Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Elektrické vozíky

Ahoj, doma mame M3 a S1, oba slapou jak hodinky.
baterie na 36 jamek, vydrzi tak 34, obvykle chcipne druhou 18ku na 17.jamce :)

M3 je delnik, kdyz byl junior 4 letej, casto si sedaval na bag abych ho popovazel, mel tenkrat asi 12 kilo :)
Esko ma manzelka, slozeny a rozlozeny za 5 vterin.
Nemenil bych, me se Jucad ani Ticad proste nelibi.Mozna i proto,ze ho ma kazdej čiňan.

Motocaddy uvadi na trh novy model, karbon .... videl jsem, skoda jen ze baterie je zatim na 18 jamek. Ale vypada suprove.

Berovice jedine s elektrikou :)
 
Proč myslíš, že do kopců nepomůže? Když jdu s někým, kdo má elektriku, závidím mu nejvíc právě v kopci.
Další situace kdy závidím je když jdu někomu pomáhat najít míč a můj je přitom někde v rafu na druhý straně a o 50 dál. Ten okamžik rozhodnutí : tlačit vozík celou dobu sebou nebo ho nechat a pak se pro něj vrátit. To mi pak vždy bleskne hlavou: mít tak elektrickej, pošlu ho těch 50m dopředu a jdu radostně pomoct s hledáním.
 
Prave do kopcu pomaha jak blazen.
Nejlepsi je leto, ostatni funej, maji koláče, ledva popadaj dech :) a starej chytrej pes cvakne rychlost 6, pridrzi se voziku kterej ho vytahne treba v Berkach na jamku cislo 6 :)
 
Nebudte troskari a sahnete po Geum Decolt (http://www.golfgeum.com). Pro letosek i elektrina.

Za sebe bych elektro klidne bral, ale limituje me velikost vozu a to, ze bydlim v panelaku. Mit to kam davat do garaze a vyndavat, asi bych nevahal. Takhle to prenaseni je pitome - coz tedy resim i u klasickeho. Takze vozim jen pulset, ktery v aute mam furt a pohoda.
 
Taky jsem si před první hrou myslel,že vozík není úplně potřeba..pak přišla rychlá změna názoru.
Když vidím jak JanKostalCZE nosí bag stále na zádech potim se i za něj :) Kolikrát mě také napadlo jaké by to bylo s elektrikou. Nejvíc asi na Nové americe (woodland mezi jamkou 17. a 18.)
 
Taky jsem si před první hrou myslel,že vozík není úplně potřeba..pak přišla rychlá změna názoru.
Když vidím jak JanKostalCZE nosí bag stále na zádech potim se i za něj :) Kolikrát mě také napadlo jaké by to bylo s elektrikou. Nejvíc asi na Nové americe (woodland mezi jamkou 17. a 18.)

Tome, ale ten argument je divny. Jan Kostal zvlada supr vysledky i bez voziku. Jakehokoli.
 
Tome, ale ten argument je divny. Jan Kostal zvlada supr vysledky i bez voziku. Jakehokoli.


Myslím to tak,že já bych asi nezvládl nosit celé hřiště. Několikrát jsem s tím šel akademii a celé hřiště by mě asi zabilo. Takže klobouk dolů navíc když hraje ještě taková čísla.
Takže asi špatná fyzička a pohodlnost na mé straně :(
 
Mam jeden elektricky vozik, ten sice uz chvili nepouzivam neboť mam zlomenou jednu část. Ta je ted opravena, takze ho zacnu další sezonu používat. Souhlasim, ze s mirnyma kopeckama to pomuze. Ale znam par hrist, kde si s elektrikou nepomuzes neboť si vozik proste s tim svahem neporadi
 
Jsem lehce zmatený z vozíku Motocaddy C-TECH. Některé obchody ho nabízejí jako žhavou novinku, ale s minimem informací. V podstatě ce dozvím je že je to carbonový zázrak. Tak jsem se ze zvědavosti podíval na stránky motocaddy.com, abych jako zjistil, co je to za ten zázrak, ale o žádném takovém produktu tam není ani zmínka. Tušíte někdo, kde je zakopaný pes?
 
Zminka o nem je, ale jen v pr novinkach. :)
Tak uvidime
 
Já věřím, že je možné ho někde vidět, ale nerozumím tomu, proč se o něm nedá nic víc zjistit, dokonce ani na oficiálních stránkách údajného výrobce ???
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom