Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.jamka v Terezíně - spolhra 29.6.

Stav
Uzamčeno.
Jinak kdo bude chtít, zejména ČGKáčkaři, půjdu devítku ještě před, abych využil kredit, můžete se přidat, předpoklad je 15-15:30 start

Pokud se mi podaří utéct z práce dřív, tak se přidám. Jinak jsem zvědav, jak dopadnu. Naposledy cca roku a půl zpátky s @JardaK v brutální mlze.
 
Já bych se také rád zúčastnil. Bylo by možné se s někým domluvit na spolujízdě? Jinak to nemám šanci zvládnout. Na benzín samozřejmě přidám :)
 
Jinak kdo bude chtít, zejména ČGKáčkaři, půjdu devítku ještě před, abych využil kredit, můžete se přidat, předpoklad je 15-15:30 start

Já se k tobě s pravděpodobností hraničící s jistotou přidám.
 
Pokud by ještě někdo uvažoval o 18-ce, tak na golfoveslevy.cz maj voucher na 18-ku s obědem za 670,- Kč.
 
Hele pokud nepřijde přehaňka a spousta nedočkavích klientů, tak bych to také dal. A když jedou i holky..... :)
 
Já bych se také rád zúčastnil. Bylo by možné se s někým domluvit na spolujízdě? Jinak to nemám šanci zvládnout. Na benzín samozřejmě přidám :)
Nemužu slibovat, opravdu nevim jak to budu mít, ale zkus se me zeptat den před. Dik za pochopeni. Mam hodne prace a mozna ani nepojedu. Jel bych z Prahy.
 
Jo to je Janovo akce? No to nejedu, ......kecam, rad ho uvidim. :)
To je spolecna akce :) Jen ja zalozim tema :)
 
I , kdyby jsi zalozil tema tak to s tebou bude slozite ve hre, ale jsi nas a musime s tebou pocitat.
 
I , kdyby jsi zalozil tema tak to s tebou bude slozite ve hre, ale jsi nas a musime s tebou pocitat.
Hrajem pro srandu a kdo bude chtit, tak muze jit nesoutezni vysledek :)
 
Nemužu slibovat, opravdu nevim jak to budu mít, ale zkus se me zeptat den před. Dik za pochopeni. Mam hodne prace a mozna ani nepojedu. Jel bych z Prahy.
Díky za nabídku, určitě se ozvu :)
 
Zatim jen ja a @Jerry pujdem 18?? nebo se jeste nekdo prida??
 
Již se to blíží, zatím nas je 11, prosím o nahlášení, kdo budete chtít hrát na nesoutěžní výsledek, prosím o celé jméno a reg.c.
Jinak celé to bude jako miniturnaj 19.jamky, na úpravu tedy jen ten, kdo bude chtít
 
Prima, zauvažuju, že bych si to takhle obohatil. :)

Uděláme i drobné ceny, opět nás podpoří barevnýma dřevěnýma týčkama a voucherama www.golfprovsechny.cz :) Díky @Zuziky!
A jako první místo najdu dva vouchery do Hořehled od @mkopcak. Díky, Martine!
 
Přijedu taky :)
Jen mám malý dotaz/prosbu. Měl by někdo z Prahy volné místo na zpáteční cestě? Mám to trochu komplikované.
Předem děkuji ;)
 
Přijedu taky :)
Jen mám malý dotaz/prosbu. Měl by někdo z Prahy volné místo na zpáteční cestě? Mám to trochu komplikované.
Předem děkuji ;)

My s @kristyna kdyžtak jo...
 
uz se nam to blizi, zatim jsme 3 na 18jamek, jeste se nekdo prida?? nebo jsme na nekoho zapomnel??
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom