Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend s 19.jamkou v Hořehledech III. (20. - 22.9.2019)

V kalendáři akcí 19.jamky: 20-09-19, 21-09-19, 22-09-19

Stav
Uzamčeno.
1. Preventivně jsem naflusal do všech hrnků už včera, ono když to zaschne, tak to má lepší šmak.
2. Vyhrožovat nezaplacením je lepší až zpětně, protože takhle ti nedám klíče od pokoje a můžeš si pod voknama hulákat třeba do 4 do rána.
Dík, beru to jako poučení pro příště
 
Dík, beru to jako poučení pro příště

A ted vazne - pelisek chces teda uz od patku?
 
Jo, udělal jsem nějaké změny, abych o nic nepřišel 😜 ... doplatím ti na místě, nebo dopošlu, jak chceš...
 
Jo, udělal jsem nějaké změny, abych o nic nepřišel 😜 ... doplatím ti na místě, nebo dopošlu, jak chceš...

super, stačí až dorazíš, díky
 
Pročetl jsem a prohlašuji, že na sobotní Texas jsou nová svazkem nedělitelným oddáni následující:

@PFP + @Paudr
Milan od @PFP + @Dáša

Tak. Protesty vyřešíme na místě. :)
 
Díky to zní dobře. Do kolika musím v pátek dorazit na ubytování a jak platit?

Dášo nedělej z toho sokolský slet. Dorazit na značky můžeš kdy chceš, ale pokud si chceš s tou zajímavější částí účastníků popovídat trochu smysluplně, tak doporučuji za světla. Pokud to nezvládneš, budou tvými pátečními průvodci po krásách našeho provozu (najít totiž pokoj v těch 2 chodbách dá zabrat) abstinent @doktordee a kyseloxicht @Jerry , kterej se díky své flusancové fobii nedotkne ani kliky na dveřích, natož pulitru:-D.

A chápu, že vy starší máte problém s pamětí, viď @requo , ale od toho je tu vtipný a pozorný manažer, aby tě ubezpečil, že od 10.7. máš zaplaceno. Pokud však chceš náš nízkoprahový neziskový provoz zasponzorovat znovu, má kapsa je ti otevřena 24/7.
 
OK, dohodnuto. Pokud Tobe nevadi, ze hraju blbe s lepsim HCP...:)
Me nikdo z zadnym HCP nevadi, pokud neni idiot. A skupinka smerujici na vikendove Horedohrani je idiotfree....

Placatku mám v begu taky. Uděláme z toho degustační texas.😏
 
Takže přátelé,
právě jsem dokončil organizační přípravy na víkend, objednávky, atd.

  1. Původně zamluvené hřiště jsem stornoval. Vodafone sice mával statisícema, ale já nejsem žádná úplatná ku*va, takže jsem je odpálkoval a držím to pro vás. Předpokládám, že tu stejně prochlastáte víc.
  2. U popelnic nechávám ležet pár matrací, kdyby náhodou někdo ztratil klíče nebo se rozhodl, že spaní pod širákem na štěrku je lepší pro jeho pleť, tak ať má svoje pohodlí.
  3. Skořice do kapučína, cukříky do mlíčenek, anální kolíky, svislá voda a držkování na stav hřiště/ vybavení pokojů jsou pro tento víkend tabu. Každá civilizace, která se chce vyhnout zániku, se musí vyvíjet. A my se těmito věcmi bavíme už příliš dlouho a hrozí nám záhuba. Pojďme zapracovat na něčem novém.
  4. S hrůzou jsem zjistil, že mám ještě 3 sudy Aperolu a je potřeba ho vychlastat. Takže k pití není nic jiného a pokud to nepomůže, budete se v něm v sobotu i sprchovat. David má jako abstinent výjimku, pro něj tu je ještě Zacapa a Peprmintka.
  5. Na sobotní turnaj jsem připravil speciálně těžké PIN pozice, ať si užijete hřiště se vším všudy. Slibuji však, že alespoň polovina z nich bude na greenu.
  6. Dámské osazenstvo upozorňuji, že pokoje disponují pouze jedním fénem. Tzn. budete-li se chtít fénovat synchronizovaně, vezměte si druhý fén sebou.
  7. Protože s počasím to vypadá všelijak, objednal jsem od @bohumil.koval 200 metrů jeho omotávky, abychom si s tím ovázali všechno, co nechceme, aby klouzalo.
  8. Přes veškerou moji snahu dostat sem někoho z bojového komanda @ati , @Yahuu či @Trenér , jsem selhal. Takže to vypadá, že si užijeme krásný víkend.
A to nejdůležitější - asi na mě něco leze, protože se na vás docela těším a to mi rozhodně není podobné. V pátek v 19:30 sraz v hospodě.
 
Taky přidám, předpřipravená tabulka na texas, please, zkontrolujte minimálně u sebe, jestli vše ok. Kdyby cokoli špatně, dejte vědět. Do pravidel k výpočtu z dřívějška jsem doplnil následující: Při shodě na čelních místech rozhoduje o výsledném pořadí nižší počet ran na posledních jamkách.

dvojice.PNG


Odkaz na živou verzi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fe1DMJC92fxu02-mIaOiEN8xKRqMImmWZsBwmLGX0Q0/edit#gid=0
 
Při shodě na čelních místech rozhoduje o výsledném pořadí nižší počet ran na posledních jamkách.

Kolika poslednich jamkach? 1,3,6,9?
 
Kolika poslednich jamkach? 1,3,6,9?

Dokud z toho nevyjde nektera dvojice lepe. Proste bude jen jedna cena pro prvni, jedna pro druhe, jedna pro treti misto. :)
 
A proč tam mám jezdit, když jsme až třetí?
Hm, my jsme jedenáctý :(

Jsem čekal, kdo se ozve. Btw. všimli jste si, že jsem první? Náhoda? :-D Tak určitěéééééé.... :)
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: jan
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom