Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf BINGO 19.Jamky 2022 (od 7.2.)

Stav
Uzamčeno.
Gratulace @TP_79 za druhou dílčí výhru :up:

Takže proškrtanou úhlopříčku už taky máme, výhra byla nahlášena po 19ti slovech. Dobře ty! Trojice míčku AD-333 je tvoje, předání cen budu řešit až po skončení celé soutěže, abych ti těch balíčků případně po jednom neposílal víc :p

Dále hrajeme už jen o: 1.sloupec a cele Bingo

výherci:
Děkuji, děkuji.
Míčky pořešíme na Darové, slibuji, že se budu snažit je hned neutopit :D:D:D
 
Hlásím poslední sloupec!
1646139165890.png
 
Gratulace @Kotilajnen za třetí dílčí výhru :up:

A poslední dílčí výhra - sloupec - uznáno výhra byla nahlášena po 21 slovech. Dobře ty! Trojice míčku AD-333 je tvoje, předání cen budu řešit až po skončení celé soutěže, abych ti těch balíčků případně po jednom neposílal víc :p

výherci:


Dále hrajeme už jen o cele Bingo! Tzn. proškrtaný celý lístek!
 
Zatím zcela naplňuju olympijské heslo "není důležité zvítězit, ale zúčastnit se:D. Z 27 slov mít jen 11 (slovy jedenáct):(:down:.........to je tvl. zralý na nějaký zápis do knihy kuriozit...........nebo že by cena útěchy?:):)
 
Zatím zcela naplňuju olympijské heslo "není důležité zvítězit, ale zúčastnit se:D. Z 27 slov mít jen 11 (slovy jedenáct):(:down:.........to je tvl. zralý na nějaký zápis do knihy kuriozit...........nebo že by cena útěchy?:):)
To jsem netušila, že na tom může být někdo ještě hůře než já!!! :eek: já mám 16. o_O
 
To jsem netušila, že na tom může být někdo ještě hůře než já!!! :eek: já mám 16. o_O
Vidím, že jsme spřízněné duše 😁
 
to jsem ale dřevo, že jsem si nevybral slovo dřevo 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Když já s tím moc neumím 😢
 
Také jsem si vybral slova která znám a používám při své milované hře ;);) Náčelník bohužel používá jiná výrazy :D:D
 
Tímto tempem nedám bingo ani do Vánoc.:(
 
Tímto tempem nedám bingo ani do Vánoc.:(
Mě to povídej......já jsem dnes dal dohromady konečně aspoň sloupec:(.......16!!! dní po jeho nahlášení někým jiným:D
 
Tak kolik vám chybí do celého BINGA ?
Mě by stačilo jen 8 slov, takž PW, OUT, ČGF....štastnou ruku @requo :cool:
Mě by stačilo 6 nejpoužívanějších slov na golfíku :D;):cool:
 
Promiň, ale ty nebyly ve volbě slov (teda aspoň těch šest mnou nejvíce používaných) :D:D:D
Tak proto je Michal ještě nevylosoval :mad::mad: to jsem ale debílek :D:D:D
 
Mně by jich stačilo 5, ale stylem jak to náčelník losuje tak nevím teda. :eek: Vždyť přeci ví, jaká slova na tom mám! 😁
Aha, došlo mi to - právě proto, že ví, tak losuje jak losuje.
 
Mně by jich stačilo 5, ale stylem jak to náčelník losuje tak nevím teda. :eek: Vždyť přeci ví, jaká slova na tom mám! 😁
Aha, došlo mi to - právě proto, že ví, tak losuje jak losuje.
Já myslím, že @requo losuje dobře, jen ten algoritmus náhodného výběru si dělá co chce a neumí vybrat ta správná slova :D:D

EDIT: po zkontrolování dnešního losování je algoritmus skutečně mimo :cry::cry::cry:
 
...alespon vidíte, jak i při své golfové hře trpím. Je to jasný, můžou za to ty ruce!

Teď jsem kontroloval minulé kolo (dva roky zpátky). Tam Bingo padlo až při 48. slově.
 
...alespon vidíte, jak i při své golfové hře trpím. Je to jasný, můžou za to ty ruce!

Teď jsem kontroloval minulé kolo (dva roky zpátky). Tam Bingo padlo až při 48. slově.
A to se také vybíralo pouze z 51 slov?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom