Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Zaskočený McIlroy po svém brilantním startu na Dubai Invitational: Tohle jsem nečekal

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Zaskočený McIlroy po svém brilantním startu na Dubai Invitational: Tohle jsem nečekal (GolfExtra.cz)

Do obhajoby svého loňského pátého celkového vítězství na DP World Tour se Rory McIlroy pustil s velkou chutí. Ve své oblíbené Dubaji na zcela novém turnaji Dubai Invitational zahájil svůj nový rok senzačním úvodním kole za 62 ran a se skóre -9 se usadil na čele pořadí s náskokem dvou ran.

Pokračovat ve čtení...
 
Poslední dobou je u McIllroye velká šance, že pokazí alespoň jedno kolo.
Když mu to tentokrát „nevyšlo" v kole 1., tak má ještě šanci v dalších kolech 🤭
 
Ale ten domácí amatér v jejich flajtu hrál také velmi dobře.
 
Tak Rory teď na 3par jamce č. 8 dal 2x do vody a bylo z toho +4. :(
 
Tak Rory teď na 3par jamce č. 8 dal 2x do vody a bylo z toho +4. :(
Viděl jsem...to udělal jen proto, aby ten turnaj byl ještě zajímavej:D:D......jinak by vedl po 2.kole už o 6 ran!:up:
 
Viděl jsem...to udělal jen proto, aby ten turnaj byl ještě zajímavej:D:D......jinak by vedl po 2.kole už o 6 ran!:up:
Tak ještě mu zbývají 2 kola, takže to klidně může třeba dokonit až na poslední devítce.
Ale třeba už si to v hlavě srovnal a je konečně schopen dát 4 kvalitní kola v řadě.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom