Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2023, kde zakotvíte?

Členství na rok 2022, kde zakotvíte?

  • Plánuji změnu - jiné

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    54
funguje to tak, že na jednom hřišti můžeš mít zároveň pouze 1 rezervaci. pokud uděláš 2. rezervaci, tak ta původní se ti zruší.
...a zároveň v jeden den můžeš mít rezervaci jen na jedno hřiště.
 
Vinor v CGK - musim rict, ze je to na 2023 super, to bude zajimavy golfovy rok :) ... pekne rozsireni hrist od CGK, zaijmave nabidky od Cerneho Mostu a v Pyselich, k tomu Bestgolf predelal nabidku a cena mi tam taky neprijde spatna - tak uz jen aby byl duben a hura na to :)
 
Chtěl jsem se zeptat, jak provozuji i ten levnygolf.cz... vlastně skoro každý rok, co se týče členství a různých prodejů, co na to tak koukám, tak mi (možná mylně) přijde, že pořád se objevují nabídky z Moravy, na toto. Teď aktuálně třeba https://www.levnygolf.cz/bazar/clenstvi-v-klubech - 2x Kořenec, 3x Brno Austerlitz, 1x Kaskáda.

Čím to je? Dokážete tomu někdo dát nějaký smysl? Proč ne i jiné kluby - z jiných lokalit (nebo alespoň ne tak často)?
 
Upraveno:
Chtěl jsem se zeptat, jak provozuji i tel levnygolf.cz... vlastně skoro každý rok, co se týče členství a různých prodejů, co na to tak koukám, tak mi (možná mylně) přijde, že pořád se objevují nabídky z Moravy, na toto. Teď aktuálně třeba https://www.levnygolf.cz/bazar/clenstvi-v-klubech - 2x Kořenec, 3x Brno Austerlitz, 1x Kaskáda.

Čím to je? Dokážete tomu někdo dát nějaký smysl? Proč ne i jiné kluby - z jiných lokalit (nebo alespoň ne tak často)?
Tyto kluby patří mezi ty s nejdražším členstvím na Moravě. To je ten důvod. Prodávat členství např. v golfovém klubu Holešov. kde je vstupní poplatek 2 000,- a dalších, kde ani vstupní poplatek není by přeci bylo divné. ;)
 
Chtěl jsem se zeptat, jak provozuji i ten levnygolf.cz... vlastně skoro každý rok, co se týče členství a různých prodejů, co na to tak koukám, tak mi (možná mylně) přijde, že pořád se objevují nabídky z Moravy, na toto. Teď aktuálně třeba https://www.levnygolf.cz/bazar/clenstvi-v-klubech - 2x Kořenec, 3x Brno Austerlitz, 1x Kaskáda.

Čím to je? Dokážete tomu někdo dát nějaký smysl? Proč ne i jiné kluby - z jiných lokalit (nebo alespoň ne tak často)?

Ahoj čím toto je přesně netuším, ale může to být kombinací různých důvodů. Obecně větší prodej členství třeba na Kaskádě (ale i Slavkov) jsem zaznamenal v momentě, jak přišel na svět Central Golf Club. U Kořence je toto možná dáno i tím, že dost lidí co tam mají členství, tak jsou z Brna a rozhodně mají blíže na Kaskádu nebo Slavkov. Central přišel s cenou podobnou ročnímu fee na Kaskádě, ale člověk nemusel hradit žádný vstup. A když ti nevadilo, že nebudeš konkrétně členem na Kaskádě, tak když při prodeji členství, jsi měl většinu ročního fee u Centralu doma. Další věcí co vím, že pár lidí přešlo na Skalici na Slovensko, kde za cenu kolem 1.000 Eur ročně máš zdarma Skalici, Kaskádu, Olomouc, Ostravici, Kuňku a ještě i Slavkov - a to neřeším další reciprocity. Většinou jsou to lidi, kteří moc nehrají turnaje, takže to že jsou vedeni v jiném státě neřeší.
Já a pár mých kamarádů co jsme byly v Centralu, tak přecházíme na Kaskádu. Jednak jsme letos v podstatě celý rok hrály jen tam. Mimo pár výjezdů na další hřiště Centralu. A pokud jsme chtěli hrát u Centralu Jamkovku nebo mistrovství, tak jsme museli jezdit na Ostravici. K tomu jsme letos ochutnali turnaje MID Amatérů a příští rok rozhodně chceme tomuto dát více času. Takže přechod na Kaskádu byl dost racionální. Navíc když se nám podařilo mít členství bez vstupního poplatku, tak to už není co řešit :) Jen tak mimo - možnost stát se členem na Kaskádě, bez nutnosti hradit vstupní poplatek jde. Kdo by chtěl vědět jak, doporučím přečíst si zápis z jednání Správní rady Golf Clubu Brno z 21. 11. 2022 :)
Roční fee na Kaskádě je 24.000,- což není zcela málo. Ale na druhou stranu, jsou tam tři devítky a akademie. Navíc za mne, je hřiště vždy v super stavu a většinu roku spíše v TOP stavu 😁 A i když jsem tam strávil poslední dva roky velkou spoustou her, tak mne stále neskutečně baví.
Toť můj pohled na věc.
 
Ahoj, nemate nekdo clenstvi v pgk - prazskem golfovem klubu? Poslednich x let jsem v CGK, narazil jseme na PGK, ale prijde mi to strasne slozite :) DIky!
 
Dříve jsem to kupoval jako doplněk, web je nepřehledný, ale kdyz už něco koupíš, funguje to dobře, kde používají teetime.cz, děláš rezervace tam, kde ho nemají, napíšeš mu sms. Vždy bez problému, má všude neomezeně míst.
 
No ted uz budou mit v Molitorove volno vzdycky, kdyz tam maji neomezeny pocet hracich mist a soucasne hrac nema zadna omezeni, kolik her smi za tyden, mesic nebo rok odehrat (aspon tak to chapu). Takze v tomhle smeru je to lepsi nez CGK. Ale hlavni omezeni (a v tom je lepsi CGK) je to, ze tech mist je malo, takze teoreticky bych mohl v Bestgolf hrat uplne kazdy den (na Molitorove to jde, pokud tam neni turnaj), ale vsechno bude zalezet na tom, kolik u Bestgolfu zustane clenu). Pro me to je prave na 2023 zajimave tim, ze Hodkovicky, Motol i Botaniku mam blizko - a Molitorov mam daleko, ale obcas tam v okoli taky jsem.

Nevidim tam nejake omezeni na to, kolik smi clovek dopredu rezervovat her (=kolik smi mit dosud neodehranych rezervaci). Je to fakt neomezene? Mate nekdo zkusenost? Protoze teoreticky (za predpokladu, ze jsou volne hry k dispozici) a kdyz vidim 7 dnu dopredu, tak se da rezervovat 7x hra dopredu? Nebo to nejak omezuji? Trosku tam vidim riziko, ze to lidi budou zneuzivat a budou si delat rezervace a pak je budou na posledni chvili rusit a nebo je nezrusi vubec (CGK ma na tohle docela dobry system trestu za pozde zrusenou rezervaci)
To s těmi místy a kapacitami byl důvod mého odchodu, co totiž do loňského roku nebylo nikde řádně napsáno je fakt že ta kapacita je pro všechna členstv, ale ne všechna členství bookuji stejně do budoucna. Tj. mně se pravidelně stávalo že se mi objevil plně vybookovany víkend... Kdyby to bylo napsáno na rovinu tak bych s tím neměl problém, ale jejich postoj že to je přeci jasný a že to přeci nemůžou napsat že se tam objevují zbytky, mne donutil odejít...
 
Máte někdo zkušenost s porovnáním ceny dokupů u ČGK versus PGK? Jsou stejné nebo odlišné?
Respektive, lze vůbec zjistit cenu dokupů dřív, než až jako jejich člen v Teetime? Pokud ano, kde?
 
Máte někdo zkušenost s porovnáním ceny dokupů u ČGK versus PGK? Jsou stejné nebo odlišné?
Respektive, lze vůbec zjistit cenu dokupů dřív, než až jako jejich člen v Teetime? Pokud ano, kde?

Kdysi jsem PGK zvazoval, ale prislo mi to neprehledne a to vcetne tech jejich dokupu, ktere fungovaly tak nejak ve stylu, ze sleva "az 50%", ale vlastne jsem se nedobral konkretni cene, za kolik to teda asi bude. Nevim, jak je to tam ted.

U CGK je hlavni, ze ty ceny jsou vicemene fixni cely rok na dane hriste, rozdilne na vsedni den a na vikend (vetsinou rozdilne, ne vsude) a rekl bych odhadem, ze jsou tam dva typy hrist, jedny dokupy jsou levnejsi "proti trzni cene" i treba na hriste, kde bys to uplne necekal - nejspis to budou hriste, kde ma CGK nejakou smlouvu, kde asi zaplati hristi predem a nemusi pak nic odvadet za dane konkretni fee, druha kategorie je naopak ta, kde uz mi ty dokupy casto prijdou i ne vzdy vyhodne, tam trosku tusim, ze je to vlastne nejaka cena, ktera je za jednotku a asi si ji deli hriste a CGK - je to ale jen muj odhad.

Kazdopadne ten system dokupu funguje pro klienty u CGK super, proste zaplatis online kartou a nic jineho neresis, hned vidis, jestli volno je nebo neni.
A prekvapive to ani neomezuje cleny, z toho jsem mel jako clen trochu strach, ze to lidi budou vykupovat a na standardni cleny, kteri maji treba predplacenou vetsi kapacitu, mista moc nebudou zbyvat.... to se realne nedeje - takze to funguje dobre jak pro cleny s velkou kapacitou, tak pro cleny, kteri maji clenstvi prave treba jen kvuli dokupum.
Prijde mi, ze CGK hodne dobre odhadlo kapacity hrist, jake potrebuje mit, aby to bylo pro klienty super a soucasne je dobry, ze uz na hodne hristich je kapacit a tak tam je to uplne v pohode.
Ceny dokupu Ti asi muze rict nejaky znamy, ktery clenstvi ma letos nebo treba i CGK Ti je na dotaz posle....ale zakladnim clenstvim uz kvuli tem dokupum urcite nic nezkazis....
 
Začínám to řešit až teď. Zůstanu u ČGK. Sice zdražili, ale furt je to asi nejlepší řešení. Naprosto mě šokovalo, jak klesl Bestgolf. Nabízí jen 4 hřiště a z toho jen jedno 18-ti jamkové (Molitorov). Pak už jen Botaniku, Motol a Hodkovičky. To je úpadek. Vzpomínám na rok 2019, kdy měli 12 hřišť (včetně Karlštejna a Kácova). Tohle už si přece nikdo nemůže koupit.
 
Začínám to řešit až teď. Zůstanu u ČGK. Sice zdražili, ale furt je to asi nejlepší řešení. Naprosto mě šokovalo, jak klesl Bestgolf. Nabízí jen 4 hřiště a z toho jen jedno 18-ti jamkové (Molitorov). Pak už jen Botaniku, Motol a Hodkovičky. To je úpadek. Vzpomínám na rok 2019, kdy měli 12 hřišť (včetně Karlštejna a Kácova). Tohle už si přece nikdo nemůže koupit.
Řečeno golfovou termologií, BestGolf neprošel Cutem:down:.No spíš se na turnaj ani nekvalifikoval;)
 
Řečeno golfovou termologií, BestGolf neprošel Cutem:down:.No spíš se na turnaj ani nekvalifikoval;)
Tak oni to mají na salámu pro veřejnost už delší dobu mi přijde, jak mi sami řekli mají to jako bokovku 🤣
 
ČGK, letos jsem si to minimální členství koupil 24.1.2023 (asi třetí rok za sebou). Kvůli dokupům.

Od začátku března mi přišly co jsem nesmazal (resp. nezařadil do spamu) minimálně 4 emaily ve stejným znění

Snímek obrazovky 2023-04-14 220210.png

A vždy na začátku text "
Předem se omlouváme Všem, kteří již členské příspěvky uhradili, nebo členství ukončili, a přesto jim přijde tento email.
"

Jako, jednou ok (i když ani tak by to nemuseli posílat těm, co zaplatili), podruhý je to na zamyšlenou... ale jako spam je to solidní. Taky vám to takto často chodí, kdo máte čgk letos už aktivní?
 
Upraveno:
Mám členství v ČGK aktivní asi měsíc, možná i víc.....a nic takového nechodí.
 
ČGK, letos jsem si to minimální členství koupil 24.1.2023 (asi třetí rok za sebou). Kvůli dokupům.

Od začátku března mi přišly co jsem nesmazal (resp. nezařadil do spamu) minimálně 4 emaily ve stejným znění

Zobrazit přílohu 35490

A vždy na začátku text "
Předem se omlouváme Všem, kteří již členské příspěvky uhradili, nebo členství ukončili, a přesto jim přijde tento email.
"

Jako, jednou ok (i když ani tak by to nemuseli posílat těm, co zaplatili), podruhý je to na zamyšlenou... ale jako spam je to solidní. Taky vám to takto často chodí, kdo máte čgk letos už aktivní?

Mě to chodilo dokud jsem zaplatil za letošní členství. Teď už nechodí. A tak je to asi správně. Tak nevím, možná jsi na nějakém VIP listu a chtějí tě důkladně informovat :) Nebo tě možná trestají za to, že jsi si koupil jen základní členství :)
 
Tak už asi jsem doma. Problémem je, že loni jsme měli toto členství já i žena, řešil jsem to pro oba, jeden kontaktní email. Prodloužil jsem zatím sebe, Týnku jsem chtěl až v létě, pokud by byla potřeba (jako loni) - hraje mnohem méně než já, tak dle letních prázdnin, jak by se nám to podařilo naplánovat.

Tzn. jak jsme teď zjistili, Tynka je zablokovana na serveru pro přihlášky k turnajům kvůli tomuto základnímu nedomovského členství, které jsem dle stanov písemně nezrušil. Což mi sice u virtuala a služby přijde divnej postup, ale to je jiný příběh. Holt stanovy jsou stanovy.

Bohužel z toho emailu se nedá nijak zjistit, jakého členství- resp. koho se ten problém v rodině týká. Je úplně anonymizovaný, bez jasné věty typu "u členství pro osobu XXX". Tady bych čekal, pokud je to ono, něco konkrétnějšího - s automatickým dosazenim údajů z db. Jeden kontaktní email může být vždy společný pro více subjektů, nebo obecná emailová schránka...

Nu, ještě to ověřím přímo u cgk. Jsem trouba, tohle mě původně nenapadlo.
 
Upraveno:
jo, to bude tim. Meli jsme to taky tak, vic clenu na jednom kontaktnim mailu a neni poznat, komu je mail adresovan. Prekvapive to tak maji ale treba i banky, ani u nich nepoznam, komu z nas vlastne píšou a to nejsou jen obecné maily, ale třeba update nějakého investičního dotazníku atd. Ale budme radi, ze umoznuji dat vic lidi pod jeden kontaktni mail, horsi by bylo kontrolovat vic ruznych adres.
 
Me to taky chodi casto protoze sem jeste neobnovil lonsky clenstvi.

Je nejakej podobnej virtual pro hriste kolem Ostravy, nevi nekdo? Diky
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom