Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Používáte plastová nebo dřevěná týčka?

Používáte plastová nebo dřevěná týčka?


  • Hlasovalo
    26
No, že se bude blbnout s Gretou i tady...to bych fakt nečekala. o_O
 
zrovna tyhle týčka nemám ráda...nevim proč, ale vůbec se mi nelíbí a tak je nepoužívám.
Já je používám z důvodu konstantní výšky pro driver..
 
Když už je tu ta GRETA, jestli ulomím na 18 jamkách 18 dřevěných týček nebo budu používat velké a malé plastové týčko rok a počtu cca 8 mx 30 dx 18 j= 4320 “ ekologických mnohdy barevných týček” násobné průměrným počtem hráčů za den a kde je ta eko na výrobu eko týček nehledě jejich doprava atd. Jdete autem máte mobil ,.....
Jsou to fakt jednoduchý počty........18 odpalů (jako krátkej hráč hraju i 3-pary driverem nebo 3w....a týčko prdne) + průměrně cca 2 provize za kolo = 20 zlomenejch týček.....x dejme to mu 50 her ročně =.......a sakra, to je už malej lesík :D :D
 
47565A8B-71D1-4A75-8DA6-BDDDA64E3850.jpeg

jeden box dřevěnejch a druhy plastových ... asi je vidět že driver nemám :-D
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: jan
Greta je snad jeste na plachetnici, ta nam nic zakazovat nebude.

Plastova ruzova 2 3/8 palce na driver, aby aspon vyska natyckovani byla bezpecna, kdyz ten zbytek je tak strasna nahoda.
Na zbytek ekologicke "vajgly" po ostatnich nebo drevena tycka, ktera jsem dosud nasel nebo nasyslil...
Hlavne ke me se na plachetnici jen tak nedostane :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom