Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.jamka v Terezíně - spolhra 29.6.

Stav
Uzamčeno.
My s Kristýnou samozřejmě jedeme - když už jsme včera trénovali, za chvíli mě propustí z práce. A směr Terezín. :)
 
My s Kristýnou samozřejmě jedeme - když už jsme včera trénovali, za chvíli mě propustí z práce. A směr Terezín. :)
Doufám, že tam budu dřív než v půl šestý, abyste mi neutekli jako v Lípě :eek:
 
Doufám, že tam budu dřív než v půl šestý, abyste mi neutekli jako v Lípě :eek:

V pohodě, myslím, že počkáme. :)
 
Cestou do MB (ne, nezabloudil jsem :D) jsem zjistil,že nemám deštník, takže cesta na Zbraslav za @doktordee. Díky za půjčení ;).
A stále řeším jestli to radši nevzdat...to počasí je šílené.
Kdo teda jede?
Taky jedu ;-) Bacha kdo jedete po D8, je tam tuším na cca 12.km od Prahy zúžení a občas tam bývají kolony.
Doporučuju kouknout na http://www.uamk.cz/informace/doprava, teď už je to oranžový.
Radši sjet na 9.km a jet po starý.
 
Asi jsem blázen ale cestou na Ústí jsem sjel směr HK. Po 5-ti hodinovém dešti, kdy během jízdy nebylo občas vidět ani na cestu a při pohledu na radar jsem prostě už přestal věřit, že dnes může být alespoň trochu rozumné počasí na hru.
A když jsem ted viděl fotku z místa od @kristyna, nakopal bych si pr..l
 
Upraveno:
Hele, pohoda. Byla. Jeden flajt, nakonec, samozřejmě ti nejlepší. :) Počasí nakonec vyšlo na jedničku, pravda, trochu chladno, ale Robert v kraťasech a triku držel teorii, že když je léto, tak je léto. Myslím, že nám na hru nepršelo už vůbec, pár kapek. Takže byla pohoda. Doufám, že příště se sejdeme už ve větším počtu, byť tentokrát tedy předpověď skutečně vypadala hrozivě. :)

Takže další setkání na spolhru 17.7. na Čertově Břemenu. Viz vlákno: https://www.19jamka.cz/threads/19-jamka-v-pekle-spolhra-17-7-certovo-bremeno.901/
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom