Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Záhada správného kouzla v putteru

Heleďte se, já myslela, že takový přestřelky jsou jen na dámských diskuzích a žasnu, že tady se to takhle kočkuje co chvíli. :cool:
Pro mne je to zajímavé vlákno, anžto jsem takový golfový šmudla asi tak jak píše Dana. Mám pocit, jestli není zhůvěřilost nechat si dělat fitting a dle toho koupit putter, když je moje hra taková jaká je, jak píše Requo, aby člověk za čtvrt roku nekupoval nový, protože se herně někde posunul.
Na turnaji, který spolupořádal all4golf v Broumově, jsme po turnaji debatili s pánem z all4golfu o holích, putterech a ukázal nám i zajímavý způsob putování, zaměření na jamku, o délce putter (tedy shaftu putteru). To bylo fakt výživné.
 
Teda obrázky z prodejny GolfArts jsou pecka, pořád říkám, že bych tam jela na výlet. Ale když to vidím, tak radši bez kreditky :D:D:Durčitě bych zjistila, že spoustu věcí NUTNĚ potřebuji. :D
 
Tak jo, prosim vsechny zucastnene (vcetne me) abychom prestali se vzajemnym pomerovanim bicepsu a nadale se v tomto vlakne venovali jen tematu puteru.
 
Upraveno:
Ja bych navrhoval clanek doplnit o vyvazeni hlavy. Je to dobra pomucka pri nakupu obecne ala kamaraduv putter mi sedi, chci neco podobneho.
Dale pak neco o putter gripech.

Jinak GolfGear ma na shopu celkem dost bettinardi putteru :)
 
Teda obrázky z prodejny GolfArts jsou pecka, pořád říkám, že bych tam jela na výlet. Ale když to vidím, tak radši bez kreditky :D:D:Durčitě bych zjistila, že spoustu věcí NUTNĚ potřebuji. :D
Souhlas, já to tam jen proběhnul, udělal s dovolením personálu pár fotografií a honem utíkal pryč, je před výplatou :D
 
Tak jo, prosim vsechny zucastnene (vcetne me) abychom prestali se vzajemnym pomerovanim bicepsu a nadale se v tomto vlakne venovali jen tematu puteru.
Děkuji.. omlouvám se za svoji přehnanou reakci. Někdy je toho na mne moc
 
Upraveno moderátorem:
Ja bych navrhoval clanek doplnit o vyvazeni hlavy. Je to dobra pomucka pri nakupu obecne ala kamaraduv putter mi sedi, chci neco podobneho.
Dale pak neco o putter gripech.

Jinak GolfGear ma na shopu celkem dost bettinardi putteru :)
Teď nevím jestli jsi měl na mysli hlavu některých diskutujících nebo putteru?? U obou je vyvážení ku prospěchu :)
 
Ok, příště opět nabídnu pomoc s otevřenou náručí.
Tvou nabídku jsem nedokázala brát vážně, ale jako ironii. Pokud to bylo myšleno vážně, pak má zcela vážně myšlená odpověď: Moc dík za nabídku, ale je to pro mne moc daleko. Pokud bych měla cestu tvým směrem, ozvala bych se.
 
Tak jo, prosim vsechny zucastnene (vcetne me) abychom prestali se vzajemnym pomerovanim bicepsu a nadale se v tomto vlakne venovali jen tematu puteru.
Děkuju.
 
Upraveno moderátorem:
Teda obrázky z prodejny GolfArts jsou pecka, pořád říkám, že bych tam jela na výlet. Ale když to vidím, tak radši bez kreditky :D:D:Durčitě bych zjistila, že spoustu věcí NUTNĚ potřebuji. :D
Jo, bacha na ně. Jsou to lumpove :) Vždycky když tam vlezu, dost mě to stojí, mají tam toho spoustu a ještě ani nejsou otrávení, že jim do krámu lezou lidi.
Maji fajn přístup a to i při reklamaci, vlastní zkušenost...
 
Souhlasím s Michalem do puntíku. Ten, kdo má ambice stát se profíkem 19.jamku asi vyhledávat nebude. Jsme tu samí hobíci a předpokládáme hoby přístup. Nemusím souhlasit ale neměl bych cizí názor zesměšňovat (i kdybych k tomu měl důvod).:(
Leda, že by ten článek ten zloduch Jirka napsal schválně, aby nám všem zkazil styl:mad:. To by pak bylo na deku:D:D:D.
 
Teda obrázky z prodejny GolfArts jsou pecka, pořád říkám, že bych tam jela na výlet. Ale když to vidím, tak radši bez kreditky :D:D:Durčitě bych zjistila, že spoustu věcí NUTNĚ potřebuji. :D
Dneska jsem se tam byl podívat a byl jsem fakt hodně mile překvapenej. NaŠtěstí jsem byl bez peněz:D:D:D.

P.s. za předchozí příspěvek se omlouvám. Napsal jsem ho aniž bych dočetl celou diskuzi do konce, tak jsem nevěděl, že už je to smetené ze stolu.
 
A pokud bude zájem mohu z prodejny Yahooovi zapůjčit různé typy na některý z vašich hromadných tréninků. Třeba.
Návrhům se meze nekladou. Diky
 
Můj názor: na rozdíl od všech ostatních holí (kde je u aspoň trochu hrajících golfistů potřeba fitting), putter musí padnout do oka a do ruky.
Já si putter vybral ve hře Tiger woods něco (jedna z mála počítačových her, kterou jsem v životě hrál, ještě než jsem začal s opravdovým golfem). Když jsem začal hrát opravdu, hrál jsem rok s nějakým top-flite setovým. Vybíral jsem potom tak, že jsem objel všechny golfové obchody v Praze a okolí a vyzkoušel všechny puttery co měli...ale vybral jsem nakonec stejný.
Průběžně zkousím i teď, i když v mnohem menší míře - vizuálně se mně hrozně líbí blady SC, ale v rukách to prostě nesedí.

P.S. Odyssey Marxman XG
 
Nedávno jsem od někoho slyšel dobrý, dle mého typ na rychlou změnu putteru, a levnou. Změnit grip. :) Je to trochu úsměvné, ale pro pocit - něco je nového by to někdy fungovat mohlo.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Jaké jsou nejčastější chyby při výběru patru a při patování samotném? Jaké chyby dokáže správně vybraný patr "odstranit"? Dokáže to vůbec? Míření. Tempo. Odhad vzdálenosti. Vedení hlavy. Cuknutí v rukách...
 
Nejčastější chybou ve výběru patru je dle mého názoru myslet si že čím dražší tím lepší patr je!

Jinak člověk musí zkoušet tak dlouho až přijde na to co mu sedí nejlépe.

Btw. Bazarový SC Select Golo S5 ... centr shaft
 
Mám dotaz, plánuji brzo změnit putter, můj mi moc nesedí (především na odhad rychlosti/vzdálenosti), pár jsem si jich všemožně zkusil a začínám tušit kudy jít (těžší hlava, buclatější rukojeť a měkkčí odrazová plocha - tkaová ta vložka), ale ještě mě zajímá jedna věc... nejlepší pocit mám, když "patuju" přímo před špičkami bot s shaftem svisle dolů a tedy bych potřeboval shaft od hlavy více kolmo než výrobci dělají (lie se ten úhel myslím jmenuje) - existuje to? nebo jsem divnej? a to prostě tu tyčku trošku ohnout ve svěráku? díky:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom