Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Jen úhel pohledu. Zatímco ty se chytneš do většiny pastí, které pro tebe architekt hřiště naplánoval, protože hraješ podle jeho představ, já se jim úspěšně vyhýbám - protože by ho ani ve snu nenapadlo je umístit tam, kde já budu😄.

Jinak řečeno - dont change the play, change the whole game!😄👍
No pokud by měl architekt zohlednit i tvoji hru, tak budou bankry a „voda” všude. I když - takový bankr v heavy rafu nebo v lese by mohla být designová perla 😉
A hlavně by architekt vůbec nemusel řešit ferveje - ta úspora na nákladech 🤭
 
Tak taková skórka by se mi taky líbila ;)
V průběhu 4 jamek zahrát HIO, Albatros a Eagle - a já se ptám „Kdo z Vás na to má” 🤭 a navíc v 11 letech:up:
F9B49CB5-29CD-45D6-A12B-37B600CA6070.jpeg
 
dnešní hra na Hazlově pro mě byla převratná.
Nastoupila jsem hned ráno a začalo drobně ale vytrvale pršet. A já šla zdolat tu svoji metu pod 130. :)
Bohužel už byly zimní greeny a já pochopila, co to je.
Na první jamce jsem vystřihla 13 ran a vrátila se znovu na odpaliště.
11 ran.
Na druhé jamce, která má par 3, jsem skončila na sedmi ranách.
Třetí jamka šílených 11.
Zkrátím to: v dešti s promočenými botami jsem nedošla ani devítku.
Zašla jsem na oběd (bramboračka) a vrátila se na hřiště.
Začalo svítit sluníčko.
A já si řekla: kruci, tak buď si tuhle poslední návštěvu užiju golfík anebo se tu protrápím a odjedu otrávená. A s tím jsem šla znovu na první odpaliště.
Zastrčila skorkartu do begu a hrála jen tak pro radost z golfu a počasí a supernádhernýho hřiště.
Nevím, kolik jsem zahrála na té které jamce.
Hrála jsem prostě jen tak, na rozloučenou. :)
Převratné je pro mě to, že jsem místo soutěžení, okusila jaké je to hrát pro radost.
(Soutěživé typy pochopí).
Konec mé prvni sezóny mi tak přinesl ten největší dárek. Jak jsem sama šla hřištěm, uvědomila jsem si, co jsem se všechno naučila:
že e-cart není skórkarta :)
jak se skládá a rozkládá vozejk:)
že par není pár :)
že sendevedž není druh hamburgru :)
atd.
A uvědomila jsem si, co jsem tento rok zvládla:
že na začátku jsem byla po 9 grogy a teď ušlápnu 18 úplně v klidu
že jsem poprvé namastila na hřišti 226 a to je dávno pryč (jasně, kdekdo se ušklíbne ale pro mě to byl takový začátek)
že jsem se naučila slang a i nějaká pravidla z "oboru", který mi byl cizí.
atd.
Ale nejdůležitější, co jsem si u dnešní hry "na volno" uvědomila bylo, jak mě golf nesmírně obohatil!:
dal mi možnost chodit krásnou přírodou se zábavným programem
dal mi možnost poznat fajn lidi
dal mi adrenalin před každou ránou
dal mi chvíle obyčejného "nezávadného" lidského štěstí.
A tak do konce roku vem čert těch 130 ran.
jó, v novém roce?
Jasně, jedna z met.:)
 
dnešní hra na Hazlově pro mě byla převratná.
Nastoupila jsem hned ráno a začalo drobně ale vytrvale pršet. A já šla zdolat tu svoji metu pod 130. :)
Bohužel už byly zimní greeny a já pochopila, co to je.
Na první jamce jsem vystřihla 13 ran a vrátila se znovu na odpaliště.
11 ran.
Na druhé jamce, která má par 3, jsem skončila na sedmi ranách.
Třetí jamka šílených 11.
Zkrátím to: v dešti s promočenými botami jsem nedošla ani devítku.
Zašla jsem na oběd (bramboračka) a vrátila se na hřiště.
Začalo svítit sluníčko.
A já si řekla: kruci, tak buď si tuhle poslední návštěvu užiju golfík anebo se tu protrápím a odjedu otrávená. A s tím jsem šla znovu na první odpaliště.
Zastrčila skorkartu do begu a hrála jen tak pro radost z golfu a počasí a supernádhernýho hřiště.
Nevím, kolik jsem zahrála na té které jamce.
Hrála jsem prostě jen tak, na rozloučenou. :)
Převratné je pro mě to, že jsem místo soutěžení, okusila jaké je to hrát pro radost.
(Soutěživé typy pochopí).
Konec mé prvni sezóny mi tak přinesl ten největší dárek. Jak jsem sama šla hřištěm, uvědomila jsem si, co jsem se všechno naučila:
že e-cart není skórkarta :)
jak se skládá a rozkládá vozejk:)
že par není pár :)
že sendevedž není druh hamburgru :)
atd.
A uvědomila jsem si, co jsem tento rok zvládla:
že na začátku jsem byla po 9 grogy a teď ušlápnu 18 úplně v klidu
že jsem poprvé namastila na hřišti 226 a to je dávno pryč (jasně, kdekdo se ušklíbne ale pro mě to byl takový začátek)
že jsem se naučila slang a i nějaká pravidla z "oboru", který mi byl cizí.
atd.
Ale nejdůležitější, co jsem si u dnešní hry "na volno" uvědomila bylo, jak mě golf nesmírně obohatil!:
dal mi možnost chodit krásnou přírodou se zábavným programem
dal mi možnost poznat fajn lidi
dal mi adrenalin před každou ránou
dal mi chvíle obyčejného "nezávadného" lidského štěstí.
A tak do konce roku vem čert těch 130 ran.
jó, v novém roce?
Jasně, jedna z met.:)
Zdá se, že by bylo potěšením si s tebou jít zahrát. :)
 
Souhlasím, taky se řadím mezi zajemce ;)

Již jsem měl tu možnost jít společně a mohu vřele doporučit :) Jinak NaBednu - jít si hřiště užít a netlačit jen na výsledek je nejlepší varianta. Jelikož většinou v tuto chvíli zahraješ nejlepší výsledek. Zapisuji si (do appky v mobilu) i když si jdu hru jen užít (mám rád statistiky), ale nesleduji kolik již mám ran atd. No a na konci kola jsem pak jen překvapen. Někdy mile někdy nemile :D Ale už se kolikrát stalo, že jsem měl pocit, že dnes to byla hrůza, ale po shlédnutí celého kola, jsem byl překvapen, že výsledek byl lepší než jsem očekával. Standardně hraji 18 jamek kolem +- 100 ran. Nicméně už se mi podařilo, při nekoukání na součet ran, ale jen si užívání hřiště zahrát na 18 jamkách 90 ran. Což je zatím mé nejlepší skóre. Když jsme to číslo viděl, byl jsem velmi mile překvapen, jelikož vím, že jsem mohl x ran v klidu stáhnout. Ideální mentální cvičení pro další hry - Užít si hru, každou ránu si vychutnat (i ty špatné) a těšit se na výsledek :D
 
Taky přispěji.

Dneska jedu s příbuznou do ikea, tak v autě zůstal jenom putter a wedge. Ideální kombinace na akademii v Hostivaři.

Když jsem dorazil, tak jsem hledal míčky, které zůstali v bagu v garáži. Naštěstí jsem zkušený a 4 míčky byly zapadlé v kufru.

Super, můžeme vyrazit.



Šel jsem to 2x a pokaždé to bylo jiné. Mezitím mi totiž převrtali jamky 😂
F5DB8D69-844E-47B3-87C6-B56FDB821C94.jpeg
 
Dnes Alfrédov s @honza62 v rámci reciproční hořehledské hry zdarma . Musím Honzovi poděkovat, bez od něj půjčené čapky by my asi omrzly uši. Hra jak na houpačce, na 3ce třeba 9 ran, na 14ce a 16ce birdie.

Hřiště ve velmi příjemné kondici až na greeny. Chytly nějakou plíseň, ani hlavní greenkeeper (se kterým jsme při čekání za před námi jdoucím flightem prohodili pár vět) moc neví co s tím. Na některých jamkách je tak putter v podstatě zbytečný. Držím palec ať se to do jara spraví!

CF793191-0706-4678-B402-03CA0F3AF6D2.jpeg
DAA2326D-0EFC-442B-A3F3-2497159F0375.jpeg
7A9F8B9B-8687-4F2D-B911-9ED286775067.jpeg
 
Dnes Alfrédov s @honza62 v rámci reciproční hořehledské hry zdarma . Musím Honzovi poděkovat, bez od něj půjčené čapky by my asi omrzly uši. Hra jak na houpačce, na 3ce třeba 9 ran, na 14ce a 16ce birdie.

Hřiště ve velmi příjemné kondici až na greeny. Chytly nějakou plíseň, ani hlavní greenkeeper (se kterým jsme při čekání za před námi jdoucím flightem prohodili pár vět) moc neví co s tím. Na některých jamkách je tak putter v podstatě zbytečný. Držím palec ať se to do jara spraví!

Zobrazit přílohu 8779Zobrazit přílohu 8780Zobrazit přílohu 8781
To vypadá hrozně 😑
 
To vypadá hrozně 😑

Bohužel nejen vypadá. Nejsou to jen fleky, je to celé vyžrané, takže naše pískem prosypané greeny jsou oproti tomu Augusta kvalita. Zhruba třetina ještě jde, třetina je dost mizerná a poslední třetina je zcela nehratelná...😢. Ale když trefíš green až 7. ranou, tak je to dost jedno:).
 
Tak já si dneska střihnul první devítku Este, Radecký pořád zavřeno. Hřiště jako takové celkem v pořádku, greeny po aerifikaci asi 14 dní, bohužel teď neposekané, takže chlupatý jak prase. No každopádně to na mojí hru nemělo vliv, +4 a berdík na 8 chip in, abych se s těmi greeny nemusel zlobit.. A ještě další poznatek, v 17:00 už není vidět.. :) :D :)
 
dnešní hra na Hazlově pro mě byla převratná.
Nastoupila jsem hned ráno a začalo drobně ale vytrvale pršet. A já šla zdolat tu svoji metu pod 130. :)
Bohužel už byly zimní greeny a já pochopila, co to je.
Na první jamce jsem vystřihla 13 ran a vrátila se znovu na odpaliště.
11 ran.
Na druhé jamce, která má par 3, jsem skončila na sedmi ranách.
Třetí jamka šílených 11.
Zkrátím to: v dešti s promočenými botami jsem nedošla ani devítku.
Zašla jsem na oběd (bramboračka) a vrátila se na hřiště.
Začalo svítit sluníčko.
A já si řekla: kruci, tak buď si tuhle poslední návštěvu užiju golfík anebo se tu protrápím a odjedu otrávená. A s tím jsem šla znovu na první odpaliště.
Zastrčila skorkartu do begu a hrála jen tak pro radost z golfu a počasí a supernádhernýho hřiště.
Nevím, kolik jsem zahrála na té které jamce.
Hrála jsem prostě jen tak, na rozloučenou. :)
Převratné je pro mě to, že jsem místo soutěžení, okusila jaké je to hrát pro radost.
(Soutěživé typy pochopí).
Konec mé prvni sezóny mi tak přinesl ten největší dárek. Jak jsem sama šla hřištěm, uvědomila jsem si, co jsem se všechno naučila:
že e-cart není skórkarta :)
jak se skládá a rozkládá vozejk:)
že par není pár :)
že sendevedž není druh hamburgru :)
atd.
A uvědomila jsem si, co jsem tento rok zvládla:
že na začátku jsem byla po 9 grogy a teď ušlápnu 18 úplně v klidu
že jsem poprvé namastila na hřišti 226 a to je dávno pryč (jasně, kdekdo se ušklíbne ale pro mě to byl takový začátek)
že jsem se naučila slang a i nějaká pravidla z "oboru", který mi byl cizí.
atd.
Ale nejdůležitější, co jsem si u dnešní hry "na volno" uvědomila bylo, jak mě golf nesmírně obohatil!:
dal mi možnost chodit krásnou přírodou se zábavným programem
dal mi možnost poznat fajn lidi
dal mi adrenalin před každou ránou
dal mi chvíle obyčejného "nezávadného" lidského štěstí.
A tak do konce roku vem čert těch 130 ran.
jó, v novém roce?
Jasně, jedna z met.:)
Krásnej pohled na život ... kdybych nebyl šťastně ženatej, jdu po tobě jak mlsnej pes 😜 😜 😜
 
Krásnej pohled na život ... kdybych nebyl šťastně ženatej, jdu po tobě jak mlsnej pes 😜 😜 😜
Jejda, to jsi mě potěšil 🙂, že je ti můj přístup sympatickej :up:.
Tak tedy díky ale manželovi se raději chlubit s takovou reakcí nebudu ☺ 😎
 
Již jsem měl tu možnost jít společně a mohu vřele doporučit :) Jinak NaBednu - jít si hřiště užít a netlačit jen na výsledek je nejlepší varianta. Jelikož většinou v tuto chvíli zahraješ nejlepší výsledek. Zapisuji si (do appky v mobilu) i když si jdu hru jen užít (mám rád statistiky), ale nesleduji kolik již mám ran atd. No a na konci kola jsem pak jen překvapen. Někdy mile někdy nemile :D Ale už se kolikrát stalo, že jsem měl pocit, že dnes to byla hrůza, ale po shlédnutí celého kola, jsem byl překvapen, že výsledek byl lepší než jsem očekával. Standardně hraji 18 jamek kolem +- 100 ran. Nicméně už se mi podařilo, při nekoukání na součet ran, ale jen si užívání hřiště zahrát na 18 jamkách 90 ran. Což je zatím mé nejlepší skóre. Když jsme to číslo viděl, byl jsem velmi mile překvapen, jelikož vím, že jsem mohl x ran v klidu stáhnout. Ideální mentální cvičení pro další hry - Užít si hru, každou ránu si vychutnat (i ty špatné) a těšit se na výsledek :D
do jaké apky to píšeš, Zdeňku? (doufám, že se na jaře v Hodkovičkách zase všichni tři sejdeme - teď už plánovaně!)
 
do jaké apky to píšeš, Zdeňku? (doufám, že se na jaře v Hodkovičkách zase všichni tři sejdeme - teď už plánovaně!)

Jj určitě příští rok Prahu zase navštívíme a rozhodně ani Hodkovičky nevynecháme, takže počítáme s tebou :)
Jinak appku používám Hole19. Zkoušel jsem i jiné, ale tato se mi nějak nejvíc líbila. Jako v každý i zde jsou části, které jsou placené, ale ty zatím nevyužívám. Zápis her, statistiky, kontrola vzdáleností, dopadových zón atd. je možné i ve free verzi. Což mi zatím stačilo :)
 
Dnes na domácím hřišti 12 jamek z toho
3x paras 1x berďas a jednou aut. Tak jsem
kromě svého míčku našel ještě 5 dalších.
Vše zalité sluncem. Až sem by se dalo říct
ideální den na golfu.Pak jsem si šel ještě
odpálit pár míčků na DW. Moc mi to nešlo,
už jsem byl za 4 hod. celkem utahanej , když vtom se za mnou objevil můj trenér.
A slovy: Nevím na cos u té poslední rány
myslel, ale vůbec jsi se neotočil, mi to odpoledne pokazil. Zítra máme výročku, asi si to s ním vyřídím.

Hřiště v super stavu greeny už zase jezdí jak blázen.
Příkládám foto toho kdo má na svědomí
letošní celkem decentní napíchání greenů.
20191107_141650.jpg
 
Tak dnes jsem byl v Sokolově. Byl jsem v Karlových Varech a s rodiči jsem si domluvil oběd na golfu v Sokolově. Dlouho jsem je neviděl, takže oběd a potom si obejdu hřiště. Překvapivě se chtěli přidat. OK.

Hraju to 3 měsíce, pod dohledem rodičů (v životě na golfu nebyli) a s návykem od @requo , že před hrou stačí kafe a pivo jako rozcvička. Očekával jsem smutnou podívanou.

No, první jamka - tragédie, ani jsem nepočítal rány.
Druhá jamka - nikde nikdo, beru dva míčky a hraju oba. Jeden jsem poslal mezi stromečky a druhý - bogey. Ok, to by mohlo jít. Dal jsem pokračoval se 2 míčkama.

Šel jsem jenom 9 jamek, víc jsem nestíhal.

Výsledek
- super odpoledne, konečně po dlouhé době jsem měl že hry na hřišti dobrý pocit
- hřiště parádní (na to, že je listopad), jenom ty zapískované greeny jsou ultra pomalé
- 5 ztracených míčků
- 4 jamky PÁR (na páté jamce mi chybělo tak 5 cm, abych dal birdie, prostě ten pat přes ten písek nedojel)

C663EF4C-BEF2-49B2-96AA-9CBC40022AEF.jpeg



928EEE26-0042-424B-AA9A-CC29F220CD43.jpeg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom