Jak jste naposledy hráli?

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,446
2,675
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Je ostudou, že tu takovéto téma není. Ale lepší pozdě, než nikdy. Takže, když přijdete z golfu, dejte si něco dobrého, otevřete toto vlákno a přidejte komentář. Řekněte své skóre, výsledek, jak jste hráli, kde jste hráli, co se povedlo, co naopak ne a tak vůbec. 

Kdopak udělá výkop?

Poznámka: Toto vlákno by mělo obsahovat pouze příspěvky o svém skóre, popisu své hry atp. Žádné reakce na ostatní, prosím!

doktordee

Guru fóra
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,922
2,015
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
Zbraslav, první devítka, bílá odpaliště, +1/+1/+1/0/0/0/0/+1 a vyhozený drive téměř na terasu restaurace a +3. Nebo to mám psát jako postupné celkově skóre? Na to chladno a minimální trénink - dobrý. Chip a pat absolutně bez citu. A kokosové Top Flite NEBRAT! Po jamce 3 jsem ho upustil vedle grýnu. Snad ještě někoho potěšil. Mě ne.

Reactions: jan

Toams

Aktivní člen
6.3.2016
190
94
38
Jméno
Tomáš
Tak klidne ja, President Cup na Botanice vcera, az na par drajvu se toho moc nepovedlo, jenom dva pary, a pak uz je bogey, doublebogey, triplebogey a X, k tomu par trojpatu, par ztracenych micku a zablacene kalhoty. Bohuzel ferveje uz bidne a na grinech vic pisku, nez je zdravo, ale jinak bylo hezky, i teplo a srnci svickova vynikajici.
Jo a skore bylo 18 (na dvanact jamek, ale i tak :D)

Edt: pozde :)

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,409
1,438
123
Praha
Jméno
Honza
Jelikoz jsem posledni hru absoloval s Michalem, tak tu nemuzu moc lhat. :) 
Zbraslav 2. devitka 20 stbl, 54 ran. Vykon nevyvazeny, nicmene zadny vyslovene zkazeny drive. Posledni dve jamky byly prima. 

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,446
2,675
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Jelikož jsem poslední hru absolvoval s Honzou, tak taky si nemůžu moc fandit. :) 

Zbraslav, druhá devítka - neděle, 8 hodin ráno. První jamka - slejvák. Pak se počasí umoudřilo - leč, na mé hře to znát nebylo. Bohužel spousta naprosto zkažených ran (celkem 64 - z nich tedy i pár docela povedených :), ale i tak jsem spokojený - na to, že jsem po dvou jamkách hrál jen se železy. Par žádný, tři bogey, o zbytku raději nemluvím. Prostě, jak by řekl Jarda - užil jsem si i na devíti jamkách spoustu golfu. Poslední jamka děs - ty dva krátery vedle greenu musel vymyslet někdo, kdo se hodně nudil. Samozřejmě jsem je navštívil oba. Ale co, kafe pak v klubovně bylo vynikající. 

karlos

Mazák fóra
25.2.2016
692
659
103
Benešov
Jméno
Karel
Tak se taky pochlubím vynikajícím výkonem  :D

Dnes 13:30 Konopí Radecký z bílých čistých 100, první i druhá 9 za 50 takže standartně vyrovnaně výkon na prd, bez autu, 1 x voda, 2x písek a bez tripla tak ani nevím kde jsem k těm ranám přišel. Hřiště celkem v pohodě, greeny pouze propíchaný bez písku, občas nějaké bahýnko. Kolega (HCP 16) nasbíral 94 takže jsme velmi spokojení opouštěli hřiště  :D :mrgreen: :p

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,544
1,023
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
No když to musí být :
Hořehledy sobota, první devítka za 50 zahřívací jako obvykle místo drivingu.
Druhá po čtyřech jamkách za +2 s ambicí na životní výkon na pětce tripláč ve slejváku a úprk do klubovny.
Další pokus úprk po jedničce.
Další pokus úprk po pětce a domů.
Fakt povedenej den:)

RazoR

správce
Tým 19.jamky
6.4.2016
248
228
53
Olomouc
Jméno
Jiří Milfajt
Sakra chlapi, když to tak vidím... 
Na moravě bylo o uplynulém víkendu fajn. Dal jsem si oba dny turnaje a bylo to super. Počasí se drželo v rozumných mezích, stačilo přidat "termo" vrstvu a dalo se hrát...
Sobota - Olomouc - 78 - až na pár nepovedených drivů a neproměněných puttů to byl na mě dobrý golf :), hřiště v solidním stavu.
Neděle - Kaskáda - 79 - podobný herní scénář jak v sobotu. Hřiště ale v naprosto špičkové kondici, greeny neskutečné...

Když pominu to chladnější počasí (které mě osobně nevadilo) tak to byl rozhodně jeden z těch povedenějších golfových víkendů letošní sezony.

alda

Mazák fóra
29.2.2016
741
315
73
Wien
Jméno
Ales Dana
dnes první oficialni turnaj v Rakousku, Počasí uplne na prd - zima, dest, vitr, chladno. Hriste totalne mokre, všude voda ale v pulce alespoň prestalo prset
Byl to jeden den na turnaji co trva 4 dni. Na turnaji marschal rozvazel svarak, po první devítce uzene s krenem a horcici.
Po turnaji 4 chody jidla: predkrm (masova pomazánka, tatarak), polivka - zeleninova, hlavni chod - maso s ryzi a sladka tecka na konec plus testovani vina od jednoho mistniho vinare. A chcte vedet i herni výsledky?
3 pary
3 bogey
6 double bogey
A dnes jsem vazne malem zlomi putter. Asi 7 micu mi zastavilo v okoli jamky(d0 5cm) nebo vyjelo po hrane ven

karlos

Mazák fóra
25.2.2016
692
659
103
Benešov
Jméno
Karel
karlos řekl:
Tak se taky pochlubím vynikajícím výkonem  :D

Dnes 13:30 Konopí Radecký z bílých čistých 100, první i druhá 9 za 50 takže standartně vyrovnaně výkon na prd, bez autu, 1 x voda, 2x písek a bez tripla tak ani nevím kde jsem k těm ranám přišel. Hřiště celkem v pohodě, greeny pouze propíchaný bez písku, občas nějaké bahýnko. Kolega (HCP 16) nasbíral 94 takže jsme velmi spokojení opouštěli hřiště  :D :mrgreen: :p
Jsme to dneska zopakovali, 94 (39 stb, takže bych dokonce zlepšoval)   :D

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,409
1,438
123
Praha
Jméno
Honza
Dneska jsem byl poprve v Beroune a citim se okradem. 42stbl a zadne umisteni. 
Duvodem bylo spojeni kategorie 24-36 s 36-54. Clovek jednou slusneji zahraje i na ofiko turnaji a prd z toho. Z lidi 24-36 jsem byl prvni. A jeste "pokazenej" handicap na priste :)) O zime, desti a vetru nemluve.
Jinak pocitove dobre, byt putter zlobil. K tomu jsem se malem zabil na bugine. :-/
Gathering tu rozebirat nebudu. Prilis nezaujal. 

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,446
2,675
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Dnes dopoledne mi odpadly nějaké povinnosti, tak jsem se vydal na Botaniku, kterou mám od domu kousek (a výběr padl sem i díky voucheru, za který děkuji Janovi). Začínal jsem v 9:30, ve flajtu sám, předemnou plný flajt. Řekl jsem si, že se nebudu trápit dlouhými holemi, takže jsem vlastně si dneska vystačil ani ne s půlsetem. 5-7-W-56-Putter, no, ale výsledek na můj HCP slušný - na devítce celkem 29 stb i přes tři utopené míčky. A hlavně, moc jsem nehledal, uznávám, sranda hra  v jednom, ale užil jsem si to.

Co bylo horší, jak jsem si liboval, že mi to dneska pěkně lítá, tak jsem dohnal samozřejmě předchozí 4-flajt, nechali mě odpalit no a co čert nechtěl: samozřejmě hned zkažený odpal, topinka. To je za to, že na člověka koukaj - byť říkali, že se vůbec nekoukali. :) Nu a taky jsem dneska zažil, co to je v lehké mlze zaslechnout fór a slyšet, jak pět metrů odemne proletí projektil ve tvaru golfového míčku. 

Botanika mi přišla v slušném stavu, greeny ještě v pohodě, žluté odpaliště už trochu oraniště, ale dalo se, ferveje v pohodě. Jak je to 12tka, tak když jsem měl voucher na devítku, tak příplatek za tři jamky byl 150,-. Restaurace je už teď zavřená.

Helldriver

Aktivní člen
19.2.2016
338
253
73
Jméno
Jiří Žampach
Pátek odpoledne Slapy ve velmi dobrém stavu. Jediné velké překvapení cca. 200 kg byl kanec na 5ce. Asi ale poznal, že flajt byl kompletní a tak se naštěstí nechtěl přidat. Proběhnul od 8ky přes celé hřiště a na levé straně 5ky udělat tunel v křoví a ani moc nepřibrzdil.  :roll:

Reactions: Yahuu

Jirka75

Aktivní člen
31.7.2016
363
353
73
okolí Prahy :-)
Jméno
ten co tančí s vlky
Černý Most

Zdarec, dneska Čerňák, nejdříve hřiště : připadal jsem si jako v pískovišti, písek všude kam se podíváš. TT dnes ráno, fairweje v super stavu, greeny nic moc, teda spíš nic než moc.
Kdyby stála 18ka tak 8 stovek, tak by to bylo v poho. Za plnou palbu to nestojí.
V restauraci je skoro vždy přijemná obsluha, umí udělat super kávu do kelimku ( 2 kafe - 90 korun ). Na 7mičce se kolem nás prohnal taky divočák a za nim jako ve filmu Slavnosti sneženek 4 plně obsazené buggyny s obsluhou :) jako z filmu !!!!!! Škoda, že jsem neměl po ruce mobil, udělal bych super video.
A teď ke hře : Dnes po 1. jsem vzal nové hole ( železa a wedge), čekal jsem hrůzu, nakonec 93 ran, 45 patu :) !!!! a světe div se, 36 stb, šli jsme ve 2, celkem 3h 50 minut.
Hezkou neděli všem.

JanKostalCZE

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,107
1,729
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
Dnes jsme byli s TomasemV v Mlade Boleslavi. Hriste na podzim ve skvelem stavu, greeny bez jakekoliv upravy, takze super, fairwaye tez. Ze zacatku dost zima, ale po 13. jamce uz bylo kolem 15° a zaclo byt vedro. Hra jakz takz sla. Tomas to dost proputtoval (zbytecne), ale hru mel dobrou, (cti 103 :D ). Snad me Tomas nezabije, ze to sem davam :D Ja 76 ze zlutych :) 
Kdo jste byl v Ml. Bol. behem letosniho roku, urcite vite, ze mezi jamkami c. 5,6,7 a 8 vyrostla nova vodni prekazka. Dle meho nazoru se tam totalne nehodi. Sedmou jamku totalne zkazila, jelikoz je vystoupla tak 2-3 metry nad ostatni povrch a jeste k tomu je obehnana plotem :( 

TomasV

Aktivní člen
25.2.2016
377
215
53
Brno
Jméno
Tomáš Vrabec
JanKostalCZE řekl:
Dnes jsme byli s TomasemV v Mlade Boleslavi. Hriste na podzim ve skvelem stavu, greeny bez jakekoliv upravy, takze super, fairwaye tez. Ze zacatku dost zima, ale po 13. jamce uz bylo kolem 15° a zaclo byt vedro. Hra jakz takz sla. Tomas to dost proputtoval (zbytecne), ale hru mel dobrou, (cti 103 :D ). Snad me Tomas nezabije, ze to sem davam :D Ja 76 ze zlutych :) 
Kdo jste byl v Ml. Bol. behem letosniho roku, urcite vite, ze mezi jamkami c. 5,6,7 a 8 vyrostla nova vodni prekazka. Dle meho nazoru se tam totalne nehodi. Sedmou jamku totalne zkazila, jelikoz je vystoupla tak 2-3 metry nad ostatni povrch a jeste k tomu je obehnana plotem :( 
Ačkoli jsem Boleslavák, tak to byla moje premiéra na tomhle hřišti. Všichni říkali, že se tam jezdí snižovat HCP....asi bych snížil nebýt sedmi trojpatů a pak té největší tragédie na 18-tce - 3x voda (jen jsem si pak uvědomil, že tu druhou dlouhou jsem hlásil jako cvičnou...tím pádem mám 101!)    :roll: Jinak musím potvrdit, že hřiště je příjemné. I v sezóně jsem jinde zvyklý na pomalejší greeny. Počasí taky super, takže tomu opravdu chybí už jen lepší hra.
A k té vodě...asi je to můj osud. Na indooru jsem jednou zahrál to samé.

TomasV

Aktivní člen
25.2.2016
377
215
53
Brno
Jméno
Tomáš Vrabec
Minulý týden s Requo v Hamrech.
Výsledek naprosto stejný jako v MB - 101. Já to kilo prostě nezlomím :)
Na osmičce jsem zahrál dohramady plus 6 a k tomu pár klasických trojpatů (špatné greeny :) ) a samozřejmě nějaká ta zkažená rána a když už byla šance na par, tak jsem si nadělal do kalhot a přišel top nebo krátký putt. No nic - příští rok už víc než sto psát nebudu - to radši uteču ze hřiště a kartu sežeru :) 

TomasV

Aktivní člen
25.2.2016
377
215
53
Brno
Jméno
Tomáš Vrabec
Včera s JanKostalCZE Benátky.... hřiště bych řekl dobré. Greeny i fairwaye v pořádku. Jen mě zarazila puštěná závlaha na třetí jamce - asi jen zkoušeli. Ale dost mě nas.....o, že keeper to nevypnul (pouze poodjel aby jsme asi měli na greenu klid), takže jsem při čipu dostal zezadu sprchu. V tom počasí fakt nic moc! Ale když jsme odešli, vypnul to :oops:
Ten, kdo četl mé výsledky z předchozích dnů, tak určitě už tuší, jak jsem dopadl :lol:
103 ran: první problém na devítce a zapsáno 9 pak jsem se pár jamek nemohl srovnat, na 14-tce 3x voda (se z toho už fakt poseru) :eek:  ale zapsal jsem i 4 pary. Kilo prostě nedám a Requo se může těšit na víno, o které jsme se vsadili :D  

Jirka75

Aktivní člen
31.7.2016
363
353
73
okolí Prahy :-)
Jméno
ten co tančí s vlky
Dnes Mlada Boleslav, fairwaye super stav.
Jen ta prvni devitka me moc nebavila.
Trochu nuda, vzdy odpaliste, 200 metru, dogleg a green.
Druha devitka je uz lepsi. Ta vodni nadrz na prvni 9ce je silenost, jeste jsem nikdy nic podobneho nevidel.
Obed po hre vybornej, gulasovka a ryze s masem. Obsluha lehce vazla.
A k me hre, prvni jamka hned birdie, rikal jsem si ze by to mohlo jit, kdepak ... prvni vyhrani z kapsy vyhani....
Dnes me neposlouchal driver, takze 94 ran, 34 Stb. Chvilku jsem myslel, ze dam hole hned do bazaru :)
Zitra jedem vyzkouset Marianky, ( cestou dame Podboranky na rozehrani), sobota Cihelny a nedele Karlovy Vary, tak drzte palce.