Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.jamka v Mladé Boleslavi - spolhra (so 9.9. od 14:00+)

Stav
Uzamčeno.
dávám do banku svoji cenu za tuším třetí místo ve foto soutěži voda. Ještě jsem si ji nevyzvedl.
Myslím, že to jsou míčky? ;)

Co komu dlužím, to bych měl mít připraveno k předání. Take vezmu s sebou.
 
Ok, počítám s Tebou, blokuji ti tedy jeden voucher?
Voucher ráda přijmu, nemám možnost čerpat zvýhodněné fee jinak a jinde. Úhrada stačí na místě?
 
Voucher ráda přijmu, nemám možnost čerpat zvýhodněné fee jinak a jinde. Úhrada stačí na místě?

Ok, počítám s Tebou, jj, na místě hotově, ideálně přesně.

To platí i pro ostatní - přesně! :)
 
Sobota je už pozítří, všechny účastníky prosím, doražte včas (budu tam od jedné). Ještě cca mám tři vouchery k případné dispozici, kdyby někdo chtěl. První flajt jde v 14:00, Robert + David + Jerry, pak to seskládáme na místě, jak bude chuť. Bude se hrát na STB, nearest o dvacku, kdo bude chtít nesoutěžní výsledek, tak dobrovolně. Drobné ceny pro celkově tři nejlepší. :)

Prosím, vemte všichni, co máte blokovaný voucher si s sebou 850,- Kč přesně!

Vezmu různé ceny k osobnímu předání za soutěže, komu co dlužím... kdyby něco někdo chtěl z Golfovic, dejte pls vědět. :)

Ahoj v sobotu v Mladé Boleslavi!
 
Máme to za sebou, resort je to prima. Sešlo se nás 13, 4 flajty. Holky měly svůj, abychom se mi ostatní nemuseli předvádět. Počasí vyslo, hra taky, nearest byl na 14, úspěch zaznamenal pouze @sob1662 (Jirka), gratulace ještě jednou. Celkově vyhrál @Jerry, druhý @PavelP, třetí @FrantaH. Prima výkon!

Jak se komu hrálo? Co na hřišti zaujalo, nezaujalo? To už nechám na popisu každého zvlášť. Těším se na příště! Díky za hru!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom