Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Vztekloun nebo kliďas?

Vztekloun nebo kliďas?


  • Hlasovalo
    34

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jste vztekloun, nebo kliďas? Nepovede se vám uz nekolikata rána, co udelate? Asi jak kdy, ale prevazne: prejdete to stoickym klidem, tise si zanadavate, hlasite zanadavate, odhazujete hole, bagy, voziky? Nebo? :)
 
Od jiste doby věci nerozbijim, nezahazuju a zvlášť nemlatim do ničeho pěsti - buď to bolí nebo nahrazování věci pak přináší mnohem víc frustrace 😅
 
Já si nadávám když jdu sám, ale strašně. Když jdu s někým, tak jen tiše drtím nadávky mezi zuby. 😐
 
Já vám nevím, ale já to prostě asi nedokážu. Respektive asi dokážu, ale dusím to pak v sobě, jsem naštvanej na celej svět a nic mě nebaví. A já vím, že bych asi neměl nadávat a házet holema, že se to pro mou herní úroveň a postavení manažera resortu nehodí, ale to fakt chcete hrát s někým, kdo je pak zpruzelej?

Co mě teda štve na mě samotnym je to, že jsem naštvanej často i v momentech, kdy je to zbytečný. Hraju pěkně, nedělám extra chyby a stejně držkuju. Jako bych měl všechny jamky hrát na birdie...
 
Já jsem od přírody klidné povahy. Když se hra daří tak nenadávam a užívám si to. Když hraju tužku, což je podstatně častějc, taky nenadávám, ale píčuju. Někdy i hůl, která může za špatnou ránu, letí dál než míček, ale snažím se a většinou si to odpoustím. Né vždy, no
 
7385
 
Ja jsem vazne stoicky klidny clovek... do doby nez jdu na golf :D Jak ale rika muj trener, on je golf takove sebemrskacstvi :D
Ale zatim jsem nic nezlomil, nic neztratil (krome micku, ty uz me staly asi vic nez vybava :D).
Ale mensi vycet:
  • Malem rozbity driver
  • Malem rozbita hlava kdyz jsem holi (grafitovou) mlatil do hlavy :D Vcetne boleni hlavy po zbytek dne. A to mluvim o moji hlave na krke, na na holi.
  • Zapichnuta wegde do travy, takze tam vypadala jak divna golfova socha.
  • A jemne odhozene hole ani nepocitam
  • Nadavky take ne :)
Ale jak rikam, jsem obecne stoicky klidny clovek.
 
Ti co hází holemi a tlučou jimi o zem, sprostě nedávají , hlasitě řvou a neustále tímto prudí, že jim stojíte v zorném úhlu nebo jste se hli , když prudič hraje, máte ještě dobrovolné spoluhráče??
 
Ti co hází holemi a tlučou jimi o zem, sprostě nedávají , hlasitě řvou a neustále tímto prudí, že jim stojíte v zorném úhlu nebo jste se hli , když prudič hraje, máte ještě dobrovolné spoluhráče??
No ja porad ano. Ono je nekdy lepsi kdyz clovek hodi holi, zarve, tim se uvolni a pak se tomu celemu zacne smat. Nez nekdo kdo stiskne zuby, mlci a po zbytek hry uz jen odsekavaji a vztek z neho potichu tryska.
Ale pruzeni ze nekdo stoji v uhlu ci ze se hne s tim moc nesouvisi. To je jina kategorie :)
 
Asi jsem rok od roku klidnější, letos se proletěla jen jednou wedge a to je co říct. Někteří si pamatují nízký průlet bojového hybridu na Kaskádě. Občas si zapičuju i ta lehká ženština se objeví, ale už si uvědomuju, že je to pořád lepší než sekat zahradu...
 
Hlasoval jsem pro dvojku, někdy jsem spíš úplně k jedničce, na golf chodím s dvěma světoznámými větami, lepší Škodovkou na golf než Golfem do Škodovky a lepší blbej den na golfu než dobrej den v práci..:):):)
 
Když on ten pohled na krásně letící hůl jako vrtulník je tak osvobozující 🤭
 
Pro sprostý slovo nejdu daleko, nejen na golfu, no jo no. Vztekám se, když fakt dělám vyložený debiloviny (často), ale nesnažím se svým vztekem otrávit zbytek flajtu. Holemi ani ničím jiným neházím. Je mi líto zničené výbavy, to bych se pak vztekla, že jsem si vzteky něco zničila. Kdysi u softbalu jsem si párkrát vysloužila žlutou kartu, když jsem mrskla pálkou po nepovedeném odpalu, tak mne to odnaučilo to ventilovat tímto způsobem.
Takže když se mnou půjdete ve flajtu, nějakýho toho debila, idiota, dementa a dezoláta uslyšíte, budu asi i sakrovat a když půjde do tuhého i ty lehký ženský budou lítat. :cool: Ale jinak pohoda, klídek;) Nakonec jsem vždy ráda za fajn den strávený na golfu.
 
Obšťastňuji své spoluhráče vlastní motivační sebekritikou, například:

- Alexandře, tohle už dneska nedělej
- Alexandře, hraješ to jako pí.a

případně s lehkou ironií:

- Přesně tak, Alexandře, drž to pevně jako lešenářskou trubku, narvi to vší silou, a hlavně se, Ty debile podívej, jak Ti tam padá ten eagle.

Doufám, že autetičnost citace je omluvou za použité výrazy.
 
Obšťastňuji své spoluhráče vlastní motivační sebekritikou, například:

- Alexandře, tohle už dneska nedělej
- Alexandře, hraješ to jako pí.a

Jé, to je super. Já mám v repertoáru: "Matýsku ty seš ale ku*da škaredá!"
 
Upraveno:
Obšťastňuji své spoluhráče vlastní motivační sebekritikou, například:

- Alexandře, tohle už dneska nedělej
- Alexandře, hraješ to jako pí.a

případně s lehkou ironií:

- Přesně tak, Alexandře, drž to pevně jako lešenářskou trubku, narvi to vší silou, a hlavně se, Ty debile podívej, jak Ti tam padá ten eagle.

Doufám, že autetičnost citace je omluvou za použité výrazy.
Mám to podobně, jen se oslovuju příjmením, protože s někým tak tupým se přece nebudu kamarádit:p
 
Mám to podobně, jen se oslovuju příjmením, protože s někým tak tupým se přece nebudu kamarádit:p
Já používám “Míro, ty si ale kus hovězího” 🤔 :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom