Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Změny čísel hráčů?

Já se primárně ptal na samoodbavení. A na to je potřeba aplikace teetime a internet v mobilu.
Aha, promiň, na samoodbavení samozřejmě ano.
V Beřovicích je stojan, který čte karty.
No právě. Ale tutově čte jen ČGF karty, ne?
Já mám karet, které potřebuju prakticky denně, 7! Air bank a ČGF už jsem vyndal jen na fotku.
Takže za každou kartu, kterou někdo nahradí jiným způsobem, budu rád. ;)
Asi už odbočuju úplně jinam, tak to @Admin hoď klidně do stoky. ;)
 

Přílohy

  • IMG_20201102_214727.jpg
    IMG_20201102_214727.jpg
    89,1 KB · Zobrazení: 143
snížení ekologické stopy vyráběním dalších zbytečných plastových karet
Tohle je další bod, který mě fascinuje. Předesílám, že nejsem žádnej zelenej magor, ale všichni volají po ekologii, v mailu mají Don´t print this email... apod. a pak ve firmách ruší papírové, recyklovatelné, stravenky a nechají vyrobit tisíce plastových karet s platností 3 roky. Ale co, jsme digitální. 🙈
 
Co mě zaujalo, když jsem si prohlížel nabídku členství v Hostivaři https://www.golfhostivar.cz/clenstvi/clenstvi-v-hostivari/
  • registrace na serveru ČGF, karta ČGF v hodnotě 300 Kč
300 kč se teda platí ČGF za výrobu karty a vedení databáze je to tak?
No, jak jsem to pochopil já, tak ano. Na Slapech mi říkali, že se snad tento poplatek měl zvedat, ale vzhledem k opatřením se neuskutečnila nějaká schůze ČGF a tudíž poplatky zůstaly na stejné výši.
 
Co mě zaujalo, když jsem si prohlížel nabídku členství v Hostivaři https://www.golfhostivar.cz/clenstvi/clenstvi-v-hostivari/
  • registrace na serveru ČGF, karta ČGF v hodnotě 300 Kč
300 kč se teda platí ČGF za výrobu karty a vedení databáze je to tak?

Aktuální poplatek za člena Přidruženého klubu (bez hřiště) je 600 Kč, za člena Klubu (s hřištěm) je 300 Kč. Zárověn byla už tuším loni iniciována detaba vedoucí k optimalizaci tohoto poplatku. Vedení ČGF je přesvědčeno, že by se měl zvednout (což principielně asi není blbej nápad), bohužel použitá argumentace byla hodně na vodě.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom