Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

2nd 19. jamka Championship Open 2023 (18.5. - 21.5.2023 Darovanský Dvůr)

V kalendáři akcí 19.jamky: 18-05-23, 19-05-23, 20-05-23, 21-05-23

Stav
Uzamčeno.
Nechci Pavlovi lézt do zelí, ale počítáme s tím, že nakonec 2-4 lidi půjdou hrát mimo soutěž. Turnajové dvojice by měly být stabilní, jink budou mimo hru o hlavní ceny.
Asi by ničemu nevyvadil flight složený z turnajové dvojice, doplněný lázeňskými golfisty.
 
Nechci Pavlovi lézt do zelí, ale počítáme s tím, že nakonec 2-4 lidi půjdou hrát mimo soutěž. Turnajové dvojice by měly být stabilní, jink budou mimo hru o hlavní ceny.
Asi by ničemu nevyvadil flight složený z turnajové dvojice, doplněný lázeňskými golfisty.
Dana chce seznam, kolik má upéct bábovek, a kolik kilo klobás :p:p Jako že se bude střídavě starat o nás všechny ;);)
 
Hlavně se domluvte a dodejte seznam 😉
Když napečeš 5 bábovek a dovezeš 20 párů klobás, tak to bude akorát.....;):devil:🤣
A teď vážněji. Rozhodující bude, zda nakonec budeme v pátek 13:40 v sudém nebo lichém počtu hráčů. Pokud budeme sudí, tak OK a pokud ne, budeme to muset nějak vyřešit. Ještě je relativně dost času aby se někdo přidal.
S lázeňskou dvojicí, jednotlivcem nebo dvojicemi určitě budeme počítat na doplnění a případně i s vedlejší rolí zapisovatele...
 
Soutěžní výbor představuje poháry. Na poháry se mohou těšit první tři místa celkového turnaje, vítězové jednotlivých dnů... a pro každého účastníka památeční "pohárek". Na obrázku vzorek od každého..

poháry darová.jpg


Material: bříza, americký ořech. Laserová gravírka, trochu toho nápadu, mraky úprav šablon, vyhozených zmetků, kompletování, lepení, nadávání u nepovedených komponent a tak. :) Tak letos tak. :up:
 
Upraveno:
Soutěžní výbor představuje poháry. Na poháry se mohou těšit první tři místa celkového turnaje, vítězové jednotlivých dnů... a pro každého účastníka památeční "pohárek". Na obrázku vzorek od každého..

Zobrazit přílohu 35641

Material: bříza, americký ořech. Laserová gravírka, trochu toho nápadu, mraky úprav šablon, vyhozených zmetků, kompletování, lepení, nadávání u nepovedených komponent a tak. :) Tak letos tak. :up:
Michale je to neskutečná nádhera. Pevně doufám, že se Libor @ligi utrhne ze řetězu a skončíme na bedně ;)
Vím, že to není moc, ale za tohle máš u mne na Darové mojí oblíbenou kombinaci... pivko a panáčka ;)
 
Tak kdyby Pavel neměl svého Romana, tak bych Vás dal spolu, vy byste rozštěkali i ty břízy na Panoramě.
No, já si myslím, že by to bylo právě naopak.
 
  • Super!
Reactions: PFP
Michale je to neskutečná nádhera. Pevně doufám, že se Libor @ligi utrhne ze řetězu a skončíme na bedně ;)
Doufej Péťo, doufej:D:D.....ale ještě jsem hole letos nedržel v ruce:(. V sobotu návštěva, včera déšť........Můj nejzásadnější příspěvek do naší dvojice bude tedy nejspíš můj vysoký HI, abychom měli velký odpočet ran:D
 
Toho se vůbec nemusíš bát Libore. Já jsem po herní stránce ve všech herních dovednostech připraven na 125 procent ;) Problém mám jenom s tím, že můj fyzický fond je těsně před kolapsem :D:D V nejhorším, je rozsekáme na baru :up::up:

UŽ JSME TAM ????
 
Ahoj všem.
Nepojedete na Darovan někdo až v pátek 19.5. z Prahy? Až kolem 12hodiny? A neměli byste jedno místo v autě pro mě volné?
Děkuji.
 
Ahoj všem.
Nepojedete na Darovan někdo až v pátek 19.5. z Prahy? Až kolem 12hodiny? A neměli byste jedno místo v autě pro mě volné?
Děkuji.
Ano. Pojedu buď od Jesenice nebo z Radlické, takže Tě někde na západě Prahy můžu bez problémů nabrat. A to by mělo vyhovovat, že?;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom