Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Sportovní pohádka: Jak se slon stal mistrem v golfu

Jak se slon stal mistrem v golfu

  • Na pohádky nekoukám

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    8

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Objeveno na ČT Edu. :) 8 minut a kousek. To všichni dáte. A i když těch hio je tam docela dost, jedno"edukativní" sdělení, jak si užít golf tam je. :up:

Sportovní pohádky: Jak se slon stal mistrem v golfu​

Sloní tatínek pořád pracuje nebo něco vyřizuje po telefonu. Jeho syn Vilík s ním vyrazí hrát golf. Komu se dařilo v golfu lépe a proč? A co nejvíce při hře pomohlo?

Link: https://edu.ceskatelevize.cz/video/15137-sportovni-pohadky-jak-se-slon-stal-mistrem-v-golfu

---
Líbí se vám pohádka? Hlasujte v anketě. Případně přidejte osobní komentář. 🏌️‍♂️⛳
 
Tak tuto pohádku by měli pouštět povinně u zelené karty. Hra bez telefonů a všech těch pičičmund je prostě nejlepší.
 
Mně se pohádka docela líbí. Jediné, co bych ji trochu vytknul, jsou ty jamky zahrané na hole in one, resp pak za dvě rány. Trochu mi to degraduje tu moji mnohaletou snahu, aby ten golf jakž takž vypadal, když se i snažíte. A pak si přijde malej slon a mrská tam to eso jedno za druhým. Ale co, je to pohádka. :p

Narazil jsem na to ale úplně náhodou, tedy. 🏌️‍♂️ Holt žena učitelka předškoláků, tak se v podkladech k výuce sem tam najde i něco z golfu! :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom