Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes (včera :D) druhý den v Hořehledech... No, první den byl tak nějak výsledkově lepší :D.

Začal jsem devítkou s místním milovníkem vína, spolu jsme prozkoumali snad všechny auty na hřišti, i když se jejich počet limitně blíží nekonečnu... Po třetí jamce jsem to přestal počítat :rolleyes:. Nejen, že mi kvůli tomu došli obouchaný míčky vhodný pro hraní do autu (topflite apod. - přece těm venkovanům nedám ProVéééčka :D), došli mi i týčka :eek:. Ty vysoký pro driver, abych to do těch autů mohl posílat :D - protože jsou tam tak malý odpaliště, že to týčko vždycky skončí v nějakým keři. Dobře, ať ze mě něco maj, týčka jsem si na tý recepci koupil :D.

Druhá devítka s tím bláznivým Kopčákem...

Pro jistotu jsem se předzásobil míčema z drivingu, na což jsem ho urychleně upozornil. Ale byl v klidu, protože ten jeden, co jsem mu ukázal, byl z Darovanskýho Dvora :D. No vlastně přijel nasr..., že bejt zase na golfu fakt není relaxační (tvrdil, že tam i pracuje nebo co :D) a že je línej, tak jedeme bugynou :up:. S vrčením prásknul do balonu a "kupodivu" to poslal k vlajce. Asi už to hřiště někdy hrál :D.
No škodolibá radost mu vydržela na další odpaliště, kde to poslal do vody... Pak už se opět začla opakovat situace z rána - auty, zátahy, hra ke stromu. Máme podobný styl hry - narvi to co nejdál a pak nadávej, že na drivingu to tam skoro vždycky trefíš :D. Oba jsme se FW i greenů vysloveně štítili, ale asi do poloviny hry se mi vtipnými hláškami a komentáři pokoušel utrhnout smíchem bránici :D. Obešel se mnou dvě devítky, jednou si možná trefil barák, podruhý málem zabil skupinku zaměstanců, aby se jich s klidem dotázal, jestli jim tam nespadl jeho míček - slyšeli jsme jenom cvaknutí :D. Já ho pro změnu pobavil na devátý jamce. Je to jediná jamka, kde mi dneska drajvování dělalo radost :). 295m, k překvapení obou jsem to poslal první na green. Po prvním puttu opět jedna z mnoha škodolibých poznámek, že do birdie to teda zrovna blízko nemám... No, asi mě trochu vyhecoval, ale z toho metru a půl jsem pak předvedl {@&# - odcházel jsem se sněhulákem o_Oo_O:cry:. Min. 5x (co si pamatuju) jsem míček doklepával jednoruč do jamky :D

Poslední kapitolou mé hry v Hořehledech (vrátím se jedině, až budu mít fakt velkou zásobu míčků k zahození :D) byl turnájek... Překvapivě, opět auty :sleep::D. V kombinaci se šnečím tempem jsem se zase "mírně" vytočil, opět vztekle jednoruč proputtoval z paru na double bogie :rolleyes:, místo Kopčákova baráku trefil nějakej jinej - snad jsou pojištěný... Na devítce opět první na greenu - a opět jsem to birdie nedal :mad::mad::mad:. Zasra** greeny, zku***ná hra, blbý Hořehledy, pitomý turnaje... :D :D No prostě relační a pohodovej pátek :cool:
 
Včera s @HonzaS na Sychrov Open na Grabštejně .. Báječný slunný den, uplně si říkal k tomu, aby člověk šel na golf :)
Přemýšlel jsem o možnosti si půjčit kilt, ale říkal jsem si, takhle naposlední chvíli to řešit nechci :-D naštěstí Honzík mne samotnýho v tom nenechal :-D tak jsme byli skoro 2 jediný bez kiltu .. :-D :-D .. po 14jamkách ve vedu už jsem na to nadával (co bych za to dal mít dole profuk ...)
Hra byla boží, poprvé v životě zahráno pod 90 ran ! už turnaj na začátku srpna mi napověděl formu, když 5 jamek jsem byl schopen obejít v paru ..
Bohužel stále v té hlavě mi zůstává ta mladická nerozvážnost a přístup ke hře ala TinCup :D "Napal to co můžeš" :-D
Tak snad při dalším turnaji, si to odpustím a zahraju výsledek z říše snů :cool:
 
Ve středně jsem hrál s @Dana jako debil, v pátk odpoledne trochu lépe. Chtělo by to víc hrát.
63df44adfcc9b3590d877e55ea7bb125.jpg


Odesláno z mého ANE-LX1 pomocí Tapatalk
 
Ve středně jsem hrál s @Dana jako debil, v pátk odpoledne trochu lépe. Chtělo by to víc hrát.
63df44adfcc9b3590d877e55ea7bb125.jpg


Odesláno z mého ANE-LX1 pomocí Tapatalk
Doufám, že to nebylo mou společností ;)
 
Dneska to slo... s @Lada na turnaji na Dysine. Vysledek 42stbl... prvni misto, bedna, hostesky, tuna harampadi.
Navic jsem konecne trefil ten proradny ostrovni green a zapsal prvni turnajovy birdie tento rok. Par paru k tomu dava zapomenout, ze jsem druhou devitku vice mene umlatil silou... neb jinak bych tu bidu nazvat nemohl. :)
CF47F05E-EB61-40CB-B35C-4210880BA318.jpeg
 
Dneska turnaj Tří klubů, na domácím hřišti. Fakt už jsem si myslela, že hraju vcelku dobře, že tam ta forma na konci léta je. Prd, milá kněžno. Dva pary a jinak hromada debilnich ran kolem grýnů. Ale bezvadnej flajt, to je pro mě nej. Po 16. jamce jsem myslela, že sebou švihnu, hrozný vedro, dusno, asi trošku úpal. Naštěstí jsme byli u klubovny, nalila jsem si za krk půl petky studený vody a turnaj víceméně se ctí dohrála. Báječný den na golfu, s celou rodinou a synkové oba zlepšovali.
 
V týdnu jsem byl na Hostivaři a s výsledkem jsem nadmíru spokojen. Hřiště super, ale to je teď v létě skoro všude.
S čím jsem ovšem nespokojen je, že jsem zlomil hůl a to bohužel normální ranou (fakt jsem si prakticky nedrbnul) a ne že bych s ní řachnul o zeď, jak mám někdy chuť. Takže zároveň s tímto příspěvkem prosím o radu, kde si nechat hůl spravit a nevykrvácet. 🤔 Bazarové hole, set za 3,5k, tak se mi nechce dát litr za opravu jedné hole. Díky za rady a promiň, Michale (@requo ), že to sem nepatří. 😕
 

Přílohy

  • IMG_20190825_205133.jpg
    IMG_20190825_205133.jpg
    27,5 KB · Zobrazení: 298
  • IMG-ca88706a157aa06891d6edbac7b82d86-V.jpg
    IMG-ca88706a157aa06891d6edbac7b82d86-V.jpg
    99,1 KB · Zobrazení: 312
V týdnu jsem byl na Hostivaři a s výsledkem jsem nadmíru spokojen. Hřiště super, ale to je teď v létě skoro všude.
S čím jsem ovšem nespokojen je, že jsem zlomil hůl a to bohužel normální ranou (fakt jsem si prakticky nedrbnul) a ne že bych s ní řachnul o zeď, jak mám někdy chuť. Takže zároveň s tímto příspěvkem prosím o radu, kde si nechat hůl spravit a nevykrvácet. [emoji848] Bazarové hole, set za 3,5k, tak se mi nechce dát litr za opravu jedné hole. Díky za rady a promiň, Michale (@requo ), že to sem nepatří. [emoji53]
Já zlomil úplně stejně, oprava u Michala Prokopa v Cechii byla kolem 200Kc, nic, co by bylo třeba řešit...
 
Diky, Jardo, zkusim najit kontakt. 😉


pro upřesnění: @Michal Prokop už tam nepracuje, nicméně klidně se na kluky z golfgear obrať. Případně věřím, že i všechny ostatní společnosti zabývající se fittingem tohle bezproblému opraví.
 
Taaak, včera jsem, letos asi poprvé, vystoupil z auta a na první jamce zahrál par. Tím nadlouho dobre zprávy skončily. Pak už se má hra vrátila do standardních koleji a náhodná konzistence z minulého týdne byla evidentně na jiném hřišti než já 😂 každopádně Zbraslav díky pondělním sunsetum mohu považovat téměř za své domovské hřiště. Dokonala znalost všech rafu a bunkeru mi pomohla a zvládl jsem na posledních dvou jamkách berdíka a par. Není nad to, odcházet z posledních jamek s úsměvem na rtu 👍druhou devitku už jsme ani s @HonzaS nedosli celou a po 12 to otočili a šli zpět s @kristyna a @requo. Díky všem (i Ivanovi) za prima odpoledne. ⛳👏
 
24/8/19 Ypsilonka, 84.
Hřiště pěkně kopcovité, bez buggy. Výsledek dokonce žitovní.
Ale propočítávat jakou hůl hrát, když cíl leží výš nebo níž klidně i o 15m není žádná sranda.
 
Včera s náčelníkem a Týnkou Štiřín. Já byl prvně, proto jsem koukal jako puk. Nádherné hřiště až na tu devítku. Podle mě ten co jí navrhoval, by potřeboval do čumáku. Moje hra? Až na tu devítku dobrý, dva páry a jeden bertík s příhry rovnou do fangle. Na prvních odehraných jamek celkem dobrý. Po hře luxusní papáníčko. Trochu jsme se načekali, ale stálo to za to. Díky parťáci za suprové odpoledne
 
Dnes seniorka v Semilech. Na hřišti jsem byl poprvé , podle toho první 9ka také vypadala😐. Druhá už byla v pohodě. Hřiště ve skvělém stavu. Je znát, že mají
z Jizery dost vody. 10 kW čerpalo běží
8 hod. denně. Ferveje a greeny super, trochu mě štvaly odpaliště převážně z podložky 😣. Jak jsem hrál? 88 ran,
41 stb, 5 parasů. A zlepšení z 28,1 na 25,9. Je to už druhý turnaj po sobě, co jsem zlepšoval. Nevím, co jsem do teď dělal špatně. Asi to bylo v hlavě. Moc jsem
chtěl a nešlo to. Teď to beru víc na pohodu,
a nejspíš ,voo tom to je.🙂😏🏌🏼‍♂️
 
[SHOWCASE=item, 12][/SHOWCASE]

Štiřin byl ve stredu super!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom