Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Druids golf oblečení

CFox007

Nováček+
Jméno
Károly
Přijmení
Liska
Klub
ČGK, Prague City Golf
HI (HCP)
46
Mate zkusenost s tuto znackou? Porad vyskakuje reklama na FB, maji docela zajimave balicky, ale nevim jaka muze byt kvalita. Diky https://www.druids.com/
 
uz jsi objednal? ted maji skutecne dobre ceny ... asi zkusim bundu nebo vestu
Nechal jsem to byt, ztim. BF me nepresvedcilo. Mozna pak na leto tricka nebo ten ambassador pack az budou mit zase v akci
 
Tak jsem Druids vyzkousel, musimm rict ze je to skvely material, podobny jako J.Linderberg. Zatim jsem zkusil trika, vrele doporucuji, slo to z Anglie asi tyden, postovne bylo 400 Kc, tricko za 800 v akci.
IMG_9478.jpeg
 
Tak jsem Druids vyzkousel, musimm rict ze je to skvely material, podobny jako J.Linderberg. Zatim jsem zkusil trika, vrele doporucuji, slo to z Anglie asi tyden, postovne bylo 400 Kc, tricko za 800 v akci.
Ahoj
odpovídá velikost z prospektu skutečnosti? Ono kupovat něco naslepo je trochu risk (teda hlavně z USA, kde kupuju vždy o jedno číslo menší velikost)...
Díky za odpověď
M
 
Já si koupil na Temu toto tričko za 300,- Kč (vč. dopravy) a matetiál (alespoň na omak) stejný jako u triček, které jsem tady v golfových prodejnách kupaval za >1000,- Kč
Tak uvidím po sézóně, kolik vydrží.
IMG_9621.jpeg
 
Já si koupil na Temu toto tričko za 300,- Kč (vč. dopravy) a matetiál (alespoň na omak) stejný jako u triček, které jsem tady v golfových prodejnách kupaval za >1000,- Kč
Tak uvidím po sézóně, kolik vydrží.
Zobrazit přílohu 41263
Temu je asi uplne mimo, ale budiz :)
 
Ahoj
odpovídá velikost z prospektu skutečnosti? Ono kupovat něco naslepo je trochu risk (teda hlavně z USA, kde kupuju vždy o jedno číslo menší velikost)...
Díky za odpověď
M
Odpovida, L je L, tricka jsou docela strecova
 
Tak jsem Druids vyzkousel, musimm rict ze je to skvely material, podobny jako J.Linderberg. Zatim jsem zkusil trika, vrele doporucuji, slo to z Anglie asi tyden, postovne bylo 400 Kc, tricko za 800 v akci.
Zobrazit přílohu 41255
Nektere designy maji pekne, tak priste taky zkusim az budou mit zajimave baljcky. Vyplati se spis vice kusu i kvuli te doprave. Kazdopadne diky za recenci
 
Nektere designy maji pekne, tak priste taky zkusim az budou mit zajimave baljcky. Vyplati se spis vice kusu i kvuli te doprave. Kazdopadne diky za recenci
Mrkni se poradne, maji porad akce, aktualne tri tricka za 1600 apod., neustale neco davaji
 
Asi podobne jako Aliexpres :)
Tak já zatím od nich vše v pohodě, a pokud jsem něco reklamoval (2x), tak jsem měl peníze hned připsány zpět na můj účet.

A proč dávat za stejné tričko o 1500,- víc jen kvůli tomu, že na něm mám ✔️.
 
Tak koupeny i joggers kalhoty a dvoje kratasy, vse za 1500 Kc dohromady, material lehky, prijemny...za me je to hodne zajimava znacka na trhu
 
Aniž bych byl rejpal, se chci zeptat, zda mají velikosti na dospěláky jako jsem já, a ne jenom na děti jako jste vy :D
To znamená, na obézní jedince velikosti xxxxxl ;)
 
Aniž bych byl rejpal, se chci zeptat, zda mají velikosti na dospěláky jako jsem já, a ne jenom na děti jako jste vy :D
To znamená, na obézní jedince velikosti xxxxxl ;)
Trika az do 3xl :)
 
Tak jsem koupil na Druids nějaká trika a dvě lehké mikiny.
Trika jsou funkční, s lehčí gramáží, takže žádný svetr s krátkým rukávem. Vzal jsem XL a v ramenou sedí, přes pukem neplaná, protože jsem jednak přes zimu vyplnil, jednak jsou trochu pružná.
Mikiny lehčí, malinko delší rukáv, ale s ohledem na polofunkční materiál počkám na první vyprání (mně delší rukávy nevadí).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom