Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

Taky se mi líbí! Teď to jen nenásilně ukázat manželce ;)
Jaký nenásilně? Prostě k tomu koupíš další šicí stroj 🤭😂

Vypadá to hezky, ale "dvoukolák" je fyzicky náročnější než "vícekolák" ;)
 
Boží, teď sice jen přeobjednávky, ale právě jsem se asi zamiloval... asi šáhnu do obálky na dovolenou (295 EUR) :) Mrsku sem i video, které na tom webu je, ať to je po ruce. Díky za tip!

Hezky skladný, pěkný ořezávátko na tužku ;)
Jen si neumím představit, jak s deštníkem za deště. V jedné ruce vozík a v druhé deštník?
 
Hezky skladný, pěkný ořezávátko na tužku ;)
Jen si neumím představit, jak s deštníkem za deště. V jedné ruce vozík a v druhé deštník?

https://kaddey.com/shop/umbrellaholder/ - +45 EUR

Kaddey-Paraplu-houder-photo-825x908.jpg

Jak to bude funkční, kdo ví...
 
Jak píše @Mirek_62 , vždycky jsme měl pocit, že je to ve finále náročnější tahat 2 kolák. Nebo to tak není? Má někdo s tím zkušenost?
Jinak, vypadá to fakt dobře a skladně... jen za každou extra věc bude ranec, protože je to jen pro konrétní vozík.
 
Jak píše @Mirek_62 , vždycky jsme měl pocit, že je to ve finále náročnější tahat 2 kolák. Nebo to tak není? Má někdo s tím zkušenost?
Jinak, vypadá to fakt dobře a skladně... jen za každou extra věc bude ranec, protože je to jen pro konrétní vozík.
Před lety jsem přešel z 2- na 3-kolák a obejít s ním 18ku je pro mne lehčí (rozhodně výšlapy na Ypsilonce, v Beřovicích či Karlštějně). Na rovinkách do něj kolikrát stačí jen drcnout milanem, a rukama vyndávám/zandávám hole.
Btw. tento 2kolák je sympaťák a uměl bych si představit, jak mi říká pane... Nic, letos si chci pořídit navíc carry bag.
 
Já do chodím převážně jen s dvoukolákem. Na kopcovitější hřiště a na turnaje si beru elektriku. Do ciziny jezdím taky jen s dvoukolákem. Mám takovej samodoma all in . Lehkej hliníkáč s napevno přidělanym tříčtvrtečnim bagem. Vpohodě se to vejde do travellbagu a ušetřím za půjčovný. Složit a uložit do auta zabere cca 3 vteřiny.
Tenhle inzerovaný se mi taky moc líbí, ale až na dvě věci. Cenu a nutnost pro transport sundavat kolečka (alespoň to vypadá, že je potřeba je sundavat). Můj mazlík mě v bazáru vyšel na 500 Kč,- plus trochu práce s přidělaním bagu. ;)
 
Před lety jsem přešel z 2- na 3-kolák a obejít s ním 18ku je pro mne lehčí (rozhodně výšlapy na Ypsilonce, v Beřovicích či Karlštějně). Na rovinkách do něj kolikrát stačí jen drcnout milanem, a rukama vyndávám/zandávám hole.
Btw. tento 2kolák je sympaťák a uměl bych si představit, jak mi říká pane... Nic, letos si chci pořídit navíc carry bag.
Strkat do neho milanem se snazim odnaucit nebot mam pak vsecky pola same dirky od prezky na remen a drzadla voziku :)

Nekolikrat jsem mel pujceny dvoukolak, zdalo se mi to v pohode, jen obcas pri jizde dopredu spustim predek mooc nizko
 
Začínala jsem s dvoukolovým vozíkem a tříkolák jsem začala shánět z důvodu, že mě po 18ti jamkách bolelo rameno, jak jsem vozík táhla. Střídat ruce mi moc nešlo...stejně jsem jednou tahala víc. Deštník na tom je taky k prdu. I když je tenhle moc pěkný, (teda taková prkotina, to ořezávátko, ale nemá to chybu!), tak pořád tam vidím ty staré důvody proč dvoukolák ne.
 
Koukam, ze nekdo vymyslel dvoukolak... just sayin 🤣 Asi to v USA neznaji.
Jiz brzy v nove sekci “trziste”. 😎
 
Za me jednozacne trikolak :) Zacinal jsem se starickym dvoukolakem, az na podzim jsem sehnal BagBoy SC250. Je to sice po konstrukcni strance, jenom to třetí kolečko navíc, ale komfort je rozhodne vyssi. Dvoukolakem jsem si bud najizdel na paty, nebo pri tlaceni naopak najizdel do zeme. Trikolka si proste jede sama a staci do ni tu a tam lehce strcit :)
 
Za me jednozacne trikolak :) Zacinal jsem se starickym dvoukolakem, az na podzim jsem sehnal BagBoy SC250. Je to sice po konstrukcni strance, jenom to třetí kolečko navíc, ale komfort je rozhodne vyssi. Dvoukolakem jsem si bud najizdel na paty, nebo pri tlaceni naopak najizdel do zeme. Trikolka si proste jede sama a staci do ni tu a tam lehce strcit :)
Navíc z mírného kopce pocit jak s elektrikou :)
 
Jak píše @Mirek_62 , vždycky jsme měl pocit, že je to ve finále náročnější tahat 2 kolák. Nebo to tak není? Má někdo s tím zkušenost?
Jinak, vypadá to fakt dobře a skladně... jen za každou extra věc bude ranec, protože je to jen pro konrétní vozík.

Několik měsíců jsem aktivně fungoval s masivním dvoukolákem z Decathlonu, konkrétně tento: https://www.decathlon.cz/vozik-s-2-kolecky-compact-id_8548670.html, teď ho tam mají za dvojku, něvím, jestli tehdy nebyl trochu levnější. Chtěl jsem ho zkusit - právě pro jeho určitou mohutnost a pevnost. Což se osvědčilo, nikde nic nevrzalo, krásné vše fungovalo, pevný a stabilní. Je tam pár drobností, které mě ve výsledku štvaly: nikam se nedalo po ruce dát láhev z vodu (vyřešil jsme příchytem na láhve na kolo od stejného výrobce), chybějící držák na deštník (experimentoval jsem s nějakými noname/uiverzal) - problém byl, že nebylo je kam dát... a tak. nakonec jsem to nějak vyřešil, ale v reálném dešti jsem to stejně nepoužíval. Problém byl s náklonem toho držáku - vždycky ten deštník byl někde jinde, než jsem potřeboval. A pak ta destička na psaní výsledků (malá na skorku)

Nakonec jsem to vyřešil s tím deštníkem tak, že jsem deštník nosil v levé ruce, pravou vozík tlačil a pak deštník odkládal (našel jsem si grif, jak ho položit do vozíku, při švihu, aby neodlítl). Nebavilo mě to, ale zas tak moc mě to nevadilo - asi jsem tolikrát v dešti nehrál. Vydržel jsem u vozíku docela dlouho - pohyb na hřišti mi přišel mnohem jednodušší, než s tříkolákem. Projel jsem větším bordelem, různé nerovnosti mi tolik nevadily (strouhy). Někdy se tlačilo, jindy táhlo, podle nálady... Díky robustnosti problém s překlopením ve větru jsem neměl. Obešel jsem s tím jak devítky, tak 18tky. Bez problémů. Bohužel jako složený moc kompaktní není. Mám ho doma jako náhradu, můžu ti ho někdy půjčit nebo někam přivést na vyzkoušení.

Pak jsem šáhl po pidi 4 kolácích (recenze) - tam především kvůli kompaktnosti zabalení. No a aktuálně se mi dostal do ruky Big Max Blade, se kterým se tak nějak zžívám - jako dobrý, ale za tu cenu... no nevím. A pak předchozí zkušenost s jedním z prvních Geum Decolt, to se taky na jamce dá někde najít. Pamatuji si radu někoho" čím víc koleček, tím lepší. Asi na tom dlouhodobě něco bude, jo, stojí to samo, dá se do toho dát mraky drobností... Elektrika mě zatím nijak neláká

Ale myslím, že budu experimentovat dál. A hledat ten svatý grál - kompaktní v autě, jednoduché na složení a něco, co působí "subtilně". A to pro mě dvoukolák i přes určité nepohodlí splňuje. Takže se na tento výše představený moc těším, určitě to budu sledovat. :)
 

Přílohy

  • Výstřižek.JPG
    Výstřižek.JPG
    18,6 KB · Zobrazení: 259
  • IMG_2802.JPG
    IMG_2802.JPG
    205,1 KB · Zobrazení: 259
  • IMG_2834.jpg
    IMG_2834.jpg
    241,8 KB · Zobrazení: 253
Doporučení v dnešní době, kdy hřiště má pouze “kadibudky”, máte-li vozík na DO , před návštěvou TOI TOI, vypnout vozík, taky byste ho nemuseli najit! Totíž nechtě můžete uvnitř zmáčknou jízdu no a problém je na světě. Nevím jestli vozíky mají stop-ku při jízdě, když je vozík mimo dosah DO.
 
Na to nepotřebuješ ani WC, stačí 16. jamka v Beřovicích, paní zaparkovala u grýnu, šla patovat, omylem si v kapse přes dálkový ovladač zajela pěkně na dno rybníka a ještě si stěžovala maršálovi, že jí ho někdo ukradl :)
 
Doporučení v dnešní době, kdy hřiště má pouze “kadibudky”, máte-li vozík na DO , před návštěvou TOI TOI, vypnout vozík, taky byste ho nemuseli najit! Totíž nechtě můžete uvnitř zmáčknou jízdu no a problém je na světě. Nevím jestli vozíky mají stop-ku při jízdě, když je vozík mimo dosah DO.
Vozík, který mám, má
1) možnost vypnutí DO
2) při ztrátě spojení s DO (cca 100m) se zastaví
 
Vozík, který mám, má
1) možnost vypnutí DO
2) při ztrátě spojení s DO (cca 100m) se zastaví
Chtěl jsem se zeptat, typ vozíku , mám za to, že jsem byl svědkem jízdy stejného vozíku, který se zastavil, zachytil o větev a zůstal stát:
1 vypínač DO je přepínač nebo pouze přidržení í tlačítka
2 ten dojezd bez spojení jsi vyzkoušel, nebo spoléháš na návod.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom