Jamkovka 19.jamky 2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-04-19

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,935
3,200
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
6698


Jamkovka 19.jamky 2019
I.ročník

Nejgolfovější ze všech golfových soutěží, jamkovka. Přihlašte se a ověřte své golfové dovednosti na hřišti proti svému soupeři. Vyhrává ten nejlepší, rozhoduje nejenom um s golfovými holemi, ale i taktika a v neposlední řadě psychika. To všechno slibuje toto klání, různé soupeře, různá hřiště... Prostě Jamkovka 19.jamky je tady a pro všechny členy fóra!

Termín: duben až ? (dle počtu přihlášených)
Co: jamkovka s 1/2 vyrovnáním
Místa: hřiště vybrané hráči
Jak se přihlásit: zaplatit startovné ve výši 190 Kč na eshopu 19.jamky do 24.3.2019 -> (jít do eshopu) (již ukončeno)
Soutěžní výbor: Jan Košťál (@JanKostalCZE), Bohumil Křivda (@Yahuu), Michal Šatal (@requo)
Hlavní rozhodčí: Bohumil Křivda (@Yahuu)Propozice podrobněji:
 • Druh soutěže: Jamková hra podle platných pravidel golfu a místních pravidel, s 1/2 vyrovnáním hcp, rozdělení do skupin, poté playoff
 • Jamková hra: hraje se na počet vyhraných jamek, jamku vyhrává hráč, který zahrál méně ran na jamce (po vyrovnání), v případě stejného výsledku se jamka půlí. Zápas končí ve chvíli, kdy jeden z hráčů vede o více bodů než zbývá jamek.
 • Vyrovnání: Hraje se s 1/2 vyrovnáním, maximálně 1 rána na jamku, maximální hcp pro vyrovnání se počítá 36, u PRO hráčů se pro výpočet počítá HCP 0. Postup výpočtu: rozdíl přesných hcp hráčů v den konání zápasu se vynásobí koeficientem 1/2 (zaokrouhluje se dolu) a rozloží se dle hcp jamek od nejtěžších (od 1).
  • Př.1: Hráč A, hcp 20 vs. Hráč B, hcp 4
   • (hcp hráče A - hcp hráče B) * 1/2
   • (20 - 4) * 1/2 -> vyrovnání je 8 ran ku prospěchu hráče A
  • Př.2: Hráč A, hcp 54 vs. Hráč B, hcp 4
   • (hcp hráče A - hcp hráče B) * 1/2
   • (36 - 4) * 1/2 -> vyrovnání je 16 ran ku prospěchu hráče A
  • Pozn. Pro vyrovnání se počítá max hcp 36.
 • Kategorie: Společná hcp +4 - 54
 • Termín a hřiště: Začátek prvního kola 1.4.2019. Nejzazší termíny odehrání jednotlivých kol budou upřesněny podle počtu přihlášených, hřiště bude zvoleno hráči, první los soupeřů bude určen dle spádovosti bydlišť účastníků.
 • Uzávěrka přihlášek: do 24.3.2019 zaplatit startovné na eshopu 19.jamky, při platbě uveďte své nick na 19.jamce + číslo čgf. Přijatá platba vám bude následně potvrzena soukromou zprávou zde na jamce a budete přidán mezi přihlášené účastníky
 • Poplatky: startovné činí 190,- / hráč a zahrnuje administrativu mistrovství a ceny pro vítěze. Green fee si účastníci hradí sami na jednotlivých hřištích.
 • Nasazení: los prvních dvojic proběhne dle lokalit přihlášených
 • Výzva soupeře - určení hřiště: Vyzyvatel je hráč s vyšším hcp (v době začátku mistrovství), navrhne datum a hřiště konání soupeři, ten může přijmout nebo dát protinávrh, pokud hráč nenastoupí k domluvenému utkání, prohrál. Pokud se hráči nebudou schopni domluvit na termínu nebo na hřišti konání, oznámí toto neprodleně soutěžnímu výboru, který přihlédne k situaci a rozhodne o dalším postupu.
 • Odpaliště: muži žlutá, ženy červená, po dohodě mezi hráči možná změna odpališť, příp. změna odpališť nemá vliv na výpočet vyrovnání
 • Hlášení výsledků: výsledek vždy hlásí vítěz do konce termínu kola do tohoto vlákna na 19.jamce, včetně skóre a fotografie skorekarty!
 • Systém hry: Hráči budou rozlosováni do 4 skupin (dle bydliště) po 5 hráčích. Každý hráč odehraje s každým, tedy 4 kola v základní skupině. Poté 2 nejlepší z každé skupiny postoupí do playoff a budou hrát vyřazovacím způsobem, dokud nevzejde vítěz jamkovky.
 • Bodování v základní skupině: Výhra 1 bod, Prohra 0 bodů, Remíza 0,5 bodu.
 • Vyhlášení a předání cen proběhne na večírku 19.jamky na podzim 2019
FAQ: (průběžně doplňováno)
-------
1. Otázka: Pro koho tato Jamkovka je?

Pro všechny golfisty registrované na 19.jamce. Registrace je zdarma. Ideální bude, když se prvním svým příspěvkem na fóru zároveň nám ostatním představíte, viz odkaz. A pak už stačí jen zaplatit startovné.

2. Otázka: Kde najdu HCP jamek?
HCP jamek naleznete na skorekartě v řádku každé jamky, nejčastěji vedle paru jamky.

3. Otázka: S výpočtem a s ránami k dobru si neporadím...
Pokud nejste schopni určit správné vyrovnání výpočtem, kontaktujte @JanKostalCZE do zpráv, nejlépe několik dní před odehráním kola. Do zprávy nezapomeňte uvést hcp obou hráčů a jaké hřiště budete hrát.

4. Otázka: Kdy se dozvím soupeře? Jak ho mám kontaktovat?
1. soupeře se dozvíte po rozlosování, další soupeře po dohrání kol. Budete kontaktování ve zprávě zde na jamce s údaji o soupeři.

5. Otázka: Mohu jezdit na buggy?
Ano, ale pouze pokud na buggy budou oba hráči. Tedy žádný hráč nezíská výhodu.

6. Otázka: Něco mi není jasné...
Zeptej se tu ve vlákně - otázka může být užitečná i pro ostatní, případně kontaktuj pomocí soukromé zprávy soutěžní výbor.

---
Přihlášení účastníci (zaplaceno startovné):
 
Upraveno:
 • Wow
Reactions: JanKostalCZE

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,935
3,200
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Průběžně budu kontrolovat platby na eshopu (trpělivost, zpravidla následující pracovní den), jakmile platbu zaregistruji, ozvu se s potvrzením přihlášky účastníkovi v soukr zprávě pro potvrzení, že s ním počítáme.

Jinak vše další má jako hlavní na starosti náš @JanKostalCZE.
 
 • To se mi líbí, Shot!
Reactions: JanKostalCZE

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,657
1,203
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
tak jsem o tom uvažovala, ale když vidím ty přihlášky, tak nevím, to by byl masakr neviňátek - bych je mohla rovnou jen pozvat na kafe ;). ale asi jo, ale až nebudu v práci
 
 • To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

HonzaS

Aktivní člen
13.1.2017
325
544
103
Grabštejn
Jméno
Honza Šťastný
Jako bys nevěděl, že se zásadně prihlašuji na poslední chvíli, stejně budu hrát s @macdav tak na co ty tanečky okolo :cool:
 

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,935
3,200
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Jako bys nevěděl, že se zásadně prihlašuji na poslední chvíli, stejně budu hrát s @macdav tak na co ty tanečky okolo :cool:
:-D Ale prd, to jen na RequoCupu. :) Jako pamatuju si hodně, poslední dobou tak přesně deset posledních minut.
 

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,935
3,200
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Hlásím se
Přihlášeno
Počítáme s Vámi, vidím z eshopu v emailu i zaplacené startovné. Zprocesuju to a ofiklo vám do soukr zprávy napíšu až v pondělí, nejsem u PC a budu až v PO - přes mobil se mi tohle dělá blbě. :(
 
 • To se mi líbí, Shot!
Reactions: Dana

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Nikdo tu teď není.

Statistiky fóra

Vlákna
1,922
Příspěvky
38,819
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter