Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours D+D Real Czech Masters 2018 - Albatross

1535525519675.png
 
Pozdější vítěz Pavan (to kdyby ho někdo nepoznal ) hraje zpod větví
48CC622A-8C76-495B-95CA-1CA6A7DD976A.jpeg
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Kde je míček? Pod batohem forecaddie. Takže free drop pro Harringtona.
1361222B-F976-4DEE-8C19-77DD817FD8EB.jpeg
2DC7B5F6-A58A-4FDD-B12A-3B74B9C444FC.jpeg
D16F7817-A8AA-4262-90EA-E1831CE9D57D.jpeg
47C8F3ED-E42C-4F85-936E-A7A50743AC9C.jpeg
 
Taky jsem se byl v sobotu mrknout. Podívaná hezká, jsou to opravdu borci. Padraig Harington je skutečná světová persona s trochu nestandardním švihem, ale lítá mu to tam kam má. Co mě dále nejvíc zaujalo? Velmi rychlá hra od příchodu na odpaliště až ke greenu když je samozřejmě volno, tady bych jim nestíhal, ale naopak strašně moc času stráveného na greenu, tady by mi z toho jeblo. 300 metrové drivy na střed ferveje přes doglegy je nádherná podívaná. Kontrolované čipy, kdy při druhém dopadu míč zabrzdí do 1 metru od vlajky. Jamka zahraná Thomasem Pietersem - 5-ti par, drive do písku, 3 dřevo z písku do písku u greenu přes vodu, z písku k tyči a birdie. Málem mi spadla brada.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Byli jsme se podívat, ale že by mě to nějak uchvátilo to říct nemohu. Na mě příliš mnoho spěchu všude kolem. Golf mám spojený s klidem. Navštívili jsme i VIP stan. Výhled na grýn 18 ok. Káva ok. Chtěl jsem něco k jídlu, ale salát s tofu nejím. V patře seděl JD, u něj nějaké společnice a kolem samí podnikatelé se sklenkou alkoholu a přiblblým úsměvem. Celé to bylo takové divné.

Velmi mile mě potěšil pan Klikar, který neměl problém mi zodpovědět pravidlové otázky. A to byl v práci! [emoji6]
 
Já jsem si to v neděli užil náramně......bylo ideální počasí, dopoledne jsem si v klídku vychutnával flighty s Westwoodem, Dalym a Willetem (ten mě mimochodem hodně zklamal - je to akorát velkej frajírek, kterýho jsem za celou dobu neviděl, že by rukou či kývnutím poděkoval divákům za potlesk, jednou tam zcela zbytečně zahodil hrábě někam do křoví když mu překážely......holt se mu podařilo shodou okolností vyhrát Masters a teď si myslí že nad něj není). Poseděl jsem na tribunách u devítky a mezi pětkou a sedmičkou (ta byla nová a moc se mi líbila - furt se tam něco dělo).
No a odpoledně jsem prošel celé hřiště s posledním flightem a sledoval fakt strhující souboj o vítězství.......jen škoda že nevyhrál Padraig Harington, fandil jsem mu (asi jako většina lidí co tam byla).......ale ten ital byl taky celkem sympaťák a vyhrál zaslouženě, na druhé devítce předváděl fantastický golf. Takže zase za rok......
 
dopoledne jsem si v klídku vychutnával flighty s Westwoodem, Dalym a Willetem (ten mě mimochodem hodně zklamal - je to akorát velkej frajírek, kterýho jsem za celou dobu neviděl, že by rukou či kývnutím poděkoval divákům za potlesk, jednou tam zcela zbytečně zahodil hrábě někam do křoví když mu překážely......holt se mu podařilo shodou okolností vyhrát Masters a teď si myslí že nad něj není)

Nechci se zastávat Willeta, ale nikdo ho neznáme, takže ho můžeme soudit jen podle projevu jeho chování....třeba zrovna neměl den, nebo něco v soukromým životě řeší....ale jedno vím jistě, vyhrát Masters "shodou okolností" to prostě NEJDE....:D:D:D
 
Podle fotek soudím, že tu máme spoustu lidí, kteří měli akreditaci k fotografování :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Byli jsme se podívat, ale že by mě to nějak uchvátilo to říct nemohu. Na mě příliš mnoho spěchu všude kolem. Golf mám spojený s klidem. Navštívili jsme i VIP stan. Výhled na grýn 18 ok. Káva ok. Chtěl jsem něco k jídlu, ale salát s tofu nejím. V patře seděl JD, u něj nějaké společnice a kolem samí podnikatelé se sklenkou alkoholu a přiblblým úsměvem. Celé to bylo takové divné.

Velmi mile mě potěšil pan Klikar, který neměl problém mi zodpovědět pravidlové otázky. A to byl v práci! [emoji6]
Ty hele, jít na takový golf a jít na VIP tribunu je tak trochu zážitková sebevražda. Nikdy jsem tam nebyl ale je mi jasné, že to tam nemůže vypadat jinak, než jak píšeš. Tak nějak ctím vlastní pravidlo - kam nepatřím, tam se necpu.
 
Ty hele, jít na takový golf a jít na VIP tribunu je tak trochu zážitková sebevražda. Nikdy jsem tam nebyl ale je mi jasné, že to tam nemůže vypadat jinak, než jak píšeš. Tak nějak ctím vlastní pravidlo - kam nepatřím, tam se necpu.

Normálně mezi řádky nečtu, ale neříkáš mi teď, že jsem nula / nicka a ve VIP stanu jsem vlastně neměl co dělat?

Určitě se nechci a nebudu srovnávat s těmi co tam "měli" co dělat. Měl jsem možnost a ze zvědavosti jsem tam šel. Myslím, že bys udělal to samé. Většina z nás určitě. Byť by popsaný zážitek očekávali.
 
Upraveno:
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Podle fotek soudím, že tu máme spoustu lidí, kteří měli akreditaci k fotografování :)
Proč myslíš? Focení bylo povoleno v celém areálu, zakázáno bylo jen natáčení videí
 
Podle fotek soudím, že tu máme spoustu lidí, kteří měli akreditaci k fotografování :)
AA1ED177-2AC6-429D-8A6C-A4DA67D547DD.jpeg
 
Normálně mezi řádky nečtu, ale neříkáš mi teď, že jsem nastně nula / nicka a ve VIP stanu jsem vlastně neměl co dělat?

Určitě se nechci a nebudu srovnávat s těmi co tam "měli" co dělat. Měl jsem možnost a ze zvědavosti jsem tam šel. Myslím, že bys udělal to samé. Většina z nás určitě. Byť by popsaný zážitek očekávali.
To jsi asi špatně pochopil, tohle bych si určitě nikomu nedovolil napsat. Neznal jsem důvod tvé návštěvy VIP stanu. Ale jak píšu, kam nepatřím, tam se necpu a VIP akce nejsou rozhodně pro mě a vyhýbám se jim jak jen můžu. Slovo VIP je pro mě trochu na úrovni sprostého slova.
 
Taky jsem tam měl pocit, že ta písmenka znamenají něco jiného než obvykle [emoji16]
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Trosku me bavi, ze se hodnoti VIP kam “nepatrim a nikdy jsem tam nebyl, ale urcite to musi stat za hovno” ... “no vzdyt jsem to rikal!!” :D
 
Padraig Harington je skutečná světová persona s trochu nestandardním švihem, ale lítá mu to tam kam má.

Ten divnej švih nemá odjakživa, ne? Že zastaví po chvilce nápřah je divné, ale dá se to zvládnout, ale že při tom přešlapuje levou nohou (jestli jsem to dobře chyti v sobotu, tak jí úplně zvedne), to nechápu...zkuste si to.
 
Ten divnej švih nemá odjakživa, ne? Že zastaví po chvilce nápřah je divné, ale dá se to zvládnout, ale že při tom přešlapuje levou nohou (jestli jsem to dobře chyti v sobotu, tak jí úplně zvedne), to nechápu...zkuste si to.
Švih musel změnit po zranění. Původně to byl dríll a pak zjistí, že mu to funguje a tak u toho zůstal. Je třeba si uvědomit, že u špičkových golfistů, je “přepsání svalové paměti” rychlejší a také, že odpálí mnohem více míčů než my - a hlavně efektivněji
 
Trosku me bavi, ze se hodnoti VIP kam “nepatrim a nikdy jsem tam nebyl, ale urcite to musi stat za hovno” ... “no vzdyt jsem to rikal!!” :D
Asi mi přisuzuješ myšlenky, které jsem ani nenapsal. Ve VIP stanu jsem nebyl, to máš pravdu, ale nějakých "VIP" akcí (negolfových) jsem se pracovně zúčastnit musel, a všude to byl pro mě očistec. Takže lehce odvodím i atmosféru ve VIP stanu, obzvlášť když vidím, kdo tam vchází. Někdo, kdo má tohle prostředí rád, může být spokojen a může si to užít. Pro mě jsou to spíše nepochopitelně vyhozené peníze.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom