Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka 19.jamky 2020

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-05-20

Stav
Uzamčeno.
Tak já se taky přidávám.
Hlásím se do jamkovky. Startovné zaplaceno.
Roman

Prima, potvrzuji. Už je přihlášených do letošní Jamkovky 2020 díky vám dvěma celkem 16. :)
 
Hlásím se také, sice na poslední chvíli, ale snad stíhám :D
Startovné zaplaceno.
Už teď se těším, všechno je jednou poprvé a jamkovku jsem ještě nehrál
 
@slava23 a @TP_79: super, počítáme s Vámi, už jsem vás oba kontaktovat i soukromě ohledně lokality pro první skupinu.

---
TO ALL: Aktuálně je přihlášených 18 Jamkařů. Pokud máte chuť se ještě někdo přidat, přihlašte se během dneška a napište to ještě i sem. Přes víkend (do pondělí 27.4.) @JanKostalCZE připraví úvodní skupiny - tak ať vás případně ještě stihneme včas zahrnout.
  • Skupiny budou vyhlášeny tu, ve vlákně s ohledem na preference lokality, jak nám kdo soukr. nahlásil
  • Každá skupina dostane od Jana následně soukromou zprávu s kontakty na ostatní členy skupiny + bude potřeba odehrát zápas s každým ve skupině (skupiny pravděpodobně po 4-5 lidech), pořadí libovolné, jak se vzájemně domluvíte - termín, kdy vše bude muset být odehráno: to ještě dáme vědět podle finálního počtu lidí. Pak pravděpodobně z každé skupiny 2 (8 nejlepších) postoupí do vyřazovacích bitev (pavouk)
  • Každý výsledek bude potřeba nahlásit oficiálně tu ve vlákně s fotkou skorky
  • Ofiko začátek od 1.5., ale pokud odehrajete už v příštím týdnu, přivřeme oči a ok :)
  • Pokud nebudete vědět, co a jak, ptejte se vždy @JanKostalCZE, poradí vám, příp. mně nebo položte otázku tu ve vlákně (nejsme bohužel online úplně pořád). Např. když si neporadíte s výpočtem ran navíc (taky jsem to neuměl vždy) atd.
  • Dodržovat všechny hygienické opatření a zásady, mysleme na zdraví své i ostatních.
  • Takže takhle narychlo a 1.5. začínáme!
 
Ano. Nebo i tak, ze na 10 nejtezsich jamkach ma hrac A jednu ranu k dobru
prosím ještě vysvětlení k HI hřiště

Př: Hráčka A, HI 20,2 vs. Hráč B, HI 4, hřiště Zbraslav (tabulka pro hrací HCP vždy na serveru čgf, nahoře výběr muži/ženy!)
  • hráčka A (HI 20,2; červené odpaliště; žena): hrací HI 23
  • hráč B (HI 4, bílá odpaliště, muž): hrací HI 7
  • (hrací HI hráčky A - hrací HI hráče B) * 5/8
  • (23 -7) * 5/8 = 10,625 (zakrouhlení dolů) = 10 -> vyrovnání je 10 ran ku prospěchu hráčky A
dívala jsem se na hrací HI v uvedeném odkazu na serveru ČGF
u mužů je u bílých odpališť uvedeno +3 na třetím řádku (je to pro HI 3?) na čtvrtém řádku (je to pro HI 4 ?) je +2
jak se vypočetl v příkladu HI hráče B? (jako hrací HI 7)
chtěla jsem si v excelu udělat tabulku na počet ran, které budu mít navíc... ☺
děkuji R
 
Upraveno:
prosím ještě vysvětlení k HI hřiště

Př: Hráčka A, HI 20,2 vs. Hráč B, HI 4, hřiště Zbraslav (tabulka pro hrací HCP vždy na serveru čgf, nahoře výběr muži/ženy!)
  • hráčka A (HI 20,2; červené odpaliště; žena): hrací HI 23
  • hráč B (HI 4, bílá odpaliště, muž): hrací HI 7
  • (hrací HI hráčky A - hrací HI hráče B) * 5/8
  • (23 -7) * 5/8 = 10,625 (zakrouhlení dolů) = 10 -> vyrovnání je 10 ran ku prospěchu hráčky A
dívala jsem se na hrací HI v uvedeném odkazu na serveru ČGF
u mužů je u bílých odpališť uvedeno +3 na třetím řádku (je to pro HI 3?) na čtvrtém řádku (je to pro HI 4 ?) je +2
jak se vypočetl v příkladu HI hráče B? (jako hrací HI 7)
chtěla jsem si v excelu udělat tabulku na počet ran, které budu mít navíc... ☺
děkuji R
Nevím kam jsi koukala, já z „bílých” vidím pro HI 4 hrací HI 7

Pozn.: hrací HI 7 je pro rozsah HI 4-4,7 ;)

3A9B8789-EED5-4292-98FF-1EA524D56AD3.jpeg
 
moc díky
co jsou tedy jednotlivé sloupce? SR a PAR resp. mám hledat ve dvou pravých sloupcích a výsledek je v levém ... o_O
a já mám tedy HI 63 ?
Ano. Tvůj HRACÍ HI je pro toto hřiště z červených odpališť 63. Pozor - nepleť si osobní HI a hrací HI.

Údaje CR (course rating), SR (slope rating) a PAR nejsou záhlaví pro jednotlivé sloupečky, ale udávají obtížnost hřiště a jeho normu (forma té tabulky může být trošku zavádějící).
Hrací HI je v levém sloupečku. Prostřední a pravý sloupek udávají interval HI (včetně), pro který hrací HI platí.
 
Ano. Tvůj HRACÍ HI je pro toto hřiště z červených odpališť 63. Pozor - nepleť si osobní HI a hrací HI.

Údaje CR (course rating), SR (slope rating) a PAR nejsou záhlaví pro jednotlivé sloupečky, ale udávají obtížnost hřiště a jeho normu (forma té tabulky může být trošku zavádějící).
Hrací HI je v levém sloupečku. Prostřední a pravý sloupek udávají interval HI (včetně), pro který hrací HI platí.
díky, tabulka je zavádějící pro začátečníky - CR a SR jsem považovala za naše bratrské státy 😁
 
Díky za takový los soupeřů do jamkovky! Moc ráda s nimi prohraju, no a kdyby se mi náhodou výjimečně dařilo, @PFP ví čím mojí hru rozložit 😉😂
 
Díky za takový los soupeřů do jamkovky! Moc ráda s nimi prohraju, no a kdyby se mi náhodou výjimečně dařilo, @PFP ví čím mojí hru rozložit 😉😂
Nic si z toho nedělej. Já jsem tam taky do počtu. :devil:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom