Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Blog Deníček golfového manažera 4. – Feedbag

Méně pomalé grýny je výborný požadavek! [emoji23]

Možná to nebylo takto napsáno, abych byl fér:)
 
Ale lidi docela reagují. To je dobré. Minimálně něco se objevuje konkrétního. Dobrý!

Hele, kde je můj požadavek z 22. přidat stojánky na hrábě? :)) A @jan na méně tekoucí zmrzliny? Janův vem čert, ale můj byl konstruktivní a pečlivě napsaný. :)

Jsem rád, že se těmito dotazníky v podstatě potvrzuje i to, co si osobně myslím a vnímám to. I s čísly jsem spokojený, vycházíme jako lepší dvojka a to je myslím super. Zároveň je vidět, že průměr ze známek jednotlivých ploch je pak o dost vyšší než průměr z celkového dojmu, takže hodně toho doženeme právě přístupem personálu, což si myslím, že je taky potvrzením toho, o co se snažíme.

Vzešlo z toho několik motivů, na které se v budoucnu zaměříme. Např. nějaká forma posezení/ zázemí u greenu 6. jamky.

A abych ti odpověděl nějak slušněji než když svůj požadavek na stojánky na hrábě vznesl na recepci - Michale moc děkuji za tvůj podnět, budu mu věnovat všechnu péči co si zaslouží...
 
Jsem rád, že se těmito dotazníky v podstatě potvrzuje i to, co si osobně myslím a vnímám to. I s čísly jsem spokojený, vycházíme jako lepší dvojka a to je myslím super. Zároveň je vidět, že průměr ze známek jednotlivých ploch je pak o dost vyšší než průměr z celkového dojmu, takže hodně toho doženeme právě přístupem personálu, což si myslím, že je taky potvrzením toho, o co se snažíme.

Vzešlo z toho několik motivů, na které se v budoucnu zaměříme. Např. nějaká forma posezení/ zázemí u greenu 6. jamky.

A abych ti odpověděl nějak slušněji než když svůj požadavek na stojánky na hrábě vznesl na recepci - Michale moc děkuji za tvůj podnět, budu mu věnovat všechnu péči co si zaslouží...

Ještě mě k tomu napadlo, což by mě taky přišlo zajímavé, udělat se sesbíraných podnětů pak preference, pořadí a dát to těm, co už odpověděli (rozeslat, nebo alespoň těm, co máš kontakty). Buď tedy formou, ať to setřídí, nebo druhou formou (která mi přijde slabší) vybrat seznam a preferenční body zakroužkováním u max tří (když už nás to poslanci takhle naučili). Já třeba bych podpořil sprchy a to posezení u sedmičky taky.
 
Fakt mi hlava nebere, co lidi tak srabi na tech TEE.

@requo pozadavek na stojan na hrabe byl po zasluze stornovan. Bude kvuli tomu muset prodat chatu a jezdit na Stirin :)
 
Fakt mi hlava nebere, co lidi tak srabi na tech TEE.

@requo pozadavek na stojan na hrabe byl po zasluze stornovan. Bude kvuli tomu muset prodat chatu a jezdit na Stirin :)

At si nosi svuj stojanek, kdyz ho tak nutne potrebuje...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom