Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

Mám Rovic, starší verzi než na obrázku.
Všeobecná spokojenost, jediné co mě vadí, je že mi přijde, že má malé předné kolo a má kratší "rozvor" a při přejezdu děr se tak občas zapíchnu. Mám cca 5+ let, ale poslední dva roky jsem hodně nosil bag na zádech. Vše funguje, teda teď jsem někde vytratil jeden šroub, tak jsem ho měnil :confused:
 
Brouzdal jsem na Amazonu a narazil na toto: GolfTed a Tour-made
V našich e-shopech jsem tyhle značky nezaznamenal.
První je levnější původem snad z Holandska a druhý Německo.
Uvažuji že si pořídím elektrický vozík hlavně na Ostravici nebo na Vésce.:)
Vypadají parádně, cena je taky příznivá. Znáte to někdo?
 
Z elektrických mám výbornou zkušenost s Davies Caddy Premium, například tady:


Zatím 4 roky bez problémů, navíc je kvalitní servis přímo v ČR.
 
Když jsem ještě tlačívával vozík, tak jsem měl ruční trojkolák od Powakaddy, který měl oproti Clickgearu 2 zásadní výhody, dají se sundat kola s potom je neuvěřiteně skladný + je dělaný "zřejmě" z duralových trubek, takže není tak brutálně těžký (a to bez vlivu na jeho mechanickou pevnost).
Teď jsem se díval na Golfarts a mají tam zajímavé kousky od této značky, která je populární spíš v UK než v ČR.
Před 6,5 lety jsem přešel na elektriku od stejné značky a zatím docela spokojenost (nízká cena, po složení a bez sundání kol je dost velký, cca po 5ti letech výměna převodovky za náhradní poslanou z UK, teď trochu slábne baterka a už to tolik netáhne...).
 
Vidím, že tu řešíte spíše elektriku, ale tak daleko ješte nejsem a koukám po nahrazení svého stařičkého dvoukoláče.
Vím, že máte mnohé zkušenosti a tak bych se chtěl poptat na názor níže vypsaných modelů. Osobně se mi docela líbí SNIPER Shot 2.0.
Krom ceny mě hlavně zajímá užitnost a vaše osobní zkušenost s daným modelem.

https://www.bestgolf.cz/sniper-shot-2-0-golfovy-vozik-cerny-2/
https://www.bestgolf.cz/motocaddy-cube-push-golfovy-vozik-graphite-blue/
https://www.bestgolf.cz/clicgear-rovic-rv1c-golfovy-vozik-bilo-cerny/
https://www.bestgolf.cz/vozik-clicgear-m4-stribrny/
Mám zkušenost taky pouze s Clicgearem, měl jsem ho 9 let, verze 3,5+, odehráno necelých 300 her, tzn. dejme tomu najeto cca 2.500 km........a bez sebemenší závady......Takovej malej nezničitelnej tank:D
 
Z elektrických mám výbornou zkušenost s Davies Caddy Premium, například tady:


Zatím 4 roky bez problémů, navíc je kvalitní servis přímo v ČR.
Fungující servis je důležité kritérium. Moje nejhorší představy aktuálně zhmotňuje JuCad, kam jsem poslal vozík na opravu prostřednictvím prodejny v polovině května. Nacenění opravy jim trvalo skoro dva měsíce a samotná oprava trvá dodnes. :mad:
 
Co vám budu povídat - málem jsem se včera pochcal smíchy, když @requo na hořehledském turnaji zahrál asi 12tý trojputt a jak se na mě zle podíval, lekl jsem se a ulomil si držák scorekaret na svém vozíku. Tím je život tohoto válečného stroje nejspíše zpečetěn, protože krom neschopnosti držet scorekartu už má nalomený držák na deštník, urvaný jeden fixační popruh, utrženou síťku na míčky a je celý nějaký osově dokurvený z toho, jak furt šlajzuju a chodím doprava, takže zatáčí permanentně doleva. Člověk by mu to i odpustil, když jsem ho před lety vyměnil za flašku Republiky, ale přeci jen - manažer by měl mít reprezentativní vůz.

Takže mi můj zrak padl na BigMax IP Blade. Někdo nějakou zkušenost? Ještě se nepokládám za fyzicky neschopného vozík tlačit, místo v kufru mne taky moc netrápí, takže hledám něco pěkného a trvanlivého. A Clickgear nesplňuje tu první podmínku...
 
Co vám budu povídat - málem jsem se včera pochcal smíchy, když @requo na hořehledském turnaji zahrál asi 12tý trojputt a jak se na mě zle podíval, lekl jsem se a ulomil si držák scorekaret na svém vozíku. Tím je život tohoto válečného stroje nejspíše zpečetěn, protože krom neschopnosti držet scorekartu už má nalomený držák na deštník, urvaný jeden fixační popruh, utrženou síťku na míčky a je celý nějaký osově dokurvený z toho, jak furt šlajzuju a chodím doprava, takže zatáčí permanentně doleva. Člověk by mu to i odpustil, když jsem ho před lety vyměnil za flašku Republiky, ale přeci jen - manažer by měl mít reprezentativní vůz.

Takže mi můj zrak padl na BigMax IP Blade. Někdo nějakou zkušenost? Ještě se nepokládám za fyzicky neschopného vozík tlačit, místo v kufru mne taky moc netrápí, takže hledám něco pěkného a trvanlivého. A Clickgear nesplňuje tu první podmínku...
Máš štěstí, že @Sauron by se měl vyskztovat kolem poloviny září v okolí Hořehled a se zkušenostmi s tímto vozíkem by Tě mohl seznámit. Anebo to udělá dřív anebo vůbec, pokud nebudeš dostatečně uctivý ....
 
Máš štěstí, že @Sauron by se měl vyskztovat kolem poloviny září v okolí Hořehled a se zkušenostmi s tímto vozíkem by Tě mohl seznámit. Anebo to udělá dřív anebo vůbec, pokud nebudeš dostatečně uctivý ....
S tím drzgreslem z Ovcomrdova jedu za 5 dni na dovolenou, tak si ho vyslechnu🤣
 
Ahoj,
koupil jsem Clicgear M4, cover, držák na láhev a deštník, mat za 6397,-Kč na Muziker.cz,koupil jsem tam dříve i putter, bag a další, mají nejlepší ceny
Milan

Seznam položek EY232626923

Kód produktu​
Množství​
Pravděpodobný termín odeslání​
Cena/m.j.​
Částka​
1
neznámý
0 Kč
0 Kč
Clicgear Wheel cover
Kód produktu 251108​
1
394 Kč
394 Kč
1
5 952,76 Kč
5 952,76 Kč
Muziker MuzMuz Nálepka 1 ks
Kód produktu 1061298​
1
neznámý
0 Kč
0 Kč
Dobírka​
1
50 Kč
50 Kč
Celková částka: 6 397 Kč s DPH​
 
S tím drzgreslem z Ovcomrdova jedu za 5 dni na dovolenou, tak si ho vyslechnu🤣
Trochu bych se obával pozřít u něj v neděli cokoliv po tomto lehce neuctivém vyjádření ....🤣
 
Trochu bych se obával pozřít u něj v neděli cokoliv po tomto lehce neuctivém vyjádření ....🤣
Pote co jsem s nim 7 noci sdilel pokoj v jeho pritomnosti nemrkam a nadechuju se ob minutu😉
 
Máš štěstí, že @Sauron by se měl vyskztovat kolem poloviny září v okolí Hořehled a se zkušenostmi s tímto vozíkem by Tě mohl seznámit. Anebo to udělá dřív anebo vůbec, pokud nebudeš dostatečně uctivý ....
Raději jsem tomu etalonu golfového manažerství z místa, který jsem se dva roky učil vyslovovat, a kde mají všichni HOŘE z toho, jak ten manažer hraje bos, ale protože má ostrý jazyk (jako já), tak si HLEDÍ svého, zkrátka raději jsem mu zavolal.
Shodli jsme se, že si koupí to samý jako já, ale v jiný barvě, abychom si to v Karvařích nespletli, po dvou dnech mi vynadá, že jsem pixa, že tahám takový krám, a pak to po 8. šlajzu do outu celý hodí do rybníka.
Dýl jak měsíc mu nevydrží ...
 
Operace "Výměna manažerského pěchotního vozidla" dokončena a po ujetí 27 metrů prozatím velká spokojenost. Skládání a rozkládání je super easy a baví mě to natolik, že si to večer u grilování masa asi budu jen tak pro prdel dělat furt dokola. Montáž a nastavení držáku na deštník mnohem více user friendly než u bývalého tanku a lze při složení minimalizovat natolik, že možná nebude potřeba uklízet do bagu vůbec (ideální, protože nemám šanci to někde zapomenout). @Sauron mne při radách trochu vyděsil doporučením zvážit na deštník prodlužovadlo, ale ukázalo se, že on je statný horal z polabské nížiny zatímco já tlustý a ošklivý zakrslík z Brd, tudiváž mám i z poddeštníku rozhled jako Frodo na Kraj! Velmi příjemné je vyměkčené držadlo, které příjemně laská mé lakované nehýtky (uvidíme jak bude nasákávat vodu při deštích). Do držáku na pití se vleze i termoska od ČGF, další zlepšení komfortu. Sumasumárum díky za rady a až na tom něco urvu nebo zkurvím, dám vědět!

IMG_2459.jpeg
IMG_2458.jpeg
IMG_2457.jpeg
IMG_2456.jpeg
 
Upraveno:
Operace "Výměna manažerského pěchotního vozidla" dokončena a po ujetí 27 metrů prozatím velká spokojenost. Skládání a rozkládání je super easy a baví mě to natolik, že si to večer u grilování masa asi budu jen tak pro prdel dělat furt dokola. Montáž a nastavení držáku na deštník mnohem více user friendly než u bývalého tanku a lze při složení minimalizovat natolik, že možná nebude potřeba uklízet do bagu vůbec (ideální, protože nemám šanci to někde zapomenout). @Sauron mne při radách trochu vyděsil doporučením zvážit na deštník prodlužovadlo, ale ukázalo se, že on je statný horal z polabské nížiny zatímco já tlustý a ošklivý zakrslík z Brd, tudiváž mám i z poddeštníku rozhled jako Frodo na Kraj! Velmi příjemné je vyměkčené držadlo, které příjemně laská mé lakované nehýtky (uvidíme jak bude nasákávat vodu při deštích). Sumasumárum díky za rady a až na tom něco urvu nebo zkurvím, dám vědět!

Zobrazit přílohu 37132Zobrazit přílohu 37133Zobrazit přílohu 37134Zobrazit přílohu 37135
Násákávat to nebude, když tam budeš mít deštník :rolleyes:
 
Operace "Výměna manažerského pěchotního vozidla" dokončena a po ujetí 27 metrů prozatím velká spokojenost. Skládání a rozkládání je super easy a baví mě to natolik, že si to večer u grilování masa asi budu jen tak pro prdel dělat furt dokola. Montáž a nastavení držáku na deštník mnohem více user friendly než u bývalého tanku a lze při složení minimalizovat natolik, že možná nebude potřeba uklízet do bagu vůbec (ideální, protože nemám šanci to někde zapomenout). @Sauron mne při radách trochu vyděsil doporučením zvážit na deštník prodlužovadlo, ale ukázalo se, že on je statný horal z polabské nížiny zatímco já tlustý a ošklivý zakrslík z Brd, tudiváž mám i z poddeštníku rozhled jako Frodo na Kraj! Velmi příjemné je vyměkčené držadlo, které příjemně laská mé lakované nehýtky (uvidíme jak bude nasákávat vodu při deštích). Do držáku na pití se vleze i termoska od ČGF, další zlepšení komfortu. Sumasumárum díky za rady a až na tom něco urvu nebo zkurvím, dám vědět!

Zobrazit přílohu 37132Zobrazit přílohu 37133Zobrazit přílohu 37134Zobrazit přílohu 37135
Ale fuj ta barva, to neměli růžový? 🤭😂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom