Kdo o víkendu nevyrazí na hřiště, je mrtvej Homolka

Jerry

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,092
2,241
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Už jste koukali na předpověď? Já jo ... Kam vyrazíte? Já na Bítozeves. Nechce se někdo přidat, aby mi nebylo smutno?

Jerry

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,092
2,241
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Teoreticky mohu někam na rozumný dojezd i vyrazit (má drahá jede na wellness s kamarádkou).
Kdyby měl někdo nápad s nabídkou, co se nedá odmítnout, sem s ním ... ;):p

Upraveno:

Marek90

Aktivní člen
23.2.2017
304
345
73
Mnichovice
Jméno
Marek Čepl
Teoreticky bych se přidal, ale spíš půjdu trénovat na akademku do Beřovic :D. Možná totiž budu muset na chvíli odjet a na to je Bítozeves z ruky :D

RobertSlajs

Guru fóra
13.1.2017
1,020
1,023
123
Jméno
Robert Šlajs
Šlajse Roberta by se možná dalo zbavit tak, že ho dostatečně hrubým způsobem urazíš, ale šlazu? Ten je jako Chuck Norris, toho se zbavíš jedině tak, že on se rozhodne zbavit tebe:p
Tak to by určitě nestačilo:p

Jerry

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,092
2,241
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
@Jerry, kdy plánuješ tu Bítozeves?
Já bych zřejmě mohla v sobotu.
Já chtěl původně v sobotu i v neděli. Jenomže sobotní předpověď počasí se nějak rozbila (má pršet a dost fičet), takže pokud se nic nezmění tak sobotu to asi nemá smysl. Na neděli je předpověď výrazně lepší, takže v neděli jdu. Jelikož se mi do včerejška žádnej parťák neozval, tak jsem se přihlásil na turnaj (aby mi nebylo smutno). Pokud chceš jít někdo se mnou, přihlaš se a nahlaš nás na recepci do flightu. ;)

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,807
1,373
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Já chtěl původně v sobotu i v neděli. Jenomže sobotní předpověď počasí se nějak rozbila (má pršet a dost fičet), takže pokud se nic nezmění tak sobotu to asi nemá smysl. Na neděli je předpověď výrazně lepší, takže v neděli jdu. Jelikož se mi do včerejška žádnej parťák neozval, tak jsem se přihlásil na turnaj (aby mi nebylo smutno). Pokud chceš jít někdo se mnou, přihlaš se a nahlaš nás na recepci do flightu. ;)
Mrzí mě to, ale v neděli nemůžu. Užij si to. Já asi v sobotu na Háje, pokud se tam hraje.
oprava:
tak Háje otevírají až 1.4...

Upraveno:
WebGolf.cz