Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy potrénovali?

Taky jsem se včera věnoval tréninku na drivingu, na Císařské louce pod trenérským okem. Bohužel včera zrovna byl den, kdy nic nešlo. Je to se mnou na dlouho... Když už na to přijdu a začne mi to jít, tak přijde další upřesnění, které mi to zase rozhodí... :)

Vzpomněl jsem si na takové ty staré filmy jako Komnaty Shaolinu a tak. Jako kluk jsem na to koukal. Tak přesně, jako ty nebozí zájemci o kungfu si teď připadám - pošlou je míchat mnoho let polívku, aby za X let se naučili ten správný švih.

Já to ale nevzdám, to přijde, najdu svůj švih! :) teď tedy aktuálně hledám i pitch, čip a pat.
 
Jednou týdně v zimě chodíme se spoluhráči z golfu hrát tenis do nafukovačky , ale až letos v zimě mi dali za pravdu kolik toho ten tenis s tím golfem má společného. Přenášení váhy a švih s protažením úderu a hlavně správné trefení míče. Pokud se toto podaří přenést/ zakomponovat hlavně v hlavě do golfu tak to bude opět lepší golfová sezóna. A hlavně zjistili, že správně trefený míč letí lépe než tlučený neprotažený a netrefený středem rakety. Golf je na tom trochu lépe tím, že na postoj a provedení úderu máte relativně čas.
 
Jednou týdně v zimě chodíme se spoluhráči z golfu hrát tenis do nafukovačky , ale až letos v zimě mi dali za pravdu kolik toho ten tenis s tím golfem má společného. Přenášení váhy a švih s protažením úderu a hlavně správné trefení míče. Pokud se toto podaří přenést/ zakomponovat hlavně v hlavě do golfu tak to bude opět lepší golfová sezóna. A hlavně zjistili, že správně trefený míč letí lépe než tlučený neprotažený a netrefený středem rakety. Golf je na tom trochu lépe tím, že na postoj a provedení úderu máte relativně čas.
doporučuji k prostudování
 
Až se jaro zeptá, cos dělal v zimě
IMG_20210112_173036[1].jpg
 
A Albatross má range zavřený, že se prý nedají sbírat míčky :) Taky bych si bouchnul sakra.
 
"Milé jaro, trénoval jsem tak usilovně, že jsem si při ráně driverem ustřelil poutko od roušky!"
to není poutko od roušky, to je cvičební pomůcka. Škoda že už tu není trenér, ten by tě jistě dovzdělal :cool:
 
proč je ten červený kříž na zemi...a to růžové je nějaká relikvie? přemýšlím, co řeknu jaru, asi že nepokládám kříž na zem :)
No tak pozor, to se musím zastat, někdy je potřeba se před odpalem pomodlit ;);)
Já to třeba praktikuju před každou ránou (ale nepomáhá to) :D:D
 
Zkoušel jsem ale zjistil jsem, že mě tyhle píč...iny na zemi jen rozptylujou. Dám spíš na pocit.
- To že jsem trefil zem ještě před míčkem cítím naprosto spolehlivě :eek: a nepotřebuju k tomu po každé třetí ráně sbírat a umisťovat ten růžovoučkej miniručníček zpět na místo.
- to že jsem přišel holí k míčku ze špatného směru poznám podle toho, že to vystartuje do prdeleo_O:p
- to že jsem měl špatný sklon hlavy podle toho že to točí jako kráva a navíc na opačnou stranu než jsem chtěl😂

Jediná tréninková pomůcka, kterou uznávám a používám je Skytrak ... ;)
 
Mně to pomáhá minimálně v tom, že si myslím, že mám správně nohy.
Růžovoučká věc, mě taky ze začátku štvala a dával jsem topinky, ale pak jsem si zvykl a už to neřeším. A jestli ji musím opravit jednou za 20 míčků.. ještě nejsem starej a záda mě nebolí při ohýbání :p
 
tak takhle černý, jsem Černý Most ještě nezažil... o_Oo_Oo_O
Prosím bez těch rasistických poznámek 🤭😂
 
Jediná tréninková pomůcka, kterou uznávám a používám je Skytrak ... ;)
Na driving ven je lepší Mevo+ ;)
 
Já opět "jen" patuju, takže Puttout rohož + jamka. Rekord zatím max. dva "perfect putty" v řadě. V rámci home office si odskočím zapatovat a dokud nedám "perfect putt" nesmím odejít, rekord je asi 15 min :)
 
Mevo+ doma nemám, takže nemám srovnání. Ty srovnání máš? Sem s ním. ;)
Osobní ne (zatím).
Ty máš i indoor? Máš jen základní SW nebo i SIM? Že bychom mohli dát on-line match, určitě by se přidal i někdo další ;)
Jinak porovnání Skytrak a Mevo+
 
Osobní ne (zatím).
Ty máš i indoor? Máš jen základní SW nebo i SIM? Že bychom mohli dát on-line match, určitě by se přidal i někdo další ;)
Jinak porovnání Skytrak a Mevo+
Bohužel mám nízký stropy a manželka mi z nějakého zvláštního důvodu nepovolí žádný strop probourat ani něco přistavět. 😂:rolleyes:😂

Mám venku síť a rohož, takže jsem bohužel závislý na počasí. Mám jen základní SW.

Za odkaz na porovnání dík, ale moje schopnost anglického poslechu není na takové úrovni, abych z toho něco měl. 😟
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom