Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kde mají driving range míče Sphere??

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
V týdnu jsem na drivingu na Rohanu našel několik kusů žlutých míčků s logem Sphere, poradí mi někdo, na jakém hřišti je mají na drivingu? Ať vím, kam je vratit :D
461FB712-26F4-4871-9159-1B477669F37A.jpeg
 
Jako nosit si vlastni driving mice... to pokladam za vyssi level :)
 
Jako nosit si vlastni driving mice... to pokladam za vyssi level :)
by ses divil, pred necelym mesicem jsme davali nove mice a kolik uz je tam vetrelcu, odhaduju tak 50, coz je zanedbatelnych 0,5%, podobne se tam za tu dobu naslo normalnich micu, ale ty se uz pres mou cenzuru do vydavace nedostanou :D :D
 
Před 14 dny jsem na Grabštejně našel na hřišti na 15. jamce drivingáč a dokonce byl i podepsán fixou o_O
 
Čili ty normální beres na hru? :)
noooo, vetsinou jso to uplne sroty. malo kdy je tam neco pro me hratelneho
 
Před 14 dny jsem na Grabštejně našel na hřišti na 15. jamce drivingáč a dokonce byl i podepsán fixou o_O
Drivingové míče nacházím na našem hřišti neustále...hlavně kolem vody a ve vodě, ale i v džihádu, prostě všude.:mad:
 
Drivingové míče nacházím na našem hřišti neustále...hlavně kolem vody a ve vodě, ale i v džihádu, prostě všude.:mad:
taky se mi to občas stane ... nechápu o_O:down:
 
taky se mi to občas stane ... nechápu o_O:down:
Jakože ti občas vletí drivingové míče do vody? :p
 
Jakože ti občas vletí drivingové míče do vody? :p
To by mi spíš ruce upadly, než bych měl zahrát drivingovym míčem na hřišti :)
 
Drivingové míče nacházím na našem hřišti neustále...hlavně kolem vody a ve vodě, ale i v džihádu, prostě všude.:mad:
Já byl spíš překvapen tím označením, navíc to bylo modrý H, který taky na míčky kreslím, ale tohle H bylo mnohem větší než moje běžné H :p
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom