Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf BINGO 19.Jamky 2022 (od 7.2.)

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
golfbingo2022.png


Golf BINGO 19.JAMKY
2022

Kde: online na 19.jamce
Termín hry: od pondělí 7.2.2022 do prvního binga
Cena: zdarma
Minimální počet účastníků: 10

Pro zájemce a nadšence je tu nenáročná hra, kterou může hrát kdokoli s jakýmkoli HCP, dokonce i zelenáč bez osvědčení. Golfové Bingo. V minulosti jsme jich už pár hráli (např. tady, tady a naposledy i tady), tak je dobrý čas na to si to pro zájemce zopakovat. Ceny tentokráte 19.jamce poskytly vlastní zdroje - resp. nevyzvednuté a propadnuté drobné ceny ze sunsetů v loňském roce za jednotlivá kola.

Pravidla stručně: Z 51 golfových výrazů níže si vyberte 25, které vtěsnáte do své hrací karty o rozměru 5x5 (viz příloha). Každý den následně vylosuji jedno slovo, které si ve své kartičce škrtnete. Vyhrává ten, kdo jako první proškrtá celou jednu řádku (5 polí), celý jeden sloupec (5 polí), celou jednu úhlopříčku (5 polí) a celou svoji hrací kartu - tzv. BINGO (25 polí).
  • každý může mít pouze jedno hrací pole
  • před zahájením losování (tedy do ne 6.2.2022 včetně) tady ve vlákně svoji kartičku zveřejnit (foto, vypsat...)
  • každý den v náhodný čas zveřejním v SAMOSTATNÉM VLÁKNĚ jedno vylosované slovo, pokud ho ve své kartičce máte, škrtněte ve své kartě a můžete jako výraz radosti se projevit "shotem/lajkem"
  • vyhrává první, kdo má proškrtán jako první řádku, sloupec či úhlopříčku nebo celé pole a nahlásí to tu ve fóru!
51 slov pro výběr (25):
  • driver, dřevo, hybrid, 5i, 6i, 7i, 8i, 9i, PW, SW, putter, hřiště, out, klub, nosič, green, fervej, odpaliště, rough, bunker, voda, divot, týčko, míček, bag, markovátko, vypichovátko, vozík, rozhodčí, maršal, HIO, eagle, birdie, par, bogey, double-bogie, triple-bogey, mulligan, HCP, ČGF, STB, R&A, úleva, pravidla, hráč, zapisovatel, závada, překážka, driving, provize, 19.jamka
Ceny pro vítěze:
  • první proškrtaná řádka, sloupec či úhlopříčka - 3x míček Srixon AD333 (poštou, zásilkovna, osobně - dle domluvy)
  • první proškrtaná celé pole - tzv. BINGO - 12 x míček Srixon AD333 (poštou, zásilkovna, osobně - dle domluvy)
PS: Tabulka pro vyplnění viz příloha (formát kreditky do peněženky), případně může pomoci i udělátko https://myfreebingocards.com/, ale formát je možno libovolně i jinak... Jen nezapomeňte zveřejnit před zahájením, jak máte vyplněno. Slibuji, že losování bude skutečně náhodné a kdyby ne, ať mi shnijou všechny hole v bagu!

---

Losovací vlákno:


Vylosovaná slova:

1 - 5:
míček, pravidla, voda, fervej, úleva,
6 - 10: maršál, zapisovatel, mulligan, 7i, SW,
11 - 15: 9i, 19.jamka, týčko, vozík, 5i,
16 - 20: rozhodčí, driver, putter, vypichovátko, HIO,
21 - 25: eagle, STB, hřiště, green, birdie,
26 - 30: závada, driving, bunker, klub, bag,
31 - 35: překážka, hráč, dřevo, 8i, PW
36 - 40: triple-bogey, markovátko, hybrid, rough, out
41 - 45: ČGF, HCP, double-bogie, R&A, par
46 - 50: odpaliště
51: -

výherci:

 

Přílohy

  • 19.jamka GOLF Bingo šablona.docx
    173 KB · Zobrazení: 220
Upraveno:


GOLF BINGO
Kolo: ……........2022...............
Jméno:...……jumbodedek……………
mulligan​
závada​
bunker​
divot​
19.jamka​
green​
eagle​
fervej​
PW​
HCP​
HIO​
PAR​
driver​
OUT​
STB​
úleva​
voda​
míček​
vozík​
týčko​
hráč​
7i​
bag​
klub​
bogey​

Kdyby jste jen tušili,co mi dalo práce prázdnou tabulku stáhnout,vyplnit a potom ji dát sem:D:D:D:D
Jo a výhry si vyberu v květnu na Darovanském dvoře :cool::cool::cool: Děkuji vřele a všem přeji hezkou hru ;););)
 


GOLF BINGO
Kolo: ……........2022...............
Jméno:...……jumbodedek……………​
mulligan​
závada​
bunker​
divot​
19.jamka​
green​
eagle​
fervej​
PW​
HCP​
HIO​
PAR​
driver​
OUT​
STB​
úleva​
voda​
míček​
vozík​
týčko​
hráč​
7i​
bag​
klub​
bogey​

Kdyby jste jen tušili,co mi dalo práce prázdnou tabulku stáhnout,vyplnit a potom ji dát sem:D:D:D:D
Jo a výhry si vyberu v květnu na Darovanském dvoře :cool::cool::cool: Děkuji vřele a všem přeji hezkou hru ;););)

Ale jsi šikovnej a zvládl si to!

Na druhou stranu, mohl sis nakreslit tabulku 5x5 a vyplnit klasický ručně. I to by se počítalo. Ale chápu, že to není taková výzva ;)
 
Ale jsi šikovnej a zvládl si to!

Na druhou stranu, mohl sis nakreslit tabulku 5x5 a vyplnit klasický ručně. I to by se počítalo. Ale chápu, že to není taková výzva ;)
Mám od vánoc 2020 nový noťas s windousama 10 a dneska jsem zjistil,že tam není Word atd.Pokud jsem to chtěl vyplnit,chtělo to po mne zaplatit :rolleyes::rolleyes::rolleyes:Tak jsem si naistaloval Libreoffice zadarmo.Ano byla to pro mne výzva ;););) Jo a tabulku mám nakreslenou tužkou na papíře. Jinak to já vidlák ani neumím :D:D:D
 
Míčků není nikdy dost!
Screenshot 2022-02-01 at 12.56.08.png

GOLF BINGO
Kolo: 2022
Jméno: jirsbek​

SW​
hybrid​
míček​
hráč​
rough​
dřevo​
driver​
9i​
birdie​
19.jamka​
putter​
vozík​
bag​
ČGF​
voda​
6i​
HIO​
odpaliště​
HCP​
bogey​
green​
klub​
par​
provize​
driving​
 
:up: ...super, už je 7 přihlášených, tak ještě alespoň tři a od pondělka jdeme do toho.

Btw. na základě zkušenosti dávných ročníku vřele doporučuji:
  • zkontrolovat si, že nemáte žádné slovo zadané omylem dvakrát
  • a že zadaná slova jsou skutečně v seznamu
Co si lehce pamatuji, někdo to zjistil kdysi dávno až poměrně pozdě v průběhu hry. Ja to dopředu nijak u nikoho nekontroluju - až při nahlášené výhře. ;)
 
Upraveno:
Se taky hlásím....jen nějak asi jsem degoš, ale nějak to sem neumím jinak vložit...
Může to takhle být?
 

Přílohy

  • Bingo.docx
    174,1 KB · Zobrazení: 165
Se taky hlásím....jen nějak asi jsem degoš, ale nějak to sem neumím jinak vložit...
Může to takhle být?

Jasně. Stáhnout to lze a zobrazit taky. Máš toto:

Marta.png

---
Jinak prakticky i případně pro další - musíš z toho udělat fotku/obrázek. Asi laicky nejjednodušší jsou dva způsoby - není to zrovna nic super elegantního, ale je to funkční:

a) udělat screenshot obrazovky, nebo výstřižek... na windows je k tomu nástroj výstřižky (je to trochu lepší než screen celé obrazovky, který pak zpravidla musíš ořezávat). Pro české windows stačí hledat aplikaci "Výstřižky", návod od Microsoftu viz tady

no a nebo

b) vyfotit mobilem jako obrázek i z monitoru, případně před tím vytisknout (což je stejně lepší si to dát do nějaké kartičkové podoby pro následné škrtání) a vložit sem pak fotku

Případně využít dříve v úvodu zmíněný nástroj: https://myfreebingocards.com/ který umí obrázek udělat sám no a nebo si to ručně nakreslit na papír, je to chvilka. :)
---

Nijak nejde o nějaký estetický dojem to vložení sem. ;)
 
Upraveno:
Jasně. Stáhnout to lze a zobrazit taky. Máš toto:

Zobrazit přílohu 28617

---
Jinak prakticky i případně pro další - musíš z toho udělat fotku/obrázek. Asi laicky nejjednodušší jsou dva způsoby - není to zrovna nic super elegantního, ale je to funkční:

a) udělat screenshot obrazovky, nebo výstřižek... na windows je k tomu nástroj výstřižky (je to trochu lepší než screen celé obrazovky, který pak zpravidla musíš ořezávat). Pro české windows stačí hledat aplikaci "Výstřižky", návod id Microsoftu viz tady

no a nebo

b) vyfotit mobilem jako obrázek i z monitoru, případně před tím vytisknout (což je stejně lepší si to dát do nějaké kartičkové podoby pro následné škrtání) a vložit sem pak fotku

Případně využít dříve v úvodu zmíněný nástroj: https://myfreebingocards.com/ který umí obrázek udělat sám no a nebo si to ručně nakreslit na papír, je to chvilka. :)
---

Nijak nejde o nějaký estetický dojem to vložení sem. ;)
Michale prosím tě a teď tu o natvrdlém Peťulkovi :D:D:D Ano počítače jsou má největší slabina.
 
Jasně. Stáhnout to lze a zobrazit taky. Máš toto:

Zobrazit přílohu 28617

---
Jinak prakticky i případně pro další - musíš z toho udělat fotku/obrázek. Asi laicky nejjednodušší jsou dva způsoby - není to zrovna nic super elegantního, ale je to funkční:

a) udělat screenshot obrazovky, nebo výstřižek... na windows je k tomu nástroj výstřižky (je to trochu lepší než screen celé obrazovky, který pak zpravidla musíš ořezávat). Pro české windows stačí hledat aplikaci "Výstřižky", návod od Microsoftu viz tady

no a nebo

b) vyfotit mobilem jako obrázek i z monitoru, případně před tím vytisknout (což je stejně lepší si to dát do nějaké kartičkové podoby pro následné škrtání) a vložit sem pak fotku

Případně využít dříve v úvodu zmíněný nástroj: https://myfreebingocards.com/ který umí obrázek udělat sám no a nebo si to ručně nakreslit na papír, je to chvilka. :)
---

Nijak nejde o nějaký estetický dojem to vložení sem. ;)
No tak to nejsem takový degoš, protože prtsc obrazovky mne napadlo a přišlo mi to "humpolácké"...no vida. Jsem skoro ajťák!:D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom