Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf BINGO - Léto 2017 s GolfProVšechny.cz (od 21.6.)

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Golf BINGO - Léto 2017 s GolfProVšechny.cz

Kde: online
Termín hry: od středy 21.6. do prvního binga
Cena: zdarma

Pro zájemce a nadšence je tu nenáročná hra, kterou může hrát kdokoli s jakýmkoli HCP, dokonce i zelenáč bez osvědčení. Golfové Bingo. Obrovský dík za poskytnutí cen patří @Zuziky a GolfProVšechny.cz. :)

Pravidla stručně: Z 51 golfových výrazů níže si vyberte 25, které vtěsnáte do své hrací karty o rozměru 5x5. Každý den následně vylosuji jedno slovo, které si ve své kartičce škrtnete. Vyhrává ten, kdo první proškrtá celou jednu řádku (5 polí), celý jeden sloupec (5 polí), celou jednu úhlopříčku (5 polí) a celou svoji hrací kartu - tzv. BINGO (25 polí).
  • každý může mít pouze jedno hrací pole
  • před zahájením losování (tedy do út 20.6. včetně) tady svoji kartičku zveřejnit (foto, vypsat...)
  • každý den se zveřejním jedno vylosované slovo, pokud ho ve své kartičce máte, můžete výraz radosti dát najevo "shotem" :)
  • vyhrává první, kdo má proškrtán jako první řádku, sloupec či úhlopříčku nebo celé pole a nahlásí to tu ve fóru!
51 slov pro výběr (25):
  • driver, dřevo, hybrid, 5i, 6i, 7i, 8i, 9i, PW, SW, putter, hřiště, out, klub, nosič, green, fervej, odpaliště, rough, bunker, voda, divot, týčko, míček, bag, markovátko, vypichovátko, vozík, rozhodčí, maršal, HIO, eagle, birdie, par, bogey, double-bogie, triple-bogey, mulligan, HCP, ČGF, STB, R&A, úleva, pravidla, hráč, zapisovatel, závada, překážka, driving, provize, GolfProVšechny.cz
Ceny:
  • první proškrtaná řádka, sloupec či úhlopříčka - dřevěná týčka + slevu na GolfProVsechny.cz + drobnosti od 19.jamky...
  • první proškrtaná celé pole - tzv. BINGO - dřevěná týčka + slevu na GolfProVsechny.cz,+ drobnosti od 19.jamky + zelené slušivé triko 19.jamky :)
IMG_20170614_071924.jpg


PS: Tabulka pro vyplnění viz příloha (formát kreditky do peněženky), ale formát je možno libovolně i jinak... :) Jen nezapomeňte zveřejnit před zahájením, jak máte vyplněno. Slibuji, že losování bude skutečně náhodné a kdyby ne, ať mi shnijou všechny hole v bagu!

---

Vylosovaná slova:

1 - 5:
double-bogie, klub, míček, týčko, pravidla
6 - 10: birdie, putter, 8i, odpaliště, eagle
11 - 15: HIO, bogey, vypichovátko, dřevo, voda
16 - 20: hybrid, mulligan, pw, 6i, závada
21 - 25: fervej, hcp, driver, markovátko, hřiště
26 - 30: čgf, driving, divot, out, překážka
31 - 35: nosič, hráč, sw, golfprovsechny.cz, bag
36 - 40: provize, rozhodčí, maršal, úleva, zapisovatel
41 - 45: rough, vozík, 7i, R&A, green
46 - 50: 5i, bunker, par

výherci:

1. řádek:
mirousek33 16.7.2017, link
1. sloupec: misa 13.7.2017, link
1. úhlopříčka: mirousek33 7.7.2017, link
1. celé BINGO: misa, 8.8.2017, link
 

Přílohy

  • 19.jamka GOLF Bingo šablona.docx
    172,8 KB · Zobrazení: 396
Upraveno:
Hele, u nás v rodině chce Fanda s Kristýnou hrát taky. Ale jako pořadatel je vyloučím z případné ceny a vítězství, nicméně @kristyna si sem mrskne svoji (naši rodinou) kartičku. Kdopak se ještě přidá?
 
Pojďme na bingo, u nás doma ho vyplní taky, kdo dá ještě do kupy svůj tiket? Děcka vítána! Nejedná se o hazard, je to zadarmo!
 
Aby bylo jasno, že se hraje o pěkný vyjma týček a tak o pěkný poukaz, tak tady je foto: Sleva na www.golfprovsechny.cz 500 Kč při nákupu nad 5.000,- -> 1.000,- :) To by šlo, myslím.

bingo a golf pro všechny.jpg
 
Zítra ve středu uzávěrka přihlášených ticketů do 20.00, kdy @kristyna vylosuje první slovo a poté každý den vždy jedno. Naše moderní losovací studio je připraveno! Zítra na první letní den to vypukne! V osm večer! Tickety sem!

IMG_20170620_195910.jpg
 
Kloboucek, nacelniku.
Pridavam svuj tip
 

Přílohy

  • image.png
    image.png
    82,9 KB · Zobrazení: 375
Druhé slovo "Klub"! :)

To nemám[emoji17] Takže chci vidět záznam losování, už po prvním kole se mi to zdá nějaký cinkly...

Ty mede, já si vymyslím jednoduchou hru, kde nic nemusím připravovat, jen pravidla, a popsat pár míčků, podaří se mi to dokonce delegovat losování na @kristyna a ty chceš záznamy losování. No dobře, ok, budou videa! Založím kanál na youtube a každý den vymyslíme nové video z losování. Jestli si myslíš, že mě dostaneš, já se nedám! :-D

 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom