Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čas příjezdu na turnaj a čas startu flightu

jirsbek

Aktivní člen
Jméno
Jirka
Jelikož jsem turnaji jen pramálo políbený, dovolím si začátečnický dotaz. Zatím jsem absolvoval turnaje jen se svými kolegy, takže jsem čas příjezdu nijak neřešil a dorazil vždy na začátek, abychom si stihli popovídat a pořádně se roztrémovat. Nyní mě čeká turnaj bez mých (ne)věrných kumpánů a všiml jsem si, že už je vypsána startovní listina, ve kterém je můj start později. Dotaz tedy zní, je pravidlem a slušností dorazit vždy na začátek turnaje bez ohledu na můj start nebo stačí později, abych se stihl rozehrát a stihl svůj flight?
 
Jelikož jsem turnaji jen pramálo políbený, dovolím si začátečnický dotaz. Zatím jsem absolvoval turnaje jen se svými kolegy, takže jsem čas příjezdu nijak neřešil a dorazil vždy na začátek, abychom si stihli popovídat a pořádně se roztrémovat. Nyní mě čeká turnaj bez mých (ne)věrných kumpánů a všiml jsem si, že už je vypsána startovní listina, ve kterém je můj start později. Dotaz tedy zní, je pravidlem a slušností dorazit vždy na začátek turnaje bez ohledu na můj start nebo stačí později, abych se stihl rozehrát a stihl svůj flight?
Pokud to není turnaj vyloženě specifický (nadační, charitativní atp.) se slavnostním zahájením, tak stačí přijet s dostatečným předstihem před startovním časem uvedeným na startovce...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom