Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2023, kde zakotvíte?

Členství na rok 2022, kde zakotvíte?

  • Plánuji změnu - jiné

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    54
630 řádných, 840 celkem
Cerny Most jich ma 1137
A1961A78-8A52-4DC9-BE00-C6EF42876903.jpeg
 
Ahoj lidi, chtěl jsem jít příští rok na albatros, má to někdo? Doporučujete ho? Přemýšlím o doživotním členství nebo zatím jen o ročním. Roční je 54990, to je docela dost...
 
Jestli to máš kousek a dává Ti to finančně smysl, tak proč ne, já tam chodím jen trénovat a tak 1x ročně na hřiště. Mám to sice od domova necelých 20 minut, takže by to bylo super domovské hřiště ale jeden rok tam, stojí jako čtyři v Beřovicích.
Kolik toho odehraješ? Jestli by to nešlo levněji přes nějaký virtuál.
 
Ahoj lidi, chtěl jsem jít příští rok na albatros, má to někdo? Doporučujete ho? Přemýšlím o doživotním členství nebo zatím jen o ročním. Roční je 54990, to je docela dost...
Pokud bydlíš v obci, hraješ jednu osmnáctku ráno a druhou odpoledne třikrát týdně a 55 000,- se ti zdá za golf ok, tak Albatross je super.👍
 
Jinak můj typ. U ČGK do 31.12. na rok 2023 Měsíční typ členství na 10 her měsíčně za 44 400,- včetně Albatrossu. + několik bonusů včetně voucheru na golf ve Španělsku a za ušetřených 10000,- bych si koupil Scottyho! ☝️
 
Myslim, ze je fajn, ze virtualy se na trhu udrzely a ukazuje se, ze na trhu je misto jak pro standardni kluby, tak pro virtualy. A zarazeni Zbraslavi je super, stejne si myslim, ze u vetsiny klubu je vyhoda byt i na seznamu virtualu, lidi si to hriste vyzkousi a proste prijdou - je na klubu/hristi, aby z nich na miste dostali vic penez (prijde mi, ze se temhle dodatecnym prijmum dava malo pozornosti, ale to u nas plati nejen pro golf) - a treba se nekdo z tech hracu necha presvedcit bud natrvalo nebo obcas na plne nebo rocni clenstvi (ja uz jsem se taky chytnul a kazdy rok mam nejmin dve clenstvi).
 
Jeste k Cernemu Mostu - koupil jsem a je super, ze tam davaji detem za tu tisicovku moznost rozdelit hru na devitky, to je sest devitek, ve vsedni den, realne budeme chodit nekdy brzy odpoledne, za me je tohle super pristup k detem, nezabereme atraktivni teetimes a pritom si tam zahrajeme a treba i neco utratime navic v klubovne a restauraci. Takze pocet clenu budou mit diky tehle akci asi zase o neco vyssi.
 
Já letos plánuji přejít právě k Black Bridge, kam jezdím hodně trénovat. 3 hry za 3 000 Kč je fajn bonus (lze rozdělit i na devítky) a ČGK si nechám na dokupy.
 
Bestgolf nejak na 2023 zmenil hriste, ne? Ja jsem o nich zatim neuvazoval, protoze co se pamatuju, tak meli hriste spis na vychode Prahy - ted naopak na zapade Prahy.... jen me strasi ten maly pocet dennich mist, mate nekdo zkusenost, jak to bylo letos u nich treba na Hodkovickach?

Nejsou ta volna mista porad vybrana a neni pak boj vzdycky 7 dni predem o kazde misto? (viz to pravidlo, ze po 3 hrach je uz videt jen 7 dnu dopredu)
 
Upraveno:
Bestgolf nejak na 2023 zmenil hriste, ne? Ja jsem o nich zatim neuvazoval, protoze co se pamatuju, tak meli hriste spis na vychode Prahy - ted naopak na zapade Prahy.... jen me strasi ten maly pocet dennich mist, mate nekdo zkusenost, jak to bylo letos u nich treba na Hodkovickach?

Nejsou ta volna mista porad vybrana a neni pak boj vzdycky 7 dni predem o kazde misto? (viz to pravidlo, ze po 3 hrach je uz videt jen 7 dnu doprevolna

Bestgolf nejak na 2023 zmenil hriste, ne? Ja jsem o nich zatim neuvazoval, protoze co se pamatuju, tak meli hriste spis na vychode Prahy - ted naopak na zapade Prahy.... jen me strasi ten maly pocet dennich mist, mate nekdo zkusenost, jak to bylo letos u nich treba na Hodkovickach?

Nejsou ta volna mista porad vybrana a neni pak boj vzdycky 7 dni predem o kazde misto? (viz to pravidlo, ze po 3 hrach je uz videt jen 7 dnu dopredu)
Volná místa většinou najdeš, ale ta nabídka (a počet hřišť) je výrazně nejhorší za poslední roky...
Čekal jsem, zda nebudou mít Zbraslav a Vinoř, když Zbraslav vystoupila z PGC...
 
Volná místa většinou najdeš, ale ta nabídka (a počet hřišť) je výrazně nejhorší za poslední roky...
Čekal jsem, zda nebudou mít Zbraslav a Vinoř, když Zbraslav vystoupila z PGC...
Tak nová sezóna je pro mne velké zklamání. Zůstala jim jen jedna 18ka! A 10 hracích míst denně v Praze...
Letos volná místa šla najít, ale zas tak easy to nebylo. Běžně bylo volno v Molitorově, na Botanice, v Poděbradech a v Bohdanči. Praha, tj. Hodkovičky byly vždy žádané a pár dní před hrou jsi měl šanci, jen když někdo zrušil/uvolnil flek. Všední dny jsem tedy řešil Starou Bolkou, kde nebylo třeba číhat v 8hod ráno týden před plánovanou hrou. Hodkovičky většinu roku svítily červeně (obsazeno) týden dopředu, ve Staré Bolce se obvykle vždy našel volný flek.
No, neudělali mi radost.
 
Tak nová sezóna je pro mne velké zklamání. Zůstala jim jen jedna 18ka! A 10 hracích míst denně v Praze...
Letos volná místa šla najít, ale zas tak easy to nebylo. Běžně bylo volno v Molitorově, na Botanice, v Poděbradech a v Bohdanči. Praha, tj. Hodkovičky byly vždy žádané a pár dní před hrou jsi měl šanci, jen když někdo zrušil/uvolnil flek. Všední dny jsem tedy řešil Starou Bolkou, kde nebylo třeba číhat v 8hod ráno týden před plánovanou hrou. Hodkovičky většinu roku svítily červeně (obsazeno) týden dopředu, ve Staré Bolce se obvykle vždy našel volný flek.
No, neudělali mi radost.
Skoro bych si tipl, že tyhle virtuální členství nejsou ekonomicky žádné terno. Proto tentokrát minimalistická varianta...
Dokážu si představit, že třeba Bestgolf vydělává spíše na prodeji oblečení, holí apod , a členství mají jen jako doplněk portfolia...
 
No ted uz budou mit v Molitorove volno vzdycky, kdyz tam maji neomezeny pocet hracich mist a soucasne hrac nema zadna omezeni, kolik her smi za tyden, mesic nebo rok odehrat (aspon tak to chapu). Takze v tomhle smeru je to lepsi nez CGK. Ale hlavni omezeni (a v tom je lepsi CGK) je to, ze tech mist je malo, takze teoreticky bych mohl v Bestgolf hrat uplne kazdy den (na Molitorove to jde, pokud tam neni turnaj), ale vsechno bude zalezet na tom, kolik u Bestgolfu zustane clenu). Pro me to je prave na 2023 zajimave tim, ze Hodkovicky, Motol i Botaniku mam blizko - a Molitorov mam daleko, ale obcas tam v okoli taky jsem.

Nevidim tam nejake omezeni na to, kolik smi clovek dopredu rezervovat her (=kolik smi mit dosud neodehranych rezervaci). Je to fakt neomezene? Mate nekdo zkusenost? Protoze teoreticky (za predpokladu, ze jsou volne hry k dispozici) a kdyz vidim 7 dnu dopredu, tak se da rezervovat 7x hra dopredu? Nebo to nejak omezuji? Trosku tam vidim riziko, ze to lidi budou zneuzivat a budou si delat rezervace a pak je budou na posledni chvili rusit a nebo je nezrusi vubec (CGK ma na tohle docela dobry system trestu za pozde zrusenou rezervaci)
 
No ted uz budou mit v Molitorove volno vzdycky, kdyz tam maji neomezeny pocet hracich mist a soucasne hrac nema zadna omezeni, kolik her smi za tyden, mesic nebo rok odehrat (aspon tak to chapu). Takze v tomhle smeru je to lepsi nez CGK. Ale hlavni omezeni (a v tom je lepsi CGK) je to, ze tech mist je malo, takze teoreticky bych mohl v Bestgolf hrat uplne kazdy den (na Molitorove to jde, pokud tam neni turnaj), ale vsechno bude zalezet na tom, kolik u Bestgolfu zustane clenu). Pro me to je prave na 2023 zajimave tim, ze Hodkovicky, Motol i Botaniku mam blizko - a Molitorov mam daleko, ale obcas tam v okoli taky jsem.

Nevidim tam nejake omezeni na to, kolik smi clovek dopredu rezervovat her (=kolik smi mit dosud neodehranych rezervaci). Je to fakt neomezene? Mate nekdo zkusenost? Protoze teoreticky (za predpokladu, ze jsou volne hry k dispozici) a kdyz vidim 7 dnu dopredu, tak se da rezervovat 7x hra dopredu? Nebo to nejak omezuji? Trosku tam vidim riziko, ze to lidi budou zneuzivat a budou si delat rezervace a pak je budou na posledni chvili rusit a nebo je nezrusi vubec (CGK ma na tohle docela dobry system trestu za pozde zrusenou rezervaci)
funguje to tak, že na jednom hřišti můžeš mít zároveň pouze 1 rezervaci. pokud uděláš 2. rezervaci, tak ta původní se ti zruší.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom