Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.jamka v Mladé Boleslavi - spolhra (so 9.9. od 14:00+)

Stav
Uzamčeno.
Koncoletní "hraní" 19.jamky, v Mladé Boleslavi (získaná dobrá nabídka na fee)

Kdy: so 9.9. od 14:00+ (flajty po deseti minutách)
Kde: Golf mladá Boleslav (http://www.golfmladaboleslav.cz/)
Co: 18 jamek, společná přátelská hra a posezení, jídlo, klábosení až do večera :) Je to sobota odpo!
Ceny a doprava:
Jak si to kdo domluví :) Prvních 12 zájemců má u mně fee na 18 jamek za 850 Kč.
Oficiální akce 19.jamky: Ano (za odznáček pro ty, co se o něj přihlásí)

12 lidí má voucher na 18 jamek u mě za 850 Kč (přednostně pro členy fóra), je blokováno 16 míst pro nás. Flajty a účast do 5.9... vyzvu vás pak o členská čísla, abych na recepci mohl poslat pro snadnější odbavení seznam lidí.

Přihlášení účastníci (12 x fee 18j za 850,-):
Přihlášení účastníci (fee dle svých možností):
  • ?

Celkem: 11 (voucher) + 0 = 11,

PS: Víc jak 12 jich volných nemám, beru to dle pořadí, kdo si kdo řekne dřív, případně náhradníci. Podařilo se mi je koupit na levnémgolfu, tak co bych si je syslil jen sám pro sebe, všechny, že. :) Těším se na prima akci. Tentokrát sobotní, takže žádné utíkání pak domů - kdo nebude muset.
Ahoj, ok, počítám s Tebou, dopsal jsem tě na nástěnku (úvodní příspěvek). Vouchery jsou za 850,- Prima.

Tak ještě jeden volný.

Ja jsem si to dala do kalendare, ale potvrdim az pristi tyden. Voucher nepotrebuju, vezmu si z CGK.
 
Ja jsem si to dala do kalendare, ale potvrdim az pristi tyden. Voucher nepotrebuju, vezmu si z CGK.

Ok, dej vědět.

Uvolnil se další voucher, takže aktuálně jsou volné dva. :) Už se to blíží, příští sobota. Kdopak si udělá odpo čas? :)
 
Vrátily se mi dvě fee, které byly navíc, takže dohromady jich je už 14. Aktuálně volné jsou 4.

Kdopak si ještě udělá čas? :)
 
Vrátily se mi dvě fee, které byly navíc, takže dohromady jich je už 14. Aktuálně volné jsou 4.

Kdopak si ještě udělá čas? :)
Zvažuji, ale bud vědet na poslední chvíli. Stačí případně dát vědět v pátek? nebo je nějaký dřívější termín....
 
Zvažuji, ale bud vědet na poslední chvíli. Stačí případně dát vědět v pátek? nebo je nějaký dřívější termín....

Asi bude stačit, zarezervuju pak mist vic. :)
 
Ja jsem si to dala do kalendare, ale potvrdim az pristi tyden. Voucher nepotrebuju, vezmu si z CGK.
Ahoj, tak ja potvrzuji ucast. Voucher nepotrebuji, pokud neni nutno si ho brat. Jak se prihlasit? Na cgf jsem nevidela.
 
Ahoj, tak ja potvrzuji ucast. Voucher nepotrebuji, pokud neni nutno si ho brat. Jak se prihlasit? Na cgf jsem nevidela.

Není třeba se rezervovat, resp. na čgf to není, blokované jsou flajty na mé jméno od 14:00, dnes to potvrzuji na recepci, napíšu pak víc. Sobota od 14:00 hra platí, sraz na místě někdy po 13:00, resp. já tam budu tak. Kdo má spec přání na flajt, sem s tím. :)
 
Původně jsem chtěl dát počítání na STB, ale jak s námi nejde @JanKostalCZE, tak se mi to nechce na konci pro všechny počítat. Ale mohli bychom volitelně dát nějaké obohacení. Jako nejjednodušší je nearest. O dvacku pro každého? :))) Vítěz bere vše.
 
Původně jsem chtěl dát počítání na STB, ale jak s námi nejde @JanKostalCZE, tak se mi to nechce na konci pro všechny počítat. Ale mohli bychom volitelně dát nějaké obohacení. Jako nejjednodušší je nearest. O dvacku pro každého? :))) Vítěz bere vše.
Nearest nech a s počítáním STB ti pomůžu. Zařadíš nás do prvního flightu a jak budou docházet, budem to dopočítávat.
 
Tak, pokud to nebude vadit, že naruším flajty po třech, přidal bych se za jeden kupon
@requo, jak je to s hrazením? na místě cash? nebo poslat na účet? bez papíru, bude to levnější :D?
 
Tak, pokud to nebude vadit, že naruším flajty po třech, přidal bych se za jeden kupon
@requo, jak je to s hrazením? na místě cash? nebo poslat na účet? bez papíru, bude to levnější :D?

Na místě platba, levnější to nebude. :)

Jó a budeme měřit! Ježiš, dost, aspoň nějaký vlákno ať zůstane ušetřeno našich výlevů :)

Prima, připsáno, počítám s vámi oběma. Dám vás do prvního flajtu s Jerrym, od 14:00. Díky za počítání STB. Tím pádem zajistím pro tři nejlepší nějaké drobné ceny. Ještě jsou volné dva vouchery. Ještě nějaká přání na flajty, kdy už to zaznělo, jinak to seskládám plus minus na místě.

Nearest to pin zajistíme na místě, symbolická sázka 20 Kč. Pro tři nejlepší drobné ceny z fondu 19.jamky. :)
 
Ahoj všichni...

mohu se ještě přidat/seznámit/strávit příjemné golfové odpoledne, ač nikoho z vás neznám osobně?

Ok, počítám s Tebou, blokuji ti tedy jeden voucher?
 
Na místě platba, levnější to nebude. :)



Prima, připsáno, počítám s vámi oběma. Dám vás do prvního flajtu s Jerrym, od 14:00. Díky za počítání STB. Tím pádem zajistím pro tři nejlepší nějaké drobné ceny. Ještě jsou volné dva vouchery. Ještě nějaká přání na flajty, kdy už to zaznělo, jinak to seskládám plus minus na místě.

Nearest to pin zajistíme na místě, symbolická sázka 20 Kč. Pro tři nejlepší drobné ceny z fondu 19.jamky. :)

dávám do banku svoji cenu za tuším třetí místo ve foto soutěži voda. Ještě jsem si ji nevyzvedl.
Myslím, že to jsou míčky? ;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom