Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Ohledně fervejí: Takhle vypadají
celoročně pokud nenapadne sníh . Tedy i v těch největších pařákách.
A to se mi tam líbí.
tohle já jsem si uvědomila, když jsem šla po hřišti, kde mají problém se suchem, v dubnu, pak v květnu a v červenci...
 
Dnes odpoledne 11 zimnich jamek v Hodkovickach ve slozeni : @JanKostalCZE @Martin73 @Lefty @Jirka75
Krasne slunecne pocaso a hriste se da, ikdyz na zimni, docela hrat
B73F5372-D126-4C12-8D93-F219D9D0E1EF.jpeg
 
Jak to, že bylo otevřeno? V jednu jsem si chtěl na jejich webu rezervovat teetime a u všech časů bylo "Námraza". 🙈
pak to otevreli nakonec :)
 
dnešní trénink je přes kopírák jako několik předchozích
puttování - super, trénuji vše možné a daří se
chipování - to, které má základ v puttovacím postoji: super, zkouším téměř všechna železa, chystám se přejít na nuance
švih: katastrofa, zkouším vše možné, když je rána dobrá je postoj nepohodlný - a napadá mě, jestli není problém v nedostatečném vyřešení specifika
dokonce jsem požádala jednu paní, aby mi zpomaleně ukázala, kde má při švihu vedoucí paži (v té druhé není problém)
tak uvidím...
 
Upraveno:
Tak dnes už třetí letošní osmnáctka v Beřovicích. Jeden tripláč (po nepovedené ráně ze směsi vody a ledu na devítce, ven až napodruhé..), pár dabláčů, jinak pary a bogey. Celkově na ty podmínky a na mě moc dobré kolo. Užil jsem si to.
S takovouhle se ani nebudu muset vymlouvat, že přes zimu netrénuju...
 
dnešní trénink je přes kopírák jako několik předchozích
puttování - super, trénuji vše možné a daří se
chipování - to, které má základ v puttovacím postoji: super, zkouším téměř všechna železa, chystám se přejít na nuance
švih: katastrofa, zkouším vše možné, když je rána dobrá je postoj nepohodlný - a napadá mě, jestli není problém v nedostatečném vyřešení specifika
dokonce jsem požádala jednu paní, aby mi zpomaleně ukázala, kde má při švihu vedoucí paži (v té druhé není problém)
tak uvidím...
Co zkusit alespoň týden pauzu? Mně to kdysi po podobném (ale určitě ne tak velkém jako u Tebe) tréninkovém úsilí pomohlo...prostě to nějak zapadlo do sebe...🙂
 
Co zkusit alespoň týden pauzu? Mně to kdysi po podobném (ale určitě ne tak velkém jako u Tebe) tréninkovém úsilí pomohlo...prostě to nějak zapadlo do sebe...🙂
jojo od 26.1. týden relax ve Frantovkách - hole nechávám doma! všechny! :)
místo golfu chci saunovat, masážovat, posilovat, šopingovat, kulturovat apod. 🥳🌠🎆
 
jelikoz jsem asi TYDEN nehral venku, rikam si vyuziju darecek (jeden vstup zdarma), co jsem dostal na predvadeni noveho simulatoru a vyrazil jsem vcera s kamaradem. Po roce jsem opet zkusil simulator a vim, ze dalsi rok tam urcite opet nepujdu (nez nato zapomenu).
Puttovani uplne o nicem... Green v regulaci a pak potrebuju 5 puttu... otres

jedine pozitivum, ze maji system s vysokorychlostnima kamerama, tak vidite prubeh svihu. Dale se mi vloudila nekolikrat chyba brutalne zavrene hlavy (20 st) ale rovina svihu byla relativne ok asi 3st

Cim je to zpusobene? Spatnou rotaci tela?
 
jelikoz jsem asi TYDEN nehral venku, rikam si vyuziju darecek (jeden vstup zdarma), co jsem dostal na predvadeni noveho simulatoru a vyrazil jsem vcera s kamaradem. Po roce jsem opet zkusil simulator a vim, ze dalsi rok tam urcite opet nepujdu (nez nato zapomenu).
Puttovani uplne o nicem... Green v regulaci a pak potrebuju 5 puttu... otres

jedine pozitivum, ze maji system s vysokorychlostnima kamerama, tak vidite prubeh svihu. Dale se mi vloudila nekolikrat chyba brutalne zavrene hlavy (20 st) ale rovina svihu byla relativne ok asi 3st

Cim je to zpusobene? Spatnou rotaci tela?
Tipnul bych dvě věci - buďto brzy překlopené zápěstí nebo pokrčená levá ruka v impaktu (pokud jsi pravák)
 
jelikoz jsem asi TYDEN nehral venku, rikam si vyuziju darecek (jeden vstup zdarma), co jsem dostal na predvadeni noveho simulatoru a vyrazil jsem vcera s kamaradem. Po roce jsem opet zkusil simulator a vim, ze dalsi rok tam urcite opet nepujdu (nez nato zapomenu).
Puttovani uplne o nicem... Green v regulaci a pak potrebuju 5 puttu... otres

jedine pozitivum, ze maji system s vysokorychlostnima kamerama, tak vidite prubeh svihu. Dale se mi vloudila nekolikrat chyba brutalne zavrene hlavy (20 st) ale rovina svihu byla relativne ok asi 3st

Cim je to zpusobene? Spatnou rotaci tela?
zkus si ještě zkontrolovat, jestli nemáš příliš silné držení :)
 
silne drzeni urcite myslis natoceni rukou .... to asi ne
ale spis mam problem, ze drzim obcas grio tak silne, jako bych chtel nekoho uskrtit :):):)
Ano, myslím podhmat pravé ruky :D škrť si klidně dál, pokud to nebudou soupeři.
 
tak jsem dnes zkusila rozlousknout své švihy PW a 9i
šla jsem na simulátor do tréninkového stavu
... chtěla jsem na závěr vyfotit výsledky ale z monitoru to nebylo ve foťáku k přečtení
když jsem se přiblížila dostatečně k plátnu a telefon zaměřil tabulku, tak tam začala skákat hausnumera typu 18 metrů, 12 metrů
šlo to tak rychle, že jsem okamžitě měla místo 10 posledních švihů počet 20 a všechny výsledky a průměry naprosto šílené :D
no jasně, stála jsem někde u lišty, kde jsou senzory :D
co jsem si všimla... že mně rány létají nalevo (pŕitom na drivingu mi vizuálně připadalo, že létají rovně)
z tréninku jsem byla nadšená, protože se nápřah dařil daleko lépe :up:
 
jojo od 26.1. týden relax ve Frantovkách - hole nechávám doma! všechny! :)
místo golfu chci saunovat, masážovat, posilovat, šopingovat, kulturovat apod. 🥳🌠🎆
slyšel jsem, že se :oops::Dhraje na zimní. Ovšem není tam prý nikdo, kdo by vybíral fee.. Možná bych hole vzal mit..
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom