Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech VII. 15. - 17.9.2023 + Alfrédov nebo Dýšina

V kalendáři akcí 19.jamky: 15-09-23, 16-09-23, 17-09-23

V sobotu 16.9.


  • Hlasovalo
    11
Stav
Uzamčeno.
Jen tedy upozornuju, ze pokud bude chtit kazdej singl pokoj, pojede nas 10:)
 
Jen upozorňuji, že nemám problém s double. Preferuji oddělená lůžka :D
 
Ještě se musim poptat manželky, jestli mě pustí. ;)
Jinak odkud a kudy povede ta hromadná doprava? Sám to mám bočníma silnicema 100 kiláků, ale pokud by jste jeli někde kolem taky bych přistoupil.
 
Ještě se musim poptat manželky, jestli mě pustí. ;)
Jinak odkud a kudy povede ta hromadná doprava? Sám to mám bočníma silnicema 100 kiláků, ale pokud by jste jeli někde kolem taky bych přistoupil.
Doprava bude z Hořehled na Dýšinou polem nepolem a cestou necestou:).
 
Doprava bude z Hořehled na Dýšinou polem nepolem a cestou necestou:).
Blbého nakopni, hloupého ťukni. Už to chápu.:) Teď je otázka do které kategorie patřim. :)
 
Blbého nakopni, hloupého ťukni. Už to chápu.:) Teď je otázka do které kategorie patřim. :)
Ideálně do té, co potvrdí příjezd…😉
 
Ideálně do té, co potvrdí příjezd…😉
No tak teda jo, ale asi z vás budu nejhorší. Jinak přijedu Pátek - Neděle, pokud možno single room, ale možná přivezu ještě někoho dalšího, pak bych objednávku pokoje měnil. Hřiště mi je jedno, nehrál sem ani na jednom.
 
No tak teda jo, ale asi z vás budu nejhorší. Jinak přijedu Pátek - Neděle, pokud možno single room, ale možná přivezu ještě někoho dalšího, pak bych objednávku pokoje měnil. Hřiště mi je jedno, nehrál sem ani na jednom.
Nejhorší flek má trvale rezervovaný @requo , je mi líto…
 
Bohužel nám to letos termínově nevychází :confused: Tak píšu abyste s námi nepočítali
Tak to mne velice mrzí :cry: Já se na vás moc těšil ;)
 
Se hlásím. Jestli mě teda budete mít kam uložit, když je to zas pánská jízda. Od pátku, turnaj v neděli spíš ne nebo nevim. A Dýšina.
 
Nástěnka doplněna. Aktuální stav:

---
---

Kdo tam není? :-D

@Dana - jakto pánská jízda? Kristýna ani Blanka od Romana nejsou žádní páni! :) A nehrající doprovod od @zdarovka možná taky ne. :)
 
Tak nevim, zda se hlasit a nebo se urazit.. kdyz se na me skoro nejlepsi kamaradka vyprdla a nedala mi vedet, ze jede 😱😱😱. Tak natruc se hlasim taky , ale chci dubble 🤣
pa- ne a rozhodne Dylina
Vezmeš mě na milost? 🤔
 
Tak jsem nakonec sám, parťák to odmítl. Takže pokud bude singl, tak ten, v nejhoršim to s někym ty dvě noci nějak zvládnu na oddělenym double.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom