Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ 3rd 19. jamka Doubles Championship Open 2024 (9/10. 5. – 12. 5. 2024 Kaskáda)

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-05-24, 10-05-24, 11-05-24, 12-05-24

Vleževálené přítelkyně, drazí přátelé,

mám na Vás dvě prosby. Předem se omlouvám za svou "krutou ironii", která mi umožňuje přežít těžké chvíle organizátorovy.

  1. Pokud se chcete na něco k Doubles kaskády zeptat, prosím nepište mi to do soukromé zprávy. Většinou se ptáte pořád na to samé, a opakování stále stejných odpovědí není mým vlhkým snem.
    Chápu, že se stydíte přiznat, že se Vám nechce hledat v tomto vlákně, protože jste zcela výjimečně stiženi krátkodobou leností, nebo jinou formou (mo)mentální nedostatečnosti, ale moje rýpání na tohle téma je koloritem, který již určitě nikdo nebere vážně.
    A taky ty odpovědi poslouží ostatním. Aktuálně vede dotaz, jestli si máte ve čtvrtek zařídit teetime :devil:

  2. S resortem ted budu ladit poslední detaily. Pokud bude něco relevantní, třeba jako kde budeme fasovat svačiny ("jé, my máme svačiny do bagu, to už jsem zapomněl"😕), zveřejním to TADY. Snad Vás to nepřekvapí.;)
    Já budu na místě již ve čtvrtek dopoledne.
Váš milovaný šílený spolupořadatel.
 
Upraveno:
Vleževálené přítelkyně, drazí přátelé,

mám na Vás dvě prosby. Předem se omlouvám za svou "krutou ironii", která mi umožňuje přežít těžké chvíle organizátorovy.

  1. Pokud se chcete na něco k Doubles kaskády zeptat, prosím nepište mi to do soukromé zprávy. Většinou se ptáte pořád na to samé, a opakování stále stejných odpovědí není mým vlhkým snem.
    Chápu, že se stydíte přiznat, že se Vám nechce hledat v tomto vlákně, protože jste zcela výjimečně stiženi krátkodobou leností, nebo jinou formou (mo)mentální nedostatečnosti, ale moje rýpání na tohle téma je koloritem, který již určitě nikdo nebere vážně.
    A taky ty odpovědi poslouží ostatním. Aktuálně vede dotaz, jestli si máte ve čtvrtek zařídit teetime :devil:

  2. S resortem ted budu ladit poslední detaily. Pokud bude něco relevantní, třeba jako kde budeme fasovat svačiny ("jé, my máme svačiny do bagu, to už jsem zapomněl"😕), zveřejním to TADY. Snad Vás to nepřekvapí.;)
    Já budu na místě již ve čtvrtek dopoledne.
Váš milovaný šílený spolupořadatel.
Těší mě, že jsem se nebál zeptat veřejně. Jak je to s čtvrteční hrou :)
 
Takže aby bylo jasno.

Všichni zaplatili. Někteří dvakrát, abych se nenudil.
Odolal jsem pokušení vytahoval staré křivdy a pod příslibem sklenky něčeho dobrého jsem přeplatek vrátil :D:D:D:D:devil:;) (zas mám z toho leda lejno).

Svačinu do hry máme v turnajové dny, ve čtvrtek ne.

Docela se na vás, smráďata, těším.
Ale nezoufejte, asi to je tím, že jakmile se ubytuje poslední Jamkař, tak to bude hlavně na @PFP. Nebo že byste mi zatřepali osrdím, a já si to jen nechtěl přiznat?
 
Chtěl bych se zeptat, to víš, náčelník to má těžký, stařešina, moc věcí v hlavě a tak. Jak je to teda ve čtvrtek se svačinou a teetimem? A zaplatil jsem? :devil:

PS: Díky za vše! ;)
 
Chtěl bych se zeptat, to víš, náčelník to má těžký, stařešina, moc věcí v hlavě a tak. Jak je to teda ve čtvrtek se svačinou a teetimem? A zaplatil jsem? :devil:

PS: Díky za vše! ;)
Aaaa, tady si někdo přeje plusové body ještě před začátkem soustředění 🤣🤣🤣
 
Připraveno...
IMG_6068.jpeg
 
Tak já se zase zeptám.
Ve čtvrtek máme TT od 13:30 (to vím:) ) a vzhldem k tomu že nás tam bude cca 20+, rozřadíme se až na místě? Nebo to velký @Sauron rozdělí za nás?
Na místě, nebo tady, dle příjezdu (@Belbo se přidá k někomu až na 2, devítku, přijede dýl). Já nic nerozřazuju.
 
Drobné varování pro všechny na Kaskádu spěchající řidiče: ať pojedete od Brna přes Jinačovice, nebo ze severu přes Kuřim, těsně před hřištěm vás zkontroluje radar.

V Jinačovicích je nové úsekové měření, na výjezdu z Kuřimi pro změnu pevný radar. Měření probíhá 24/7, pokuty chodí automaticky, tak si dejte bacha.
 
Drobné varování pro všechny na Kaskádu spěchající řidiče: ať pojedete od Brna přes Jinačovice, nebo ze severu přes Kuřim, těsně před hřištěm vás zkontroluje radar.

V Jinačovicích je nové úsekové měření, na výjezdu z Kuřimi pro změnu pevný radar. Měření probíhá 24/7, pokuty chodí automaticky, tak si dejte bacha.
Ještě že jezdím podle předpisů 😂
 
Drobné varování pro všechny na Kaskádu spěchající řidiče: ať pojedete od Brna přes Jinačovice, nebo ze severu přes Kuřim, těsně před hřištěm vás zkontroluje radar.

V Jinačovicích je nové úsekové měření, na výjezdu z Kuřimi pro změnu pevný radar. Měření probíhá 24/7, pokuty chodí automaticky, tak si dejte bacha.
No tak uvidíme, snad budou hodní
 
Ahoj, bojíme se s @requo zeptat. 🙈 tak jsme tahali sirku.

Michal - jak je to zítra? Raději tam prý bude už dopoledne, mám vyřídit. 😉
A já - jaké oblečení si mám zabalit? Jak bude?
Má být polojasno s teplotami kolem 20 stupňů bez srážek a lehce větrno 😉
 
Ahoj, bojíme se s @requo zeptat. 🙈 tak jsme tahali sirku.

Michal - jak je to zítra? Raději tam prý bude už dopoledne, mám vyřídit. 😉
A já - jaké oblečení si mám zabalit? Jak bude?
S oblečením fakt neporadím😄........jinak co vím, tak tee máme 13.30 - 14.10, @Sauron tam bude už dopoledne, @TP_79 tam už dva dny bydlí😀, já to mám z Blanska přes kopec, takže tam budu taky brzo....a u @Dalibor7 a @jumbodedek prý záleží, za jak dlouho se podaří Liborovi spravit kávovar 😀😀. Víc nevím....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom