Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Benátky nad Jizerou

Benátky jsou ok. Čekal jsem horší kvalitu. Greeny velice solidní, skoro perfektní, fw jen místy suchá tráva, ale bez holin, podklad dobrý. Hřiště není krasavec, ale dobře si tady zahrajete, není to už naštěstí jako před lety žrout míčů a nechápu, jak se daří udržet vodu v nádržích tak průzračnou už několik let? A je plná ryb, slušných klacků!🐟
 
Byl jste teď někdo v Benátkách? Tam se vždycky hraje na letní greeny, ale jak to teď aktuálně vypadá? ;)
 
Minulý týden se ještě v Benátkách hrálo normálně. Nechcete si jít někdo o víkendu zahrát?

Pavel
 
Nechcete si jít někdo o víkendu zahrát?
Ahoj Pavle, já plánuju jít zítra někam s kámošem a Benátky jsou varianta. Celý léto jsem se tam nedostal a prý byly v super kondici, tak jsem zvědavej, jak vypadají teď. Ty jsi tam členem, nebo bydlíš někde v okolí, že tam chodíš? ;)
Díky.
Fanda
 
Tak kdyby to nevadilo, někdy bych tě "zneužil" a vzal bys mě s sebou jako hosta? ☺
Myslím, že v Benátkách nic takového jako sleva pro hosta není :( Ale rád si s tebou zahraju.
 
Kdo chce zahrát dobré číslo tak šup šup do Benátek, než úplně vyschnou. Greeny ok, FW vyšší střih - dobrá strategie na obranu před úderem veder. Navíc skoro všechna žlutá odpaliště na modrých a tak si říkám, jestlipak je to zohledněno na turnajích?😀 Skoro bych se vsadil, že ne. Takhle lehké Benátky v plné sezóně nepamatuju, ale na druhou stranu je to dobře! Proč se pořád jenom trápit?
 
Tak všiml jsem si, že na jejich webovkách už hřiště Dýmač nefiguruje. Já bych tam asi bydlet nechtěl - těch igelitových pytlíků, co přiletí že smeťáku!?
Pytlíky lítaly v Bolce:D.....tady ne. Jinak ty baráčky vypadají zajímavě, mezi lesem a golfem.....Bolka i okraj Prahy do 20 min.....nekup to:)
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
695
  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
623
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
849
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom