Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.Jamka v Terezíně podruhé - 26.7.

Stav
Uzamčeno.

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Na druhý pokus s 19.jamkou zavítáme do Ústeckého kraje

Kdy: st 26.7. od 17:30+ (flajty po deseti minutách)
Kde: Kotlina Terezín (golfkotlina.cz)
Co: 9 jamek, společná přátelská hra a pak posezení a klábosení?
Ceny a doprava: Jak si to kdo domluví :)
Oficiální akce 19.jamky: Ano (za odznáček pro ty, co se o něj přihlásí)

Přihlášky do komentářů

Přihlášení: 7
@JanKostalCZE
@vladik1983
@kristyna
@JirMar
@requo
@Jerry
@macdav
 
Upraveno moderátorem:
Také se hlásím :)
 
Jsem v práci do večera :(
 
Prima, doplněno do úvodu. Zahrajeme si zase mezi s sebou o pár cen, které poskytl www.golfprovsechny.cz (bylo to už připravené na minulý Terezín, ale příliš mnoho slabochů odpadlo, prý kvůli dešti... pche :). První tři místa, společná, na STB.
 
Upraveno:
Tak to vypadá, že se ani na podruhé dešti v Terezíně nevyhneme :) Jestli někdo zase začne s tím, že není špatné počasí, jen špatně oblečený golfista, tak dostanu deprese. Ano jsem to já, nemám pláštěnku a deštník mám půjčený :D
 
Nestahuj kalhoty, brod je ještě daleko. Do zítra do večera se předpověď zlepší, uvidíš .... ;)
 
Tak. :)

A protože to nevyšlo minule, tak drobné ceny jsem ponechal teď na středu - pro tři nejlepší barevná dřevěná týčka a vouchery www.golfprovsechny.cz :) Díky @Zuziky!
A jako první místo najdu dva vouchery do Hořehled od @mkopcak. Díky, Martine!

A to za trochu toho případného moknutí stojí! :)
 
Tak. :)

A protože to nevyšlo minule, tak drobné ceny jsem ponechal teď na středu - pro tři nejlepší barevná dřevěná týčka a vouchery www.golfprovsechny.cz :) Díky @Zuziky!
A jako první místo najdu dva vouchery do Hořehled od @mkopcak. Díky, Martine!

A to za trochu toho případného moknutí stojí! :)

A kdyby se mi povedlo rozšířit paniku, že budou padat kroupy jak tenisáky, tak si ty ceny rozdělíme fifty-fifty? :D:D:D;)
 
Předpověď se vylepšila. Začně pršet až na 3. jamce. :D
Nepůjde někdo dřív ... na 18-ku?
 
OK . Navrhuji kdo chce jít 18-ku, sejdeme se před 15 hod, tak abychom v 15 vyrazili
 
OK . Navrhuji kdo chce jít 18-ku, sejdeme se před 15 hod, tak abychom v 15 vyrazili
Jestli jsem koukal správně na tee time, tak v 15:00 je plno, ale mohli bysme od 14:50. Já to definitivně potvrdím zítra ráno, dle počasí :)
 
Jestli jsem koukal správně na tee time, tak v 15:00 je plno, ale mohli bysme od 14:50. Já to definitivně potvrdím zítra ráno, dle počasí :)
ja taky 18. 14:50 zni dobre. napisem si rano
 
Udělal jsem rezervaci, kdyžtak jí ráno zruším.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom