Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf BINGO - Léto 2017 s GolfProVšechny.cz (od 21.6.)

Stav
Uzamčeno.
nneeee, ja mel zafixovano, ze tikety do 24. tedy, ze to udelam v praci a zapomnel jsem :( kdyz si ho udelam bez prvniho vylosovaneho, pustite me do hry prosim?? :D :)
 
nneeee, ja mel zafixovano, ze tikety do 24. tedy, ze to udelam v praci a zapomnel jsem :( kdyz si ho udelam bez prvniho vylosovaneho, pustite me do hry prosim?? :D :)

Zcela vyjímečně a protekčně, když už jsi ten úplnývšudehrál... bez prvního a druhého slova, tzn. bez "double-bogey" a "klub". A za trest budeš jednu devítku hrát bez driveru!
 
Zcela vyjímečně a protekčně, když už jsi ten úplnývšudehrál... bez prvního a druhého slova, tzn. bez "double-bogey" a "klub". A za trest budeš jednu devítku hrát bez driveru!
dekuji, nacelniku, jdu na to
 
Druhé slovo "Klub"! :)



Ty mede, já si vymyslím jednoduchou hru, kde nic nemusím připravovat, jen pravidla, a popsat pár míčků, podaří se mi to dokonce delegovat losování na @kristyna a ty chceš záznamy losování. No dobře, ok, budou videa! Založím kanál na youtube a každý den vymyslíme nové video z losování. Jestli si myslíš, že mě dostaneš, já se nedám! :-D

Kristy ma moc hezke saticky :)
 
Opožděně vkládám svou kartičku, dvě vylosovaná jsem nepoužil :)
Snímek obrazovky 2017-06-22 v 10.04.20.png
 
Ty nevíš, ze míčky s tvým slovy se z losovací síťovky vyndaly? :D
Ha, díky za tip. Prosím @requo, aby na začátku každého videa viditelně vložil všechny míčky, které ještě nebyly vylosovány, do losovací síťovky.
Plus aby @kristyna byla natočena vč. hlavy, takhle se mi zdá, že kouká do síťovky a vybírá míček, který já na kartě nemám;)
Jinak si myslím, že OK:D
 
Ha, díky za tip. Prosím @requo, aby na začátku každého videa viditelně vložil všechny míčky, které ještě nebyly vylosovány, do losovací síťovky.
Plus aby @kristyna byla natočena vč. hlavy, takhle se mi zdá, že kouká do síťovky a vybírá míček, který já na kartě nemám;)
Jinak si myslím, že OK:D
Já ti snad tu slevu dám jen proto, abys nevymyslel tyhle šílené teorie :-D
 
Ha, díky za tip. Prosím @requo, aby na začátku každého videa viditelně vložil všechny míčky, které ještě nebyly vylosovány, do losovací síťovky.
Plus aby @kristyna byla natočena vč. hlavy, takhle se mi zdá, že kouká do síťovky a vybírá míček, který já na kartě nemám;)
Jinak si myslím, že OK:D
Tak to je daleko horší než hrát golf. Příště už žádná hra. Míčky, které jsem jestê nevylosovala jsou 24hodin dennê v síťovce. Žádný tiket jsem nečetla, tak ani nevím, na jaké slovo myslet, abych ho vylosovala
 
Tak to je daleko horší než hrát golf. Příště už žádná hra. Míčky, které jsem jestê nevylosovala jsou 24hodin dennê v síťovce. Žádný tiket jsem nečetla, tak ani nevím, na jaké slovo myslet, abych ho vylosovala
No dobře, dobře, vždyť já už jsem spokojený;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom