Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Benátky nad Jizerou

Tak tam bych si bydlení asi nepořídil. Kolikpak tun azbestu asi ta skládka skrývá? 🙈
 
Jednou jsem tam hral, kdyz ta skladka horela. To byl puch smrtelnej.
 
Jednou jsem tam hral, kdyz ta skladka horela. To byl puch smrtelnej.
Takze jsem tam hral 1.5.2009 ;)

 
Tak naštěstí uhašeno 👍

0AB7F0DF-FC8B-4A04-8943-62666F9348EA.jpeg
 
Info ze dneška:

Dobrý den,

akademie byla definitivně uzavřena na jejím místě bude začínat výstavba domů v projektu Bydlení na golfu.
Tak to je pro budoucí majitele, co budou mít okna na jih, skvělé místo. Výhled na skládku :eek:, kterou chce Křetínský a spol ještě rozšířit :vomit:
 
Tak to je pro budoucí majitele, co budou mít okna na jih, skvělé místo. Výhled na skládku :eek:, kterou chce Křetínský a spol ještě rozšířit :vomit:
Tak je tam mezitím kopeček Benátecký vrch, tak mi to, co tam jezdím, zatím nepřijde jako bezprostřední drama.
 
Tak je tam mezitím kopeček Benátecký vrch, tak mi to, co tam jezdím, zatím nepřijde jako bezprostřední drama.
Tak toho "kopečku" jsem si ještě nevšiml, ale těleso skládky je podle mne již dnes vidět ze silnice. Jestli on ten vrch nepokračuje skládkou😉. Ta fotka je z Wikipedia když jsem Benátecký vrch hledal
1682356076856.png
 
Tak to je pro budoucí majitele, co budou mít okna na jih, skvělé místo. Výhled na skládku :eek:, kterou chce Křetínský a spol ještě rozšířit :vomit:
A nejen výhled. Dnes byl i smrádek - foukalo od skládky 🙈
 
Info ze dneška:

Dobrý den,

akademie byla definitivně uzavřena na jejím místě bude začínat výstavba domů v projektu Bydlení na golfu.

Díky za info. :up: Zařadil jsem v Golf akademii Dýmač mezi zaniklá hřiště v mGolf.

---

Kouknul jsem na web Benátek a mají tam fotky vizualizace plánu, koukněte...

1.jpg

Cituji z webu: "Od začátku roku 2023 začínáme realizovat stavbu bungalovů přímo v golfovém areálu na místě stávajícího devíti jamkového hřiště.
Předpokládáme, že první domy z celkových 52 budou k nastěhování již do konce roku 2023, výstavbu zbývajících pak plánujeme na léta 2024 a 2025.
Rezervace bude možná na přelomu letošního a příštího roku, vlastní prodej zahájíme během prvního pololetí 2023.
Bližší informace Vám rádi poskytneme prostřednictvím zaměstnanců resortu."


Zdroj plus Vítek fotek: http://www.benatky-golf.cz/index.php?call=bydleni
 
Upraveno:
Info ze dneška:

Dobrý den,

akademie byla definitivně uzavřena na jejím místě bude začínat výstavba domů v projektu Bydlení na golfu.
Njn......na Dýmači jsem udělal své první golfové krůčky:), můj první venkovní odpal letěl ukázkovým šlajzem přes příjezdovou silnici až na parkoviště.......krásné vzpomínky:D:D
 
..."Od začátku roku 2023 začínáme realizovat stavbu bungalovů přímo v golfovém areálu na místě stávajícího devíti jamkového hřiště.
Předpokládáme, že první domy z celkových 52 budou k nastěhování již do konce roku 2023, ...
Tak zatím jsem si včera všiml jen nového oplocení, ten konec roku 2023, mi nepřijde reálný.
 
Byl jste tam teď někdo? V pátek vám tam půjdu poschovávat a utopit pár míčků. 😉
Díky za info.
 
Byl jsem cca 10 dni zpet, hriste bylo skoro suche a tvrde, greeny pekne, ale pomale, nejaka odpaliste uplne zluta
 
Tak současné Benátky bych asi ke hře nedoporučil. :down: Kdo nezametá míčky bude trpět. Je to skoro o poškození holí a možnosti zranění. Jediné, co je ok, jsou greeny. FW a okolí jsou skoro kámen. A bude asi hůř. Pršet moc nemá. :(
 

Přílohy

  • IMG_20230707_113745.jpg
    IMG_20230707_113745.jpg
    240,7 KB · Zobrazení: 74
  • IMG_20230707_114925.jpg
    IMG_20230707_114925.jpg
    310,6 KB · Zobrazení: 79
  • IMG_20230707_114933.jpg
    IMG_20230707_114933.jpg
    307,9 KB · Zobrazení: 74
Tak současné Benátky bych asi ke hře nedoporučil. :down: Kdo nezametá míčky bude trpět. Je to skoro o poškození holí a možnosti zranění. Jediné, co je ok, jsou greeny. FW a okolí jsou skoro kámen. A bude asi hůř. Pršet moc nemá. :(
V pondělí tam máme "rakev tour", tak nevím ... :(
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
699
  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
628
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
855
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom