Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Benátky nad Jizerou

Hnědá tráva, ani suchá fw by mi nevadila, ale tady se už pod míček člověk nedostane a do pondělka pršet nemá. Ale! Budou mega doběhy!
Tak v „kdyby golfu” jsem dnes Benátky šel za 78. Jenže to bych nesměl z týčka zatáhnout 4x driver na okraj ferveje s doběhem (či spíše doslokem) do heavy rafu (resp. do autu na 7.) 🙈. Provizí jsem to doplácal 3x na cikánský par a 1x cikánské bogie 😟. Takže nakonec 86 😡

Jinak s ohledem na zdejší reference jsem se bál o ruce, ale v pohodě. Žádný problém ze hry z tvrdých fervejí (rafů) jsem neměl. 😉
 
Jee ja te tam dnes nevidela 😩. Jinak hriste je jak vyprahla planina ... zelene musis hledat lupou. Ma to jednu vyhodu, u 100 m rany dalsich 50 m dobeh 🤣. Greeny jakz takz... jestli bude jeste tyden sucho, tak to nebude k hrani 😱
 
Jee ja te tam dnes nevidela 😩. Jinak hriste je jak vyprahla planina ... zelene musis hledat lupou. Ma to jednu vyhodu, u 100 m rany dalsich 50 m dobeh 🤣. Greeny jakz takz... jestli bude jeste tyden sucho, tak to nebude k hrani 😱
Šel jsem v 1. flajtu ;)
Tak se třeba pozdravíme někdy jindy :up:

No právě ... dalších 50m doběh do 💩 🙈
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
605
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
670
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
832
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom