Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2023, kde zakotvíte?

Členství na rok 2022, kde zakotvíte?

  • Plánuji změnu - jiné

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    54
Zaplatil jsem ČGK někdy v lednu, a ještě asi třikrát mi přišel podobný email. Ale jelikož jsem trochu jiný ohledně moderních technologií, tak jsem to neřešil. :D
 
Je nejakej podobnej virtual pro hriste kolem Ostravy, nevi nekdo? Diky
Severní Morava nic takového nemá.

Je možné využít tzv. Golf sezónku za příjemnou cenu ve 2 variantách - hry na hřištích, která má TMR v pronájmu nebo s nimiž spolupracuje (Ostravice, Kaskáda resp. Olomouc, Kunětická hora a Skalica SVK).

Ještě vloni byly v nabídce zvýhodněné balíčky Double green fee (Čeladná - Ostravice, Ropice - Šilheřovice) nebo Triangl (Ostravice - Čeladná OC + NC). Vzhledem k nejasné situaci na Čeladné a stavbě 3. devítky v Ropici to zatím zřejmě nebude.
 
Mě to chodilo dokud jsem zaplatil za letošní členství. Teď už nechodí. A tak je to asi správně. Tak nevím, možná jsi na nějakém VIP listu a chtějí tě důkladně informovat :) Nebo tě možná trestají za to, že jsi si koupil jen základní členství :)
To mně maily od ČGK chodí pořád dál.
Už začátkem března jsem zjistil, že se nejsem schopen přihlásit ani na turnaj domovského klubu (ČGK opravdu důsledně blokuje i nedomovské členství), tak jsem jim napsal, že členství u nich letos ruším (na Moravě je mi k ničemu a v Čechách asi vystačím s kombinací ČSOB/Golfhäftet). Bleskově mi vyhověli, zrušili členství, zrušili blokaci na turnajovém serveru. Zdánlivě šťastný konec.
Ovšem vzápětí mne zaurgovali, že nemám zaplaceno, a tímhle spamem mne oblažují dodnes.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom