Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Blog Deníček golfového manažera 4. – Feedbag

Přesně tak. Pod to bych se podepsal, prostě extrémně je to závislé na osbluze a jak dokáže zvládnout jakýkoli požadavek i třeba nesmyslný - musí být vidět, že jí práce baví (nebo to alespoň dobře předstírat) a že tam je pro zákazníky a prostě je dokáže vyslechnout i jejich stesky - takový barman. :) Jinak co třeba na Hořehledech mě vždycky upoutá a je to moc příjemné - byť s golfem nesouvisí, jsou v restauraci voňavé záchody. :)

Dneska jsem je osobně proběhl s vonítkem!
 
Jé ty voe, dalšího Kubánka už fakt nepotřebuju...
Jsem se asi prozradil... ja to chtel udelat tajne, aby to bylo na Jardu :D
 
Přeji adminovi hezké chvíle u uklízení tohohle fóra:-D
 
Vrátím se k článku. A to konkrétně k prioritám a ziskem zpětné vazby. Myslím, že je to extrémně obtížné, pokud máš na starosti celý komplex - tzn. hotel + hřiště + klub + restaurace. Podle mě to ani moc nejde spojit, co vyvodíš z podnětu, že je hnusné kafe - pro hřiště? To pak potřebuješ vidět od koho takový dotaz přišel - pravidelný návštěvník, náhodný návštěvník, člověk co jde za nízkou cenou za hru, nebo člověk, co hledá pohodlí a servis v hotelu. A taky zároveň, jestli má člověk být víc zaměřený na "stálou pravidelnou klientelu" + jejich doporučení/známé nebo lákat hlavně novou. Obě budou mít rozdílné požadavky. Takže já třeba beru jako užitečnou věc - sbírku podnětů, protože člověk něco může přehlédnout a něco se dá napravit hodně snadno, stačí když to člověk řekne. Ale když ti někdo na papírek napíše zrušit auty - tak je to pitomé, pokud mu nemůžeš dát zpětnou vazbu a případně vysvětlit, proč to je tak, jak to je - a to stojí čas - a protože to nemůžeš dělat takto individuálně furt, je potřeba primárně někoho, na koho se dají věci delegovat, ale taky mu dát prostor na chyby, učení a dělat ho nechat věci dle svého. Prostě mít schopné seržanty pro každou konkrétní oblast.
 
Ještě me Martine tady k tomu napadlo, ze by mozna nebylo od veci vyvoj a zmeny versovat, jako software. V podstate kazdy podnet si napsat jako ticket, nekam, zatridit ho, a pripadne realizovat, zamitnout, upravit. Muzes pak u toho i resit priority, obtiznost. Vyhoda v tom je, ze to mas pohromade a po case i to ukaze, kolik se toho vlastne dela. Protoze casto kriklouni, kteri rikaji, ze se tu nic nedela, jsou hlasiti jen proto, ze proste mnohe ani nemohou videt.

Druhy klad by mohl byt v tom, ze to pomuze tobe nedrzet podnety a napady v hlave, a resit je po logickych celcich. A dal - muzes pak lepe konkretne delegovat, propadne novym zamestnancum bez praxe ukazat, co se jak resi, resilo, atp... stejne to davas na facebook, do novinek, tak proc to nemit v nejake takoveto denni knize.
 
ja tady nad tim tak premyslim ( prokrastinace jak blazen, dozenu vecer :D ), ale...me treba Horehledy totalne nadchly....kuchyn super, vybaveni super, slecna na odbaveni skvela, mila, usmevava, hriste hezke ( jako ok, ano, auty a tak...ale tak, hraju jak prase, takze si to vyzeru.... a vsude rikam, jaka to byla pecka...mam srovnani treba s 9 na Hukvaldech a to je proste jinde..)....ten provozni je kapku divnej :D ale...pamatoval si okamzite vsechny jmenem, byl skvely, mily, usluzny, ale ne vlezly, skvele se choval k detem ( myslim Matesa a Fandu )....a hlavne, dava do toho srdce ...proste tim fakt zije....coz je z meho pohledu nejvic.... :)
 
ja tady nad tim tak premyslim ( prokrastinace jak blazen, dozenu vecer :D ), ale...me treba Horehledy totalne nadchly....kuchyn super, vybaveni super, slecna na odbaveni skvela, mila, usmevava, hriste hezke ( jako ok, ano, auty a tak...ale tak, hraju jak prase, takze si to vyzeru.... a vsude rikam, jaka to byla pecka...mam srovnani treba s 9 na Hukvaldech a to je proste jinde..)....ten provozni je kapku divnej :D ale...pamatoval si okamzite vsechny jmenem, byl skvely, mily, usluzny, ale ne vlezly, skvele se choval k detem ( myslim Matesa a Fandu )....a hlavne, dava do toho srdce ...proste tim fakt zije....coz je z meho pohledu nejvic.... :)

Pláču!
 
Ještě me Martine tady k tomu napadlo, ze by mozna nebylo od veci vyvoj a zmeny versovat, jako software. V podstate kazdy podnet si napsat jako ticket, nekam, zatridit ho, a pripadne realizovat, zamitnout, upravit. Muzes pak u toho i resit priority, obtiznost. Vyhoda v tom je, ze to mas pohromade a po case i to ukaze, kolik se toho vlastne dela. Protoze casto kriklouni, kteri rikaji, ze se tu nic nedela, jsou hlasiti jen proto, ze proste mnohe ani nemohou videt.

Druhy klad by mohl byt v tom, ze to pomuze tobe nedrzet podnety a napady v hlave, a resit je po logickych celcich. A dal - muzes pak lepe konkretne delegovat, propadne novym zamestnancum bez praxe ukazat, co se jak resi, resilo, atp... stejne to davas na facebook, do novinek, tak proc to nemit v nejake takoveto denni knize.

Už jen pročíst tu tvoji slohovku mi zabralo tolik času, že bych za tu dobu uklidil 2 pokoje a odtrénoval střední školu:). To jsem jeden čas zkoušel, si to podněty sortýrovat a uchovávat, ale nedávám to. Jediný co mám pořád u sebe je mobil a psaní do něj v kombinaci s tím, že jsem to pak stejně musel večer přepisovat srozumitelně mě stálo tolik času, že jsem se na to vykašlal...
 
sakra, nemam po ruce kapesnik, staci ti latkova plina ? :D

Smrkám do headcoveru...
 
Celou dobu se držím a říkám si , že managera z Hořehled, který řekne platícímu klientovi "aby na hřiště nejezdil" nebudu komentovat, ale nějak mi to prostě nedá. Možná, totiž bere veškerou kritiku (neřeším jestli oprávněnou nebo né) příliš osobně. Na pozici zaměstnance je to trochu ve zdejších krajích neobvyklé. Chápu, stát se to v Japonsku , tak bude nejspíš nucen spáchat seppuku.
 
Celou dobu se držím a říkám si , že managera z Hořehled, který řekne platícímu klientovi "aby na hřiště nejezdil" nebudu komentovat, ale nějak mi to prostě nedá. Možná, totiž bere veškerou kritiku (neřeším jestli oprávněnou nebo né) příliš osobně. Na pozici zaměstnance je to trochu ve zdejších krajích neobvyklé. Chápu, stát se to v Japonsku , tak bude nejspíš nucen spáchat seppuku.

Jirko peníze nejsou všechno a to že nějaké platíš, ještě neznamená, že tě rád vidím nebo že tě u sebe v resortu chci. Nesedl jsi mi jako člověk a myslím že je to vzájemné a pro mír duše nás obou je lepší, když se vídat nebudeme. Proto jsem ti doporučil, abys ke mě nejezdil. A pokud bys článek četl, tak zjistíš, že z osobním braním kritiky mám skutečně problém. A předposlední větě nerozumím...
 
Dlouho jsem váhala, jestli se mám zapojit, zvlášť když je tu tolik osobní averze, ale nakonec mi to nedalo. Možná i kvůli tomu, že jsi mi díky Honzovi svým způsobem blízký. Zcela nepochybně bys potřeboval někoho na pomoc, takhle ti hrozí vyhoření. Jako všem, kdo pracují srdcem, a navíc s lidma. A ti tvoji lidi (doma) tě budou čím dál víc potřebovat. Přeju ti, aby se to nějak vyřešilo než se to bude muset řešit akutně. Měj se fajn. Mně bylo u vás dobře.
 
Jirko peníze nejsou všechno a to že nějaké platíš, ještě neznamená, že tě rád vidím nebo že tě u sebe v resortu chci. Nesedl jsi mi jako člověk a myslím že je to vzájemné a pro mír duše nás obou je lepší, když se vídat nebudeme. Proto jsem ti doporučil, abys ke mě nejezdil. A pokud bys článek četl, tak zjistíš, že z osobním braním kritiky mám skutečně problém. A předposlední větě nerozumím...
Vidíš a to je Tvůj největší problém, neumíš jednat s lidmi a necháš emoce, aby ovlivňovaly Tvůj názor. Na začátku svého článku píšeš, že Ti nepatří ani stéblo trávy a přes to se chováš a jednáš jako jediný vlastník celého rezortu.Který má i svoje kouzlo. Slibuji, že se Ti budu snažit vyhnout, a do Hořehled zajedu jen když budeš mít dovolenou.:)
 
Vidíš a to je Tvůj největší problém, neumíš jednat s lidmi a necháš emoce, aby ovlivňovaly Tvůj názor. Na začátku svého článku píšeš, že Ti nepatří ani stéblo trávy a přes to se chováš a jednáš jako jediný vlastník celého rezortu.Který má i svoje kouzlo. Slibuji, že se Ti budu snažit vyhnout, a do Hořehled zajedu jen když budeš mít dovolenou.:)

Ano, tento problem mam. Jsou to me emoce, nejsem robot, doufam ze i nadale mne budou ovlivnovat. Jednam dle sve pracovni naplne. A opravdu prosim, nejezdi sem, k nicemu dobremu to nebude.
 
Dlouho jsem váhala, jestli se mám zapojit, zvlášť když je tu tolik osobní averze, ale nakonec mi to nedalo. Možná i kvůli tomu, že jsi mi díky Honzovi svým způsobem blízký. Zcela nepochybně bys potřeboval někoho na pomoc, takhle ti hrozí vyhoření. Jako všem, kdo pracují srdcem, a navíc s lidma. A ti tvoji lidi (doma) tě budou čím dál víc potřebovat. Přeju ti, aby se to nějak vyřešilo než se to bude muset řešit akutně. Měj se fajn. Mně bylo u vás dobře.

Osobni averze je jen jedna:). To bych zcela nepochybne potreboval, jen ho sehnat:)
 
Já to četl jen abych se dozvěděl co znamená Cpát cukr do mlíčenky... už vím! Woe jsem si tu lámal hlavu a dělal hodně divné závěry typu "Proč si @requo sladí mléko v mlíčence...? Sladí mléko! V mlíčence!!! A míchá to lžičkou nebo kroužením samotnou mlíčenkou? Co na tom Matesovi vadí? Ten nerozpuštěný cukr na dně? To nemá myčku? Anebo to musí čistit ručně a nemám tak malou štětku na láhve?" [emoji46].

Klasické cukřenky neprošly? Přinesu odnesu s kávou. Pokud na otázku "S cukrem?" řekne ano. Třeba. Ono taky co čekáš od člověka co sladí kávu. Nebo chce skořici na pěnu. Že. [emoji38]
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom