Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours D+D Real Czech Masters 2018 - Albatross

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Výstřižek.PNG


Oficiální vlákno k této vrcholné české akci: vše co s ním souvisí sem.

Pár zajímavostí z ofiko webu: http://www.czechmasters.cz/
Tak jak to dopadne, kdo tam dobrovolničí... atd?
 
Upraveno:
Jdeme v sobotu a možná i v neděli, mám to tam 20 min, takže pohoda.
 
ja budu zase caddy, takze ct-pa jsem tam 100%, vikend doufam taky :)
 
Já mám v plánu v pátek, je to jediný den, kdy mi to vyjde... tak se třeba uvidíme.
Držím palec ať je to lepší než minule.... :eek:
 
Jako na Challenge, Chris Doak, zitra 14:05 z 1, patek 9:05 z 10, kdybyste se nekdo chtel prijit podivat :D

Když to je těžký, já mám raději kedíka, než Chrise Doaka. Určitě by to Chris nesl těžce, když bych chtěl popis tvůj a ne jeho. :-D
 
Já jdu jako zatím každý rok, a to v neděli na filnálový den......doufám, že cutem projde aspoň pár našich kluků a i všechny hvězdy....ale i kdyby ne, tak je to pořád mimořádná podívaná na ten sport co oni hrajou a co my se snažíme tak nějak trochu napodobit:)
 
Tak Mrůzek, Cafourek a Lieser všichni -3....pěkný! A Tintěra s Gálem mají taky slušně našlápnuto...........no ale na jásot je ještě brzo, cut bude zřejmě proklatě nízko (-2 nebo -3?)
 
Jako na Challenge, Chris Doak, zitra 14:05 z 1, patek 9:05 z 10, kdybyste se nekdo chtel prijit podivat :D
chris.JPG
Fakt sis nevybral dobrýho koně :D, možna měl radší kedit on tobě ;) :cool:
 
Jdu se podívat na finálové kolo v neděli ... zítra turnaj na Zbraslavi. Udělám si tu víkendový výlet. Kdyby někdo chtěl jít na pivo, tak bydlím v hotelu Nad Královnou.
 
Koukám sotva skončili přenos, Mruzek se totálně rozpadl :(
Škoda, vypadal dobře.
4dcf9ddf04ed68509c11ddf0002df789.jpg
 
Super atmosféra, špičkový golf a návštěva skoro jako kdyby hrál
 

Přílohy

  • 7C72B953-890D-4DC9-8F2B-81001DC63465.jpeg
    7C72B953-890D-4DC9-8F2B-81001DC63465.jpeg
    303 KB · Zobrazení: 341
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom