Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové upoutávky, akce, reklama - na 19.jamce

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Golfové upoutávky, akce, reklama - na 19.jamce

Sem tam se na mě někdo obrátí se žádostí o zveřejnění reklamy na golfovou akci na 19.jamce. I když reklamu nemám osobně moc rád, tak nebýt reklamy, o mnoha akcích a nabídkách, které se v ní promují nevím. Doposud, pokud mi tato reklama přišla užitečná, tak jsem za sebe buď založit nové vlákno v některých s klasických diskusí, případně přidal příspěvek v některé s již existujících diskusích sám za sebe. Nicméně o některých akcích vůbec nic netuším a někdy jsou pro mě osobně nezajímavé, což ale neznamená, že to nemůže být pro lákavé pro někoho jiného.

Takže nově a pro všechny čitelně: nová kategorie fóra "GOLFOVÉ UPOUTÁVKY, AKCE", kam identita "Jamka R. Redakce" 19.jamky sem tam zveřejní upoutávku v podobě samostatného vlákna na golfovou akci inzerenta vždy s prefixem "REKLAMA". Budu frekvenci případných reklam držet tak, aby to fórum nezahltilo a nepřebilo vše ostatní a případní inzerenti netapetovali - tzn. cílem maximální mix. A na druhou stranu - i pro Jamku z toho může být zdroj nějakých cen na soutěže, piditurnaje, případně promování 19.jamky na oplátku a tak.

golf akce.JPG


Zároveň osamocení těchto ofiko reklam do konktréní kategorie umožní to, že koho to z registrovaných uživatelů bude obtěžovat, může si celou kategorii pro sebe vypnout kliknutím na tlačítko "Ignorovat" v dané kategorii.

Každá takováto reklama je zároveň promována i na FB 19.jamky.
Pro případné zájemce o reklamu v této podobě (příp. i bannery atp): kontaktuje mě pomocí SZ.

A nakonec prosba: Pokud vás daná akce alespoň trochu zaujme, nebo máte s akcí dobrou zkušenost, dejte ji prosím "lajk". Zvýšíte tím atraktivitu reklamy, ostatním ukážete, že vás to zaujalo, potěšíte tím inzerenta a tím i přeneseně 19.jamku. Zároveň je to běžné vlákno, takže konstruktivní a tématická komunikace k dané akci vítána (vše bokem bude mazáno).
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom