Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Blog Deníček golfového manažera 5. – Kolik to stojí?

  1. Dotace na tohle jsou jen pro fyzicke osoby
  2. Vodu zcela urcite nelze pouzit na zalivani plodin (zahony,...)
  3. Dokazu si predstavit, ze povolej hromadeni v nejaky utesneny nadrzi, ale urcite ne ve volbe pristupnym jezere
  4. Ani si neprej vypravet co musis splnit, kdyz chces budovat rybnik jako vodni dilo
Tak jednoduché s prstem v nose to určitě není, to mi je jasný..
Celý státní i dotační aparát má mechanismy postavené tak, aby se tě buď zbavil, nebo aby tě podojil (nejlépe oficiálně i soukromě).
[emoji3]
 
Tak jednoduché s prstem v nose to určitě není, to mi je jasný..
Celý státní i dotační aparát má mechanismy postavené tak, aby se tě buď zbavil, nebo aby tě podojil (nejlépe oficiálně i soukromě).
[emoji3]

Zkusím ještě tu spotřebu na vlastní závlahu, třeba to klapne...
 
Možná ti pomůže info, že ve Vinoři s využitím vody z čističky počítají, podle toho co píšou na stránkách. Nic víc o tom nevím, ale možná by to mohla být cesta. Když to z čističky po vyčištění může odtékat dál potokem, tak by to asi ani trávě nemuselo moc vadit (s nadsázkou, fakt tomu nerozumím).

Projekt Twin Chapels klade velký důraz na hospodárné zacházení s vodou. Zavlažování golfového hřiště je postaveno na využití přečištěné odpadní vody z nedaleké čistírny odpadních vod (ČOV Kbely), nebudou tedy využívány cenné zdroje pitné či podzemní vody! Koncept zadržování vody v krajině je navržen jako soustava vodních ploch s litorálním pásmem a mokřady.

 
Když to z čističky po vyčištění může odtékat dál potokem, tak by to asi ani trávě nemuselo moc vadit (s nadsázkou, fakt tomu nerozumím).

No u nás to právě dál potokem odtékat nemůže:(.
 
No u nás to právě dál potokem odtékat nemůže:(.
To záleží na stupni čištění.
Zkus zjistit co a jak dělají na té kuňce..
 
To záleží na stupni čištění.
Zkus zjistit co a jak dělají na té kuňce..
To jsem myslel. Když to dokážou ve Vinoři a jinde, tak to asi je nějak prošlápnutá cesta
 
To jsem myslel. Když to dokážou ve Vinoři a jinde, tak to asi je nějak prošlápnutá cesta

Poznamenal jsem si to jako argument, tak uvidíme, jak na to budou reagovat. Bohužel žádná nadstavbová metodika na tyhle věci neexistuje, tzn. to co platí v Praze nemusí platit v Plzni:(
 
Nedávno jsem četl starší - 2015, studii o rakouském golfu, zpracovatelem bylo KPMG. Mimojiné psali, že nejvyšší tržby (revenues) byly € 1,4 mil a nejnižší €372,000. Níže graf ohledně složení tržeb.
1580818817666.png
 
Nedávno jsem četl starší - 2015, studii o rakouském golfu, zpracovatelem bylo KPMG. Mimojiné psali, že nejvyšší tržby (revenues) byly € 1,4 mil a nejnižší €372,000. Níže graf ohledně složení tržeb.
Zobrazit přílohu 9888

Trzby 35 mil korun za rok? To mi prijde pomerne malo, pokud mluvime o nejlepsim klubu v Rakousku. Pokud by to bylo jen za fee, tak je to 14 000 x 100 Eur. To mi moc nesedi...
 
rekl bych, ze ty data ohledne revenue moc nesedi...
kdyz se podivam, tak mam clenske cislo 1712.... nejaky ubytek clenu .... 1400 clenu po 1800 je nejakech 2,5 milionu eur za rocni fee
plus prodane fee 80 a 100 ecek ... xy
plus poradani turnaju (kolem 80) dalsi xy
 
rekl bych, ze ty data ohledne revenue moc nesedi...
kdyz se podivam, tak mam clenske cislo 1712.... nejaky ubytek clenu .... 1400 clenu po 1800 je nejakech 2,5 milionu eur za rocni fee
plus prodane fee 80 a 100 ecek ... xy
plus poradani turnaju (kolem 80) dalsi xy

Ono je to klub od klubu jine, ja davam ted clenska cisla 1600 a clenu mam neco pres 500...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom