Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Záhada správného kouzla v putteru

@Yahuu: Každý má jistě právo na názor, nicméně článek k prdu není a na tomto fóru má své místo.

Je určen pro naprosté začátečníky, stejně jako celý seriál článků s příznačným názvem "Příručka golfového zelenáče" od @JirMar, což splňuje a kladných reakcí má celý seriál relativně dost a měl již i na Levném golfu, odkud je převáděn postupně sem. Najít další pokročilé a zpřesňující informace není pro nikoho jistě na internetu problém, bohužel na jamce se zatím takovéto články nevyskytují, že by to bylo nějaké zázračné know how, kteří odborníci si drží pro sebe a nechají si jej zaplatit? Nicméně, dají se najít v jiných periodikách, kteří mají placené autory, redaktory, golfisty - lidi golfem se živící. Úroveň tohoto článku informací vnímám naprosto jako dostatečnou pro velkou skupinu občasných golfistů, kteří sem tam si jdou někam zaplácat - což jistě tvá cílová skupina není a jsem přesvědčen, že většina místních zaměření a smysl článku pochopila - bez potřeby ho hanit. Stejně ale platí, že pokud v diskusi se objeví něco konstruktivního, tak určitě autor to do článku vhodně doplní, nemyslím si, že by si Jirka stejně jako jiní autoři mysleli, že jsou dokonalí a že na něco nemohli zapomenout nebo napsat nepřesně.

Vytvořit bez jakéhokoli nároku na zisk a podělit se o své "know how" a pocity nezištně bez primární vidiny budoucího zisku a klientů je to, kvůli čemu jamka vznikla - a každý, kdo to vnímá obdobně, je na jamce srdečně vítán, stejně jako jeho články.
Takže já napíšu svůj názor a hned je na mne útočeno, víte co polibte si řiť.
 
[emoji122] [emoji122] [emoji122]

Reakce hodná opravdového profesionála! [emoji106]
Jak mám asi reagovat na to, že chci za svou práci peníze? Vy tady asi všichni pracujete zdarma, že?
 
Jak mám asi reagovat na to, že chci za svou práci peníze? Vy tady asi všichni pracujete zdarma, že?

Nic takového jsem ale neřekl a ani nijak nakritizoval. Málokdo pracuje zadarmo. Nicméně reagoval jsem na tvoji kritiku k článku a tvá slova, že je k prdu, prostě neplatí, zdůvodnění výše. Je určen pro konkrétní cílovou skupinu. A to, že byl napsán jako dobrovolný příspěvek komunitě, si zaslouží, když ne poděkování, tak konstruktivní kritiku - což znamená: vypsat co je na něm případně špatně, co by mělo být a mohlo doplněno, aby to autor mohl doplnit, případně, aby to další mohli nalézt v diskusi níže a bylo jim to k užitku - vyjma lakonického tvrzení: autor si měl prostudovat zdroje.

To, že díky svému sdílení základních informací, aktivitě a přístupu a komunikaci na jamce si potencionální zákazníci danou osobu najdou a pak jí platí za osobní přístup či služby, je v pořádku a má to tak být, v podstatě networking ve světě golfu. To je to, co jsem psal, že každý, kdo toto nemá jako hlavní (prioritní) cíl, je na jamce srdečně vítán. A pokud ho má, tak ať ho alespoň pokud možno dobře skrývá. :)
 
Takže já napíšu svůj názor a hned je na mne útočeno, víte co polibte si řiť.

Wow! Takhle se dělá reklama! Pořád se mám co učit...

Takže já napíšu svůj názor a hned je na mne útočeno, víte co polibte si řiť.

Btw díky za nabídku tréninků, ale něco mi napovídá, že se asi účastnit nebudu...
 
Upraveno moderátorem:
Navrhuji vrátit se k diskuzi, kterou, předpokládám, článek měl vyvolat.
Už jsem tu zmínila fiting, čímž nemyslím jen úpravu hole přesně na míru, ale hlavně to, co tomu předchází. A zde je moje úvaha. Trenér ( není to @Yahuu, aby zase nevznikly vášně) mi sdělil ( ovšemže ne přímo, protože je gentleman ), že problém mého patování není v patru, ale v tom, že to prostě pořádně neumím. Přesto zvažuju, zda patr nevyměnit. Koneckonců blíží se Vánoce a já bych aspoň nedostala kraviny, se kterými pak nevím co. Dá se, stejně jako u plného švihu, u patování na fitingu něco vymyslet nebo ne? Uvítám názor kohokoliv z jakéhokoliv pohledu, protože jsem prostě pořád ještě zelenáč . ;)
 
Nic takového jsem ale neřekl a ani nijak nakritizoval. Málokdo pracuje zadarmo. Nicméně reagoval jsem na tvoji kritiku k článku a tvá slova, že je k prdu, prostě neplatí, zdůvodnění výše. Je určen pro konkrétní cílovou skupinu. A to, že byl napsán jako dobrovolný příspěvek komunitě, si zaslouží, když ne poděkování, tak konstruktivní kritiku - což znamená: vypsat co je na něm případně špatně, co by mělo být a mohlo doplněno, aby to autor mohl doplnit, případně, aby to další mohli nalézt v diskusi níže a bylo jim to k užitku - vyjma lakonického tvrzení: autor si měl prostudovat zdroje.
To, že díky svému sdílení základních informací, aktivitě a přístupu a komunikaci na jamce si potencionální zákazníci danou osobu najdou a pak jí platí za osobní přístup či služby, je v pořádku a má to tak být, v podstatě networking ve světě golfu. To je to, co jsem psal, že každý, kdo toto nemá jako hlavní (prioritní) cíl, je na jamce srdečně vítán. A pokud ho má, tak ať ho alespoň pokud možno dobře skrývá. :)
To bych ten článek musel skoro celý přepsat. A tvoje poznámka, že si nechávám know-how, že se nedělím atd. je co?
 
Wow! Takhle se dělá reklama! Pořád se mám co učit...



Btw díky za nabídku tréninků, ale něco mi napovídá, že se asi účastnit nebudu...
Něco mi říká, že je to dobře.
 
Navrhuji vrátit se k diskuzi, kterou, předpokládám, článek měl vyvolat.
Už jsem tu zmínila fiting, čímž nemyslím jen úpravu hole přesně na míru, ale hlavně to, co tomu předchází. A zde je moje úvaha. Trenér ( není to @Yahuu, aby zase nevznikly vášně) mi sdělil ( ovšemže ne přímo, protože je gentleman ), že problém mého patování není v patru, ale v tom, že to prostě pořádně neumím. Přesto zvažuju, zda patr nevyměnit. Koneckonců blíží se Vánoce a já bych aspoň nedostala kraviny, se kterými pak nevím co. Dá se, stejně jako u plného švihu, u patování na fitingu něco vymyslet nebo ne? Uvítám názor kohokoliv z jakéhokoliv pohledu, protože jsem prostě pořád ještě zelenáč . ;)

Myslím, že výměna putteru je dobrá věc, alespoň na naší úrovni, jasně, že putter za to většinou nemůže, ale někdy konkrétní typ putteru více inklinuje k přirozenému pohybu člověka. A hlavně musí sedět a mít k němu citovou vazbu, člověk musí mít svůj putter podle mě rád, aby ho hra i těšila, tzn. se mu musí líbit. Já byl na fittingu putteru jednou (s přístupem spokojen, v golfgearu) a stálo mě to hrozné peníze - vše splněno (protože jsem prostě ten jeden chtěl), za putter a stejně šel za půl roku pryč - čtvrt roku, než jsem trochu změnil patování, mi fungoval docela dobře :), další putter byl ještě dražší - a už zase asi bude za chvíli vyřazen, stejná změna, něco v patování jsem upravil. Běž si vybrat na živo a co se ti nejvíce bude líbit, s čím se ti nejlépe bude patovat, to vezmi. Dle mého názoru. Třeba výše zmíněné golfarts, kde je velký výběr a dá se ošahat, tak v únoru mají i na dobré modely velké slevy.

Případně, na Kuňce bude mezi námi spousta golfistů i singlistů, a i lidí z GoldProvsechny a každý z nás bude mít nějaký putter, ideální místo, kde si to na místě vyzkoušet i s nádobím jiných. :) Před koupí... a pak do vánoc ještě času dost.
 
Upraveno:
Já si myslím, že to musí prostě člověku padnout do ruky. Někdo bude mít lepší pocit z těžké hlavy, někdo z žiletky. Zvlášť u patru mi přijde důležité to zkoušet. Přeci jen s tím člověk většinou zahraje stejný počet jako s ostatníma holema. A pak už je to jen o tréninku, aby to hrál rovně. Když vidím, jaký mají u toho lidi postoj, držení atd. atp., tak je to nejvíc individuální věc při hře. Ve švihu se všichni snaží mít to stejně, ale při puttování jde hlavně o pocit a důvěru.
 
Něco mi říká, že je to dobře.

Ehm..."Profesionální bezúhonnost, věrnost hře golfu, dodržování všech pravidel slušného chování, úcta k partnerům, zaměstnavateli, hráčům a kolegům profesionálům, motivy skutečných golfových profesionálů a profesionálních golfistů – to jsou nejlepší tradiční vlastnosti. PGAC je známka poctivosti, čestného jednání, zdvořilosti a sportovního chování. Každý člen je vázán ctít tuto tradici na golfu i mimo něj."
 
Navrhuji vrátit se k diskuzi, kterou, předpokládám, článek měl vyvolat.
Už jsem tu zmínila fiting, čímž nemyslím jen úpravu hole přesně na míru, ale hlavně to, co tomu předchází. A zde je moje úvaha. Trenér ( není to @Yahuu, aby zase nevznikly vášně) mi sdělil ( ovšemže ne přímo, protože je gentleman ), že problém mého patování není v patru, ale v tom, že to prostě pořádně neumím. Přesto zvažuju, zda patr nevyměnit. Koneckonců blíží se Vánoce a já bych aspoň nedostala kraviny, se kterými pak nevím co. Dá se, stejně jako u plného švihu, u patování na fitingu něco vymyslet nebo ne? Uvítám názor kohokoliv z jakéhokoliv pohledu, protože jsem prostě pořád ještě zelenáč . ;)

Doraž do Hořehled a mrkneme na to:). A zadarmo! Mě totiž královsky živěj ty články, co píšu.
 
ještě k tématu, trochu.Používáte někdo pro trenink zrcadlo? je to k něčemu?
patovaci-zrcadlo-pga-tour-4-sight-pro.jpg
 
Ehm..."Profesionální bezúhonnost, věrnost hře golfu, dodržování všech pravidel slušného chování, úcta k partnerům, zaměstnavateli, hráčům a kolegům profesionálům, motivy skutečných golfových profesionálů a profesionálních golfistů – to jsou nejlepší tradiční vlastnosti. PGAC je známka poctivosti, čestného jednání, zdvořilosti a sportovního chování. Každý člen je vázán ctít tuto tradici na golfu i mimo něj."
Jak do lesa, tak z lesa.
 
ještě k tématu, trochu.Používáte někdo pro trenink zrcadlo? je to k něčemu?
patovaci-zrcadlo-pga-tour-4-sight-pro.jpg
Ano je, minimálně zlepšuje setup.
 
Doraž do Hořehled a mrkneme na to:). A zadarmo! Mě totiž královsky živěj ty články, co píšu.
Pošlu tam i svoje další klienty. Budou mít radost, že budou mít tréninky zdarma.
 
Doraž do Hořehled a mrkneme na to:). A zadarmo! Mě totiž královsky živěj ty články, co píšu.
di se bodnout, nebylo toho už dost?
 
di se bodnout, nebylo toho už dost?

Ok, příště opět nabídnu pomoc s otevřenou náručí.
 
Pošlu tam i svoje další klienty. Budou mít radost, že budou mít tréninky zdarma.

Ty máš ještě nějaký klienty s tímhle přístupem?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom