Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Samostojící putter na profi tour?

Tvá myšlenka je naprosto logická. Nemyslím si ale, že by se takto postupovalo. Důvod je ten, že takto definovaný zákaz patru víceméně podsouvá hráči úmysl napomáhat si při zaměřování, což nutně nemusí být pravda. Hráči může vyhovovat vysoká hmotnost hlavy, specifické vyvážení hlavy, to že si může založit patr, poškrábat se na hlavě a nemuset znovu zakládat za míč... My se na to také díváme trochu zúženě tak, že hráč získává výhodu při zaměření krátkých patů, což je asi pravda. Nicméně je otázkou jak obtížně se s tak těžkou hlavou a specifickým vyvážením do spodku hole patují paty delší.
Osobně si myslím, že pokud se to bude zakazovat, tak hlavní důvod bude ten, že takový způsob čtení patů bude zdržovat hru. Mně osobně by nevadilo, kdyby někdo hrál tímto patrem tak jak ten chlapík na videu, tedy rychle. Nicméně kleplo by mne , kdybych musel hrát ve flightu se spoluhráči , kteří si budou takto na každé jamce kontrolovat zaměření líce u všech svých krátkých patů.
Prostě, jak už někdo o tomto patru někdo napsal - hlavně patr neukazujte DeChambeauovi a jemu podobným .;)
Což by se jistě stávalo, myslím pomalou hru, nicméně dle mého názoru putter, je pořád použit jako pomůcka k zamíření. Masové rozšíření by znamenalo zákaz a dle mého názoru přijde i bez toho v nějakých "decisions".
 
Což by se jistě stávalo, myslím pomalou hru, nicméně dle mého názoru putter, je pořád použit jako pomůcka k zamíření. Masové rozšíření by znamenalo zákaz a dle mého názoru přijde i bez toho v nějakých "decisions".
Už jsem tu dával vyjádření USGA, sice to není Decision v pravém slova smyslu, ale váhu to má.
Nicméně není nikde psáno, že svůj názor nemohou v budoucnu změnit.

V popisu u těch prodávaných je uvedeno, že mají "extrémní" MOI, takže ta skupina profi hráčů, kterým by to mohlo vyhovovat, zase tak velká nebude.
Nějaký zásah ze strany USGA by se dal očekávat v momentě, kdy hráči s tímto patrem začnou vyhrávat více turnajů a přidají majory.
Ostatně stejně to bylo u "košťat", které nakonec sice nezakázali, ale upravili možnost kotvení. A přistoupili k tomu až v okamžiku, kdy měly patry s dlouhou násadou "na kontě" více výher.
 
Už jsem tu dával vyjádření USGA, sice to není Decision v pravém slova smyslu, ale váhu to má.
Nicméně není nikde psáno, že svůj názor nemohou v budoucnu změnit.

V popisu u těch prodávaných je uvedeno, že mají "extrémní" MOI, takže ta skupina profi hráčů, kterým by to mohlo vyhovovat, zase tak velká nebude.
Nějaký zásah ze strany USGA by se dal očekávat v momentě, kdy hráči s tímto patrem začnou vyhrávat více turnajů a přidají majory.
Ostatně stejně to bylo u "košťat", které nakonec sice nezakázali, ale upravili možnost kotvení. A přistoupili k tomu až v okamžiku, kdy měly patry s dlouhou násadou "na kontě" více výher.
Máš pravdu, já nemluvím o patru, mluvím o způsobu užití, což je velký rozdíl.
 
157228EF-502A-4587-B7CD-1D0523FB7771.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom