Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf BINGO 19.Jamky 2022 (od 7.2.)

Stav
Uzamčeno.
co tady brečíte kamarádi :D:D náčelník losuje božsky ;);) až to vypadá,že jsem ho zmanipuloval :cool::cool::cool::cool: šest z devíti je slušnej matroš :D:D:D
 
Prej jestli lepší. 🤦‍♀️
Screenshot_20220217-090313.png
 
Ano,
mé poslední rozhodnutí bylo správné, ukládám do šuplíku, myslím, že za tak týden to už možná bude aktuální :D:D:D:D
 
nelzi, je to radek ctyri :)
a mas nahlasit BINGO :)
nojo máš pravdu :(:( já umím počítat jenom do tří :D:D Bingo hlásíš až když je plné celé pole ;);)
 
Mám celý řádek .....jupíííííííííííí:D:D:D je to řádek tři;);)
To si děláš kozy.....po 14-ti slovech!:D......ale budíž ti přáno:up:
 
To si děláš kozy.....po 14-ti slovech!:D......ale budíž ti přáno:up:
Děkuji ti Liborku :):) Do Binga mi chybí 16 výrazů. Náčelník losuje jako Bůh ;);)
 
Gratulace @jumbodedek za první dílčí výhru :up:

Takže proškrtaný řádek už máme, výhra byla nahlášena po 14ti slovech. Dobře ty! Trojice míčku AD-333 je tvoje, předání cen budu řešit až po skončení celé soutěže, abych ti těch balíčků případně po jednom neposílal víc :p

Dále hrajeme už jen o: 1 sloupec, 1 celu úhlopříčku (5 slov), cele Bingo

Výherci:

---

Prosím, hlašte bingo klidně i u jednotlivých výher, ideálně alespoň tučně, abych si toho včas všiml. :)
 
Gratulace @jumbodedek za první dílčí výhru :up:

Takže proškrtaný řádek už máme, výhra byla nahlášena po 14ti slovech. Dobře ty! Trojice míčku AD-333 je tvoje, předání cen budu řešit až po skončení celé soutěže, abych ti těch balíčků případně po jednom neposílal víc :p

Dále hrajeme už jen o: 1 sloupec, 1 celu úhlopříčku (5 slov), cele Bingo

Výherci:

---

Prosím, hlašte bingo klidně i u jednotlivých výher, ideálně alespoň tučně, abych si toho včas všiml. :)
Děkuji za gratulace ;);) Všechny výhry si převezmu na Darovanském dvoře :D:D:D
 
Gratulace @TP_79 za druhou dílčí výhru :up:

Takže proškrtanou úhlopříčku už taky máme, výhra byla nahlášena po 19ti slovech. Dobře ty! Trojice míčku AD-333 je tvoje, předání cen budu řešit až po skončení celé soutěže, abych ti těch balíčků případně po jednom neposílal víc :p

Dále hrajeme už jen o: 1.sloupec a cele Bingo

výherci:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom