Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2018, kde zakotvit? :)

Lahovičky upadají . Pomalu každej balon je nakřáplej a kde je slibovaná 9ka?
S tím fakt nemůžu souhlasit - plocha docela hezky posekaná, vložená soutěž netref stádo ovcí navozuje pocit překážek na hřišti :D. A jinak za poslední dva týdny jsem tam odpálil víc jak 500 míčů a prasklejch jich bylo cca do 20? Tzn. <5%? To mi za tu cenu fakt nepřijde špatný.
A upřímně řečeno, na můj šlajz (rozuměj trénování směru rány :cool:) mi v podstatě stačí i prasklej balon :cry::D
 
Zdražení oproti 2017 cca 6,000,- Celkem nářez.
Členství M (měsíční) hodnotit nebudu, protože ho nepoužívám..........u členství R (roční), které již využívám delší dobu došlo sice k určitému zdražení, ale taky došlo k zásadnímu posunu v tom, na která hřiště to "ERKO" platí. Dříve kategorie O neomezeně a kategorie E jen volitelně (tzn. že dříve jsme se na "PÉČKA" s ročním členstvím ani nedostali)....nyní O a E neomezeně a P volitelně. Což není zase tak špatné, ale holt za vyšší cenu - a někdo třeba na tato TOP hřiště ani nechodí......udělali to dost fikaně
 
Členství M (měsíční) hodnotit nebudu, protože ho nepoužívám..........u členství R (roční), které již využívám delší dobu došlo sice k určitému zdražení, ale taky došlo k zásadnímu posunu v tom, na která hřiště to "ERKO" platí. Dříve kategorie O neomezeně a kategorie E jen volitelně (tzn. že dříve jsme se na "PÉČKA" s ročním členstvím ani nedostali)....nyní O a E neomezeně a P volitelně. Což není zase tak špatné, ale holt za vyšší cenu - a někdo třeba na tato TOP hřiště ani nechodí......udělali to dost fikaně
Teď jsem na to koukal detailně a ta změna kategorizace opravdu není špatná, třeba Ypsilonka noě bez omezení v kategorii E...kdyby to chtěl někdo studovat detailně, tak v příloze je porovnání loni a letos. Červeně označená hřiště úplně vypadla z nabídky, oranžová se přesunula z E nově do P.
 

Přílohy

  • ČGK 2017_2018.pdf
    34,8 KB · Zobrazení: 440
Já vyhrál klubovou tůru Bestgolfu a tím slevu na členství , takže zůstávám tam ;) K tomu si koupím Golpass od GolfCut.
Nevíš kolik bude stát řádné členství ? Na tento rok ho mám a jsem s ním naprosto spokojen. Zaplacená částka se mi několikrát vrátila. Děkuji
 
Nevíš kolik bude stát řádné členství ? Na tento rok ho mám a jsem s ním naprosto spokojen. Zaplacená částka se mi několikrát vrátila. Děkuji
Nevím, ale nemyslím, že se bude měnit.
 
Nevím, ale nemyslím, že se bude měnit.

Bestgolf se meni kazdy rok, nevim jak dlouho ste cleny a jak dlouho to sledujete. Cena se zvysuje obvykle o 2-300 Kc a meni se slozeni hrist.
 
Bestgolf se meni kazdy rok, nevim jak dlouho ste cleny a jak dlouho to sledujete. Cena se zvysuje obvykle o 2-300 Kc a meni se slozeni hrist.
Já jsem členem dva roky a ceny 2016 i 2017 byly stejný. Složení se mírně změnilo, ale řekl bych spíš k lepšímu. Jak to bude letos ... uvidíme.:)
 
Trochu ta otázka souvisí, existuje nějaký virtuální golfový klub, který by byl skutečně klubem myšleno - komunita? Nebo všechny virtuálové jsou více či méně zaměření na cenu fíček a jedtnotlivci spolu nijak moc nekomunikují, nescházejí se, atp?
 
Zrovna takovy je zivot v normalnich klubech ale ne ve vsech ..... hodne to zalezi na lidech

Tak jasně. Přepodkládám, že klasické kluby svázané s nějakým hřištěm to mají lehčí - mají tu svojí klubovnu, plácek (pardón, golfové hřiště :), ale jestli se některému virtuálovi podařilo vytvořit něco takového? Kde to je klub v pravém slova smyslu - myšleno, společenství lidí a přátel, ne jen držitelé slevové kartičky?
 
Trochu ta otázka souvisí, existuje nějaký virtuální golfový klub, který by byl skutečně klubem myšleno - komunita? Nebo všechny virtuálové jsou více či méně zaměření na cenu fíček a jedtnotlivci spolu nijak moc nekomunikují, nescházejí se, atp?
snad když do toho praštíš a založíš virtuál 19.jamka.... pak budu mít důvod uvažovat nad přestupem, právě z důvodu komunity :up:
 
Rozhodně zůstáváme celá rodina členy golf klubu Na Vrších, kvůli komunitě lidí, která tam je, kvůli dojezdové vzdálenosti, kvůli skvělé fungujícímu TCM a v neposlední řadě kvůli ceně 11.400,- za celou rodinu na celý rok s neomezenou hrou + reciprocity na dalších devitkach v kraji v rámci Východočeského golfového pasu.
 
Bestgolfaci, napiste vice k tomu jak to funguje.
Ja to zvazoval, ale ta mila pani mi nebyla sto rici jaka je sance si zahrat. Odpovedi ala "urcite se vam to nekdy podari" me nepresvedcila. :D
 
Bestgolfaci, napiste vice k tomu jak to funguje.
Ja to zvazoval, ale ta mila pani mi nebyla sto rici jaka je sance si zahrat. Odpovedi ala "urcite se vam to nekdy podari" me nepresvedcila. :D
Přidávám se k žádosti, cena vypadá dobře, ale (asi jsem natvrdlej) pořád přesně nerozumím tomu, co je v "neomezené" hře vlastně zahrnuto. Jak dlouho dopředu bookujete hru? Co když se v pátek večer rozhodnu, že bych si chtěl v neděli ráno zahrát? Dík;)
 
Přidávám se k žádosti, cena vypadá dobře, ale (asi jsem natvrdlej) pořád přesně nerozumím tomu, co je v "neomezené" hře vlastně zahrnuto. Jak dlouho dopředu bookujete hru? Co když se v pátek večer rozhodnu, že bych si chtěl v neděli ráno zahrát? Dík;)
je to slozitejsi, skvele to popise @ati :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom