Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čas příjezdu na turnaj a čas startu flightu

jirsbek

Aktivní člen
Jméno
Jirka
Inzeráty
1
Jelikož jsem turnaji jen pramálo políbený, dovolím si začátečnický dotaz. Zatím jsem absolvoval turnaje jen se svými kolegy, takže jsem čas příjezdu nijak neřešil a dorazil vždy na začátek, abychom si stihli popovídat a pořádně se roztrémovat. Nyní mě čeká turnaj bez mých (ne)věrných kumpánů a všiml jsem si, že už je vypsána startovní listina, ve kterém je můj start později. Dotaz tedy zní, je pravidlem a slušností dorazit vždy na začátek turnaje bez ohledu na můj start nebo stačí později, abych se stihl rozehrát a stihl svůj flight?
 
Jelikož jsem turnaji jen pramálo políbený, dovolím si začátečnický dotaz. Zatím jsem absolvoval turnaje jen se svými kolegy, takže jsem čas příjezdu nijak neřešil a dorazil vždy na začátek, abychom si stihli popovídat a pořádně se roztrémovat. Nyní mě čeká turnaj bez mých (ne)věrných kumpánů a všiml jsem si, že už je vypsána startovní listina, ve kterém je můj start později. Dotaz tedy zní, je pravidlem a slušností dorazit vždy na začátek turnaje bez ohledu na můj start nebo stačí později, abych se stihl rozehrát a stihl svůj flight?
Pokud to není turnaj vyloženě specifický (nadační, charitativní atp.) se slavnostním zahájením, tak stačí přijet s dostatečným předstihem před startovním časem uvedeným na startovce...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom